Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1571. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.743
Cevap
178
Favori
1.750.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15691570157115721573
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    740 serisinin görüntü kaliteside mi kötüdür? Siz panasonic’in 3.sınıf televizyonu dediniz, acaba hangi yönlerden 3. sınıf? Eksi ve artı yönleri sizce neler?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Hocam muhtemelen 65 olacak. Bu konu ve başka konularda yazdığınız bazı mesajları okudum. Muhtemelen samsung tavsiye edeceksiniz. Şu an için Pana ve Sony dışında marka düşünmüyorum. Bu forumda ve yabancı kaynaklarda okuduklarımdan çıkardığım sonuç bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brusher

Hocam muhtemelen 65 olacak. Bu konu ve başka konularda yazdığınız bazı mesajları okudum. Muhtemelen samsung tavsiye edeceksiniz. Şu an için Pana ve Sony dışında marka düşünmüyorum. Bu forumda ve yabancı kaynaklarda okuduklarımdan çıkardığım sonuç bu.
    Kriterini bilmediğim için sormuş olsamda
    Aklımdan geçen ilk panel VA-Direcled SONY 55/65xf9005 iken aldığım mesaja bak
    Hay o dilimi eşek arısı sokaydı, Ah şu ön yargı yokmu..
    İnsanlara yaranmak zor iş vesselam.

Ne halin varsa gör kardeşim işte sana bu cevap yakışır..
    Hocam kabalaşmanıza gerek yok. Çok şükür okumam yazmam, okuduğumu anlayabilme kabiliyetim ve araştırma merakım var. Sizden ya da başkasından tavsiye istemedim. Burası panasonic konusu, Bir arkadaş bir pana modeli hakkında soru sormuş, ben de bugünlerde tam o modeli almaya niyetlendiğim için araştırmıştım, arkadaşa bildiklerimi ilettim. Bu arada o dediğiniz modelin sayfasını da inceledim, samsung sayfasını da, tv tavsiye sayfalarını da. Yabancı kaynakları da inceliyorum bu arada. Zaten benim izleme mesafem olan 3.5-4 metreden 4K'nın bir getirisini alamayacğımın farkındayım. Daha doğru dürüst HD yayın bile yokken bu memlekete 4K yayın bir 10 sene daha gelmez. Neyse uzatmak istemiyorum. Acelem yok. beklemedeyim.
  • brusher B kullanıcısına yanıt
    Elbette okuman yazman vardır Sana kör cahilsin diyen olmadı
    Sen kelimelerini özenle seçseydin elbette o şekilde bir karşılık alırdın
    Kaldıkı buradaki tek maksadım sana yardımcı olabilmekti..

Şu FulHD & 4K Konusunda bir başka arkadaşa yazdığım cevabı ve görseli buradanda paylaşayım
    olurya belki bu konudaki görüşlerin/iz değişir;

SD-HD 1366x768-1920x1080 Pikselli paneller, tarlayı (paneli) tek pullukla süren öküz sabanları gibi tarih oldu :)

8K panellerin dahi çıktığı şu günlerde, tercih tabiki 3840x2160 piksel içeren 4K Panel olmalıdır sorulması dahi hata :)

Sen sen ol bu 4K olayını sadece TRT 4K'dan ibaret olduğunun sananlara kulak asma

Bütçende fena sayılmaz bu konuda birde sana bir öneride bulunayım

Vestel 49UD8460 49" 123 Cm Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 18 Ocak 2019; 0:44:23 >

Teşekkür ederim dostum cevabın için.

• Orada yazmıyor olabilir. 740 serisi 50 Hz, 750 ve üstü 100 Hz.
    Ozaman başka modellerede yöneleyim ben yoksa bu tvde karar kılmıştım

• Plazmayı verdim hayırlısıyla fakat İstanbul'dan Hatay'a 1200tl kargo parası çıkardı yurtiçi.Alıcı kabul etmedi tabi.Başka ne şekilde ucuza yollayabiliriz bunu yav.Geçen sene 50" tvyi 150tlye yollamıştık.Bu nedir böyle anlamadım.Panasonic plazma vergisi falan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aterikasedi -- 19 Ocak 2019; 14:31:57 >
    Hocam va paneller de hafif yandan baksan görüntü karşıdan baktığın gibi değil. Yine ips panel renkleri daha doğru veriyor ve açılardan renklerde bozulma olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek çözüm otobüs onunda garantisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Tek çözüm otobüs onunda garantisi yok
    Alıcı da otobüs olsun diyor.Bi kamyonet bulup otogara götüreceğiz mecbur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Plazmayı verdim hayırlısıyla fakat İstanbul'dan Hatay'a 1200tl kargo parası çıkardı yurtiçi.Alıcı kabul etmedi tabi.Başka ne şekilde ucuza yollayabiliriz bunu yav.Geçen sene 50" tvyi 150tlye yollamıştık.Bu nedir böyle anlamadım.Panasonic plazma vergisi falan mı
    Ptt kargoyu dene hocam.Onlar daha ucuza gönderebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Ptt kargoyu dene hocam.Onlar daha ucuza gönderebilir.

Alıntıları Göster
    Ptt ile taş çatlasın yarı yarıya farkeder.500-600tl de az değil kargo için.Otobüsle 250-300e hallederiz sanırım.
  • quote:

Ptt ile taş çatlasın yarı yarıya farkeder.500-600tl de az değil kargo için.Otobüsle 250-300e hallederiz sanırım.

Alıntıları Göster
    Hocam sormanızda fayda var.Ben 2 sene önce koca bisikleti kutunun içinde 50 tlye göndermiştim.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Otobüse bir bilet parası yeter hocam fazla para vermeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

Otobüse bir bilet parası yeter hocam fazla para vermeyin

Alıntıları Göster
    Tamam hocam.
  • arkadaslar merhaba panasonic gw30 plazma tv de netflix izlenebilir mi ? kumanda üzerinde viera connect düğmesi falan var. sanırım nete bağlayıp storeden netflix appini mi indirmem gerekiyor
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla 20 ve 30 serilerinde netflix falan yok hocam. Youtube bile yok artık. 2-3 tane kıytırık birşeyler var.
  • 
Sayfa: önceki 15691570157115721573
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.