Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.743
Cevap
178
Favori
1.750.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15711572157315741575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uguroz76

Kumanda da aspect yazan bir tuş var ise deneyin.
    teşekkürler üstad,
  • selam arkadaşlar panasonic 50st50e plazma televizyonumu sony bdv9100 sinama sistemi ile birlikte harici uydu cihazımla birlikte kullanıyordum uydu cihazının arka düğmesini açtığım anda görüntü gitti televizyonda ne yaptığsam göruntu alamadım televizyondan...sinema sistemi başka televizyonda çalışıyor panasonicte çalışmıyor...panasonic digitürk ve diğer uydu cihazını ayrıca x bax ı sorunsuz gösteriyor... sorun hangisinden kaynaklı olabilir...ne yapabilirim yardımcı olacak arkadaslara simdiden tesekkürler..
  • Merhaba, panasonic 50vt50 modeline sahibim. Önceden netflix uygulamasına girebiliyorken şimdi uygulamayı çalıştırdığımda bağlanamadım tekrar dene yazısı çıkıyor. Bu sorunun üstesinden nasıl gelebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün Panasonic 65VT60 plazma aldım.1156 saat kullanılmış ve 583 defa açılıp kapatılmış.Bir Almancıdan bir elektrionikçi takas yoluyla almış ve malum siteye oled başlığı altında satışa koymuş bilmediği için.Dolayısıyla benim gibi plazma hastası olanlar görmedi.9500 tl ye aldım,belki bir çok kişi ne yaptınız ,o para verilir mi diyecek ama bence değer.Zaten 5-6 senedir 65STW60 modelini kullanıyordum ve çok memnundum.Bu onun 1 tık üst modeli.Bu fiyata da bu seviyede bu büyüklükte tv bulmam zor,çok araştırdım.
  • mert2004 M kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 4000tl gibi fiyatlara zt60lar satıldı,vt60 çok güzel bir tv ama 9500tl ben vermezdim açıkçası.St60 da çok güzel bir tv o yüzden sizde pek bir fark yaratmamıştır bence.Hayırlı olsun.

• teşekkür ederim.zt60 ın 65'' yok bildiğim kadarıyla,ayrıca bu fiyata ne alınabilir ki?Malum sitedeki şahsın birisi aynı tv yi 16.750 tl istiyor,bu şahısla telefonda yaklaşık 5-6 ay evvel pazarlıkta 16.000 tl ye vermemişti bana ve ben üzülmüştüm.Ama gerçekten her işte bir hayır varmış,ondan daha az kullanılmışını neredeyse yarı fiyatına aldım.O arkadaşda bu fiyata satacağım diye beklesin artık.Hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun.
  • mert2004 M kullanıcısına yanıt
    O arkadasin o fiyata satmasi imkansiz.. Ederi en fazla 5bin-6bin TL, 65” oldugu icin bu kadar eder bu arada. Siz de gule gule kullanin hocam insallah, keyfini cikarin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim
  • Merhaba bugün yeni bir Panasonic 65fx740 tv aldım henüz gelmedi ama kullanan arkadaşlar varsa tv nin kalitesi ve performansı ile ilgili Bilgi verebilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkiozbakir

Merhaba bugün yeni bir Panasonic 65fx740 tv aldım henüz gelmedi ama kullanan arkadaşlar varsa tv nin kalitesi ve performansı ile ilgili Bilgi verebilir mi
    Hayırlı olsun. Pana nın yeni serileri Tr de pek bulunmadığı için kullanıcısı da az malesef. Forumu siz bilgilendirirsiniz artık.

• uguroz76 U kullanıcısına yanıt
    Yani ne bileyim bende diğerleri gibi Samsung LG falan mı almalıydım acaba sizce pişman olur muyum eskiden Panasonic kullanıyordum ama o plazmaydı ve çok memnundum şimdi yine öyle yapayım dedim ama ne kadar doğru yaptım bilmiyorum

• hakkiozbakir H kullanıcısına yanıt
    Pişman olunacak tv değil. Gayet iyi yapmışsınız. Bende 2012 model pana led var gayet memnunum.

Araştırdım biraz tek sorunu diğer tv lerden nit miktarı bu tv de 500 nit var ama hdr performansı için en az 1000 nit gerekiyormuş galiba o yüzden biraz için sıkıldı işte

Merhaba tv geldi kurduk diskte 4K hdr filmler var onları oynatıyorum ama görüntüde bir grilik renklerde bir eksiklik var sanki anlayamadım ayrıca 1080 filmde var onunla 4K hdr arasında bir fark göremiyorum anlamdım iade mi etsem acaba ben bu tv yi birde hdr10+ için güncelleme gerekiyor yazıyordu güncelledim ben bu hdr10+ nasıl aktif edeceğim

• Merhaba
    39 led tv de böyle bir sorun oldu temizlik sonrası.Osmaniye deyim. Servis yok burda. Bu konuda yardım rica ediyorum.

• hakkiozbakir H kullanıcısına yanıt
    bence ufak defek ayrıtılara takılmayın derim hata bulmaya kalksanız en pahalı olan tv de bile bişeyler bulursunuz . sonuçta Panasonik tv almışsınız emin olun samsung lg almaktan çok daha iyidir . bi kalitesi olduğu kesin . 2012 yıllından beri panasonik 55vt50 Plazma ve 42et50 Led tv kullanmaktayım nazar deymesin hiç başımı arıtmadılar !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bolkarlı kurt kullanıcısına yanıt
    Resimden panel arızası gibi görünüyor.

• 42gt30 temiz neo plazmam satiliktir ilgilenenler ozelden yazabilirler

• 55VT50 plasma tv satılıktır.temiz durumda ilgilenenler özelden ulaşırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: brusher

Bildiğim kadarıyla 20 ve 30 serilerinde netflix falan yok hocam. Youtube bile yok artık. 2-3 tane kıytırık birşeyler var.
    Bende 65stw serisi TV var.Önceden YouTube hata veriyordu şuan menü de YouTube kalkmış.varmi bir yolu iyi oluyordu YouTube TV yansıtma.

• 
Sayfa: önceki 15711572157315741575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.