Şimdi Ara

Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurusu Yapamayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
163
Cevap
5
Favori
65.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 59
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • emre67z (21 mesaj) 23nisan1923 (10 mesaj) Bane93 (9 mesaj) furkansulek (9 mesaj) malchik (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (99 mesaj) Mobil (30 mesaj) Mini (18 mesaj) Uygulama (16 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurusu Yapamayanlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhabalar,

Başvuru yapmak istiyorum ancak karşıma bu hata çıkıyor, başvuru yapan arkadaşlardan karşılaşan varmı

BAŞVURU KISMINI doldurduktan sonra ÖN İZLEME kısmında Başvur butonuna bastığımda

Ön başvuruda tekrar eden T.C. Kimlik Numaraları bulunduğu için işlem gerçekleştirilemez.

hatasını alıyorum,ancak tekrar eden bir tc yok.

Anneannem adına başvuru yapıyorum kendisi Diyaliz hastası ve engelli. Acaba bakanlık 1 ve 2. fazlarda engellileri kendileri dahil etmişti 2.kez başvuru alınmadığı için mi tekrar eden tc diyor. Yorum ve görüş önerilerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre67z -- 28 Nisan 2020; 14:32:35 >

• Benim 0(sıfır) gelirim var. Babam emekli diye ne alaka yardım alamıyorum ben bunu anlamadım. Babamın aldığı emekli maaşının bana bir faydası yokki zaten, olmamalıda adam senelerce çalışmış hakkını kazanmış... saçma çok saçma
    Herkese İyi geceler
    Ön başvuruda tekrar eden T.C. Kimlik Numaraları bulunduğu için işlem gerçekleştirilemez.
    Hatası alan arkadaşlar.
    aynı hatayı bende aldım sonra çözeme ulaştım yaptığım hata şuydu bana evlimisin ve çocuk sayımı sordu cvp ları verdim sonrasında aile içinde yaşayanların ekle diye bi yer vardı bende eşimi ve çocuklarımı ekledim asıl hata bu arkadaşlar oraya ailemizde eş ve çocuklarımız haricinde yaşayanları eklememizi istiyor örnek baba anne gibi eş ve çocuklar haricindeki kişilerin bilgilerini girip ekleme yapmamız gerekiyor eş ve çocuklar haricinde evinizde kimse sizinle yaşamıyorsa lütfen orayı atlayınız sorun çözülecektir.
    Umarım yararlı olur.
    En kısa zamanda Güzel günler görmek dileğiyle...
  • Yüzbaşı
    456 Mesaj
    altta açıklamalarda yazıyor, daha önceki fazlarda vs. yardım alanlar başvuru yapamaz diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

teşekkürler, ama daha önce başvurumuz olmadı ve yardım almadı anneannem.
    |
    |
    wearesorryserver kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1119 Mesaj

Belki önceki fazlarda yardım çıktı sizin haberiniz yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    emre67z kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    654 Mesaj
    aynı hatayı bende aldım başvuruyu tamamlıyamıyorum aynı sebepten
    |
    |
  • Er
    6 Mesaj
    bilen yokmu çözümünü? bendede aynı hatayı veriyor.
  • Binbaşı
    1976 Mesaj

ben bizim hane adına önce kendim başvurmuştum ibanda babamı yazdığım için bilgilerde uyumsuzluk tespit ve reddedilmiş

babamın edevletinden denedim, tekrar eden tc diyor. sanırım ben işi berbat ettim. babam zaten sgk emeklisi olduğu için çıkmayacaktı diyorlar onunla avunuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    misina81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    227 Mesaj
    aynı sorun bende de oldu, acaba sistemsel bir sıkıntı mı ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj
    Bende de aynı sıkıntı var
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Arkadaşlar merhabalar aynı şey şuan başıma geldi çözümü bulabilen varsa yazsın. Komşum adına giriyorum bu hatayı aldım. Biz kendimıze geçen yaptık böyle bi hata çıkmıyordu ne yapacağız ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj
    Updullah help
    |
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Avatarım Ağır Çekim

ben bizim hane adına önce kendim başvurmuştum ibanda babamı yazdığım için bilgilerde uyumsuzluk tespit ve reddedilmiş

babamın edevletinden denedim, tekrar eden tc diyor. sanırım ben işi berbat ettim. babam zaten sgk emeklisi olduğu için çıkmayacaktı diyorlar onunla avunuyorum
    peki sen hesabından girip başvuruyu görebiliyor muydun yada silebiliyor muydun ?
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    daha önce başvuruda yapılmadı, yardım da alınmadı. Ancak Ön başvuruda tekrar eden T.C. Kimlik Numaraları bulunduğu için işlem gerçekleştirilemez. hatasını veriyor. çözüm nedir
    |
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj
    aile, çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığını arıyorum beni sosyal yardım departmanına yönlendiriyor sonra hat düşüyor, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarını arıyorum hat çalmıyor bile, 144ü arıyorum hakeza öyle, nasıl iş yapıyorlar T.C.'nin bakanlıkları bunlar nasıl telefona çıkmazlar, nasıl hizmet anlayışı bu !?
    |
    |
  • Binbaşı
    1098 Mesaj
    Aynı hatayı alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj
    Updullah help!
    |
    |
  • Teğmen
    244 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Herkesce alınan bir sorun gibi gözüküyor sanırım, ikametgah adresi aynı olan aile bireylerinden başkası ile denedim aynı hatayı verdi. Sanırım devlet bazı kişilerin başvuruları engellemiş. Örnek aile bireylerinden emekli girilmişsse sisteme başvuru almıyor gibi. Yapabildiğim en iyi çıkarım bu oldu.
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj

Aynı hatayı alıyorum bende, sistemde süper saçama bir durum var. Benim de babam emekli bugün kardeşim adına başvuru yaptık(bu hatayı verdi). Yarın ben başvuru yapıcam(tc son sayısına göre). Şimdi babam emekli diye ben faydalamıyacakmıyım? 4 yıldır işsizim, bin tane hastalığım var...
    |
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj
    ilk defa başvurup bu hatayı alan var mı ? ben çünkü kendi hesabımdan bir şeyler yapıp(başvurup başvurmadığıma emin değilim) sonra babamın hesabından başvurmak istedim böyle hata geldi .
    |
    |
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj

Durum böyle ise saçmalık
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Masal Oku
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.