Şimdi Ara

araç bağlatmak nasıl oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
28.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aracımı arkadasa verdim.geri vermiyor.aracı baglatmak istiyorum.nasıl yaparım?

• Git Halatla bağla Arkadaşın vermiyorsa polise git kardeşim ne uğraşıyosun bağlamayla falan
  • aracı nıye baglıyon arkadasını bagla nerde kaldı sıddettt?
  • , aracı bağlatcam.arkadas trafik cezası yemiş.ödemio.muaynesi geçti.muaynesiz gezio.mtv odemio.ben oderim dio.tık yok.aracı gidip evinin önunden alcam ama ruhsatı aracta dgldir. nasıl olacak.bu işlerden anlayan var mı ?
  • O nasıl arkadaş lan. Git 'seve seve' al.
  • Araç senin üstüne ise polise gidip şu şahıs aracıma el koydu yeri belli, fakat vermiyor aracı gibisinden şeyler söyliceksin yada bir çekici bulup aracı olduğu yerden arkadaşının haberi olmadan kaldır çalındı zannetsin ders olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruzer26 -- 4 Ağustos 2012; 14:32:06 >
  • arkadaşlar onunla muhattab olmak istemiyorum.istesem zaten gider alırım.muhattab olmadan almam lazım.yoksa bende:) biliyom.gidip almayı.

peki karakola mı gitmem gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

arkadaşlar onunla muhattab olmak istemiyorum.istesem zaten gider alırım.muhattab olmadan almam lazım.yoksa bende:) biliyom.gidip almayı.

peki karakola mı gitmem gerekiyor.

Karakola git ordan yardımcı olurlar zaten sana
  • usta bir de sunu yapabilirim.ama onda da ruhsatı alamam.arac yedek anahtarı var bende.aracı gidip kapısının onunden kaldırırım.ama ruhsatı aracta bırakmaz muhtemelen.ruhsat onda kalır.ama aracı almıs olurum.ruhsat cıkarmam lazım gelir.nasıl yapsam.boyle mi yapınca daha az masraf ederim.karakola gidip baglatınca mı.baglatınca sanırım..otopark parası vs si olacak.ayrıca baglanınca ruhsat onda olcak gene..
  • bu yaşıma geldim böyle bişey ilk defa duyuyorum. ne kadardır kullanıyorki mtv ödememiş , ceza yemiş. sen sattın ama üstünemi almadı aracı _? detaylı konu aç bence. + karakola git.
  • yaw para almadım.senet aldım.ödicem diodu 6 aydır ödemio.arkadas die bekledik ettik ama bıcak kemiğe dayandı.senede işlem baslattık.ama sanırım ödeyemicek.bende daha ceza bela gelmeden alcam aracı.ama işte aracı alırken az masrafla aliim diyorum.avukata da 850 bayıldım.

karakollardan nefret ederim.bağlatınca bana otopark masrafı falan olcakmıs.ayrıca bağlatılınca diğer borçları var.yani onları da hemen odeyemem.yavas yavas odicem aracı alınca.o sebeple aracı acilen almam lazım.ptesi -salı.yalnız arac istanbul dısında da olabilir.arada bir sehir dısına gidiyor....co..ğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

yaw para almadım.senet aldım.ödicem diodu 6 aydır ödemio.arkadas die bekledik ettik ama bıcak kemiğe dayandı.senede işlem baslattık.ama sanırım ödeyemicek.bende daha ceza bela gelmeden alcam aracı.ama işte aracı alırken az masrafla aliim diyorum.avukata da 850 bayıldım.

karakollardan nefret ederim.bağlatınca bana otopark masrafı falan olcakmıs.ayrıca bağlatılınca diğer borçları var.yani onları da hemen odeyemem.yavas yavas odicem aracı alınca.o sebeple aracı acilen almam lazım.ptesi -salı.yalnız arac istanbul dısında da olabilir.arada bir sehir dısına gidiyor....co..ğu.

yav kusura bakma ama pembe dizi gibi :) araç ş.dışında da olabilir diyorsun. kapısından aracı alsammı diyorsun. noter satışı yapıldımı _?
  • yalan rüzgarı:) yaw adam ankaradan arıyor beni bir bakıyorsun.istanbul da ..anladın mı.anca evine gidip gidip yoklucaz arac orda mı
    ordaysa yedek anahtarla alırım.ama aracın ruhsatı onda kalır arac bende.o zaman yeni ruhsat cıkarmam lazım gelir.o nasıl olcak? hiç başıma boyle işler gelmedi.ondan konu actım soruyorum zaten.

yani aracı baglatsam masrafım ne olur
    kendim alsam ne olur.

kendim gidip alsam ruhsat cıkarcam.ee onda da ceza borc-muayne borc -mtv borc varken cıkarabilcem mi ruhsatı bilsem zaten sormam buralara:)
  • Nasıl arkadaşmış o öyle! Kafa göz gir anahtarı da zorla al ve ilişkini kes. Yabancı biri olsa hadi neyse derim etraf şerefsiz dolu ama arkadaş arkadaşa bunu nasıl yapar onu aklıma almıyor.
  • usta yalancının allahı.işi oralara götürmek istesem yine o ne ailesi nefes alamaz bir daha.o kadar gözüm donmus vaziyetteyim.eş dostta ver anahtarı arkana yaslan yarım saate işlem tamam diyor.ama ben hukuki hakkımla alcam.döverek söverek değil.

ruhsat kayıpken yeni ruhsat cıkarma işi nasıldır.vergi cezası-mtv-muayne tam mı olması gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Nasıl arkadaşmış o öyle! Kafa göz gir anahtarı da zorla al ve ilişkini kes. Yabancı biri olsa hadi neyse derim etraf şerefsiz dolu ama arkadaş arkadaşa bunu nasıl yapar onu aklıma almıyor.

ahh be hocam a.daş a.daşa neler yapıyor. 8 ay önce 300 verdim 6 ay arayıp sormadım istemeye utanıyorum ben , ama o vermemeye utanmıyor. 2 saat önce aradım dedim hep yalan hep dolan bugün yarın ayıp dedim. tmm dedi annem 10 dakkaya annem getircek dedi 2 saat oldu. son 2 aydır bu yalanı atıyor a.daş dediğimiz. akşam işyerine gidicem en son o kaldı yapmam gereken.

+++

bu a.daşın durumuna gelecek olursak. ben bu a.daşın yerinde olsam karakola gider yada trafikçiler var bir sürü gidip onlardan akıl alırdım. lanet olsun der zararın neresinden dönersen kardır diyip aracı alır gelirdim. ş..sizle bir olmamak lazım. 3 günlük dünyada kanlı bıçaklı olucaksın araç için değmez. şimdiden geçmiş olsun diyorum bu a.daşa.

neticelerden bizleri haberdar et dostum.

• evire çevire dövsen...haklıyken haksız oluyorsun:) o yüzden zekice hareket etmek lazım.sen arkadaşından senet iste.arkadaşının annesiyle konuşmaya bak.cunku arkadasın annesine soylememiştir.haberi yoktur annesinin babasının.bir sekilde annesine soyle.ben annesine babasına soyleyecek durumda da değilim.adam koca adam yaw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza_2828

quote:

Nasıl arkadaşmış o öyle! Kafa göz gir anahtarı da zorla al ve ilişkini kes. Yabancı biri olsa hadi neyse derim etraf şerefsiz dolu ama arkadaş arkadaşa bunu nasıl yapar onu aklıma almıyor.

ahh be hocam a.daş a.daşa neler yapıyor. 8 ay önce 300 verdim 6 ay arayıp sormadım istemeye utanıyorum ben , ama o vermemeye utanmıyor. 2 saat önce aradım dedim hep yalan hep dolan bugün yarın ayıp dedim. tmm dedi annem 10 dakkaya annem getircek dedi 2 saat oldu. son 2 aydır bu yalanı atıyor a.daş dediğimiz. akşam işyerine gidicem en son o kaldı yapmam gereken.

+++

bu a.daşın durumuna gelecek olursak. ben bu a.daşın yerinde olsam karakola gider yada trafikçiler var bir sürü gidip onlardan akıl alırdım. lanet olsun der zararın neresinden dönersen kardır diyip aracı alır gelirdim. ş..sizle bir olmamak lazım. 3 günlük dünyada kanlı bıçaklı olucaksın araç için değmez. şimdiden geçmiş olsun diyorum bu a.daşa.

Hocam bir insan böylesine bir yüzsüzlük yapabiliyorsa, bu kişi sizin arkadaşınızsa ve yüzsüzlük yapmak sizin karakterinize ters düşüyorsa -utanıyorum falan diyorsunuz ya- siz de taviz verin o yüzsüzse siz de yüzsüz olun açık açık söyleyin ayıbını sert bir dille vurun yüzüne. Siz değil o utansın. Kiminle arkadaş olacağını iyi seçmeli ve sorunlu insanlardan uzak durmalı. 3-5 günlük, çıkar ilişkisinden ortada bitiveren adamdan -iş hayatında vs çok olur- arkadaş olmaz.

• quote:

quote:

quote:

+++

Hocam bir insan böylesine bir yüzsüzlük yapabiliyorsa, bu kişi sizin arkadaşınızsa ve yüzsüzlük yapmak sizin karakterinize ters düşüyorsa -utanıyorum falan diyorsunuz ya- siz de taviz verin o yüzsüzse siz de yüzsüz olun açık açık söyleyin ayıbını sert bir dille vurun yüzüne. Siz değil o utansın. Kiminle arkadaş olacağını iyi seçmeli ve sorunlu insanlardan uzak durmalı. 3-5 günlük, çıkar ilişkisinden ortada bitiveren adamdan -iş hayatında vs çok olur- arkadaş olmaz.

hocam işin içinde iş var. a.daşımın baldızı ayrıca eşiylede çok samimiyiz. ailecek tanışıklık var yani. ama 8 aydır ses çıkarmadım ama bıçak kemiğe dayandı çirkeflik zamanı geldi. akşama koparacam dananın kuyruğunu :)

• quote:

quote:

quote:

+++

sigartacıma sordum bişey tutmuyor sıfırdan ruhsat çıkarmak 200 tl civarı dedi. doğru yalan o bilir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.