Şimdi Ara

Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurusu Yapamayanlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
5
Favori
72.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bane93

Girersen yapamıyon zaten
    Girmedik diye sorun olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar girseniz bile otomatik red geliyor. Bana öyle olmuş
    ''Reddedildi/Feshedildi (26/04/2020) (Diğer Aylık/Yardım Alma Şartlarını Sağlamama Nedeni İle)''
    Hiç bir gelirim yok. Ne sigortam ne düzenli-düzensiz gelirim. Demek ki ferrarisi olmayanlara çıkmıyormuş. Balıkesir Altıeylül Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı. Pazar günü ek mesai yapıp yardımı red etmiş. Her allahın günü suriyeler buranın önünde toplanır ve türlü türlü yardım alır. Demek ki sıra bize geldi mi boşmuş.
    Sorgulamayı e-devlet - sosyal-yardim-bilgileri-sorgulama- kısmından yapabilirsiniz. Umarım, başka ihtiyacı olanlara bari çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimsevar -- 28 Nisan 2020; 17:38:21 >
  • yns61 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım reis bilemem ne sorunu olacak en kötü red gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bane93 -- 28 Nisan 2020; 17:19:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emre67z E kullanıcısına yanıt
    yok hiçbiri yok, sistemsel bir sıkıntı olabilir, tek yapınca kabul ediyor çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: kimsevar

Arkadaşlar girseniz bile otomatik red geliyor. Bana öyle olmuş
    ''Reddedildi/Feshedildi (26/04/2020) (Diğer Aylık/Yardım Alma Şartlarını Sağlamama Nedeni İle)''
    Hiç bir gelirim yok. Ne sigortam ne düzenli-düzensiz gelirim. Demek ki ferrarisi olmayanlara çıkmıyormuş. Balıkesir Altıeylül Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı. Pazar günü ek mesai yapıp yardımı red etmiş. Her allahın günü suriyeler buranın önünde toplanır ve türlü türlü yardım alır. Demek ki sıra bize geldi mi boşmuş.
    Sorgulamayı e-devlet - sosyal-yardim-bilgileri-sorgulama- kısmından yapabilirsiniz. Umarım, başka ihtiyacı olanlara bari çıkar.
    Hocam ben de başvurdum "Sosyal yardım bilgisi bulunamamıştır." diyor o dediğiniz yere girince neden olabilir acaba?

• Bende aileden kimseyi girmedim oldu bakalım ne olcak

• Başvurup sonuç onaylanıp para alan varmı merak ediyorum...
  • Aynı sıkıntı bende de var up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red gelirse veya kabul edilirse ordan bakıcan. Şu an için bulunamamıştır yazması güzel en azından red yok

• Tc tekrarı hatası alanlar; evde kalan başkası yok diyin öyle yapın bende işe yaradı bakalım sonuçları bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bane93

Red gelirse veya kabul edilirse ordan bakıcan. Şu an için bulunamamıştır yazması güzel en azından red yok
    Ümitlendim şimdi.
  • Buldum ben problemi aşağıdaki şartları kontrol edin.

Değerlendirmeler, kişi bazlı değil, hane bazlı yapılacaktır.

Aynı haneden birden çok başvuru yapılması halinde, tek başvuru olarak değerlendirilecektir.

Başvuran kişinin hanesinde aşağıda belirtilen kapsamlarda yer alan birinin bulunması halinde başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır:
    Pandemi Sosyal Destek Programı Faz 1 ve Faz 2 kapsamında verilen 1000 TL'lik nakdi destekten faydalanmış olanlar,
    5510 sayılı Kanunun 4/a maddesi kapsamındaki kamu işçileri,
    5510 sayılı Kanunun 4/c maddesi kapsamındaki memurlar,
    Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)'ndan gelir veya aylık alanlar (emekliler),
    İŞKUR İşsizlik Ödeneğinden faydalananlar,
    İŞKUR Kısa Çalışma Ödeneğinden faydalananlar
  • Bende de daha önce başvuru yapildi icin basvuru yapamiyorsunuz gibi bişey. Öyle de bişey yok yani zaten dün başvuru yaptim. Bi daha beklicez.

• çekirdek aileyiz, eşim ve kızım var, daha önce herhangi bir yerden herhangi bir yardım almadık, tüm bilgileri eksiksiz girdim, "Ön başvuruda tekrar eden T.C. Kimlik Numaraları bulunduğu için işlem gerçekleştirilemez." hatası aldım. sonra kendiniz hariç hanenizde kalan kişi sayısını sıfır yapıp kişileri sildim "Ön başvurunuz başarıyla kaydedildi. Başvurularınızın durumunu Başvuru Listesi sayfasından takip edebilirsiniz." onayı aldım. ama bu çok saçma, ben şimdi eksik ve yanlış bilgi vermiş oldum. sırf bu yüzden bile onaylanmayabilir.
  • Ben başvurmadım ama bana geldi

• Ailemde emekli yok. Daha önceden aldığımız yardım yok. Başvuru yapmadık hiç. Tüm bilgileri doğru girdim ama aynı hatayı aldım.

Nasıl çözebiliriz bu sorunu? Aramamız gereken yetkili kurumun numarası nedir?

• aynı hatayı alıyorum, babam emekli ama bana bi faydası yok. Bu durumda ben hak kazanmamış mı oluyorum? gelirim yok.
  • Herkese İyi geceler
    Ön başvuruda tekrar eden T.C. Kimlik Numaraları bulunduğu için işlem gerçekleştirilemez.
    Hatası alan arkadaşlar.
    aynı hatayı bende aldım sonra çözeme ulaştım yaptığım hata şuydu bana evlimisin ve çocuk sayımı sordu cvp ları verdim sonrasında aile içinde yaşayanların ekle diye bi yer vardı bende eşimi ve çocuklarımı ekledim asıl hata bu arkadaşlar oraya ailemizde eş ve çocuklarımız haricinde yaşayanları eklememizi istiyor örnek baba anne gibi eş ve çocuklar haricindeki kişilerin bilgilerini girip ekleme yapmamız gerekiyor eş ve çocuklar haricinde evinizde kimse sizinle yaşamıyorsa lütfen orayı atlayınız sorun çözülecektir.
    Umarım yararlı olur.
    En kısa zamanda Güzel günler görmek dileğiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaPTaiNKaiN -- 29 Nisan 2020; 3:0:49 >
  • Ben de arkadaşların dediği gibi ailede yaşayanları eklemedim kabul etti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.