Şimdi Ara

PANASONİC ES LV 61 TRAŞ MAKİNESİ INCELEMESI(resimli) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
24
Favori
71.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.amazon.com/Panasonic-ES-LA63-S-Electric-Multi-Flex-Pivoting/dp/B002N5MHLU/ref=pd_ybh_1

beyler la63-s modeli amazonda bayağı ucuza geliyor 139dolar ve 30 dolar indirimi var ayrıca sizce bu fiyat nasıl 1000 doları geçtiği için vergi ekleniyor ama yinede uygun gibi ne diyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

http://www.amazon.com/Panasonic-ES-LA63-S-Electric-Multi-Flex-Pivoting/dp/B002N5MHLU/ref=pd_ybh_1

beyler la63-s modeli amazonda bayağı ucuza geliyor 139dolar ve 30 dolar indirimi var ayrıca sizce bu fiyat nasıl 1000 doları geçtiği için vergi ekleniyor ama yinede uygun gibi ne diyorsunuz

Burada konusu var hocam. Burada sorsanız kullananlar daha iyi fikir verebilir.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=53546527&p=1#53546527

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 550 liraya filan şu lv61 modelini bulamazmıyız
  • Arkadaşlar, Panasonicin traş makineleri konusunda kral olduğunu yıllar önce okumuştum, sonuçta japon.

Sizden fikir almak istediğim bu yatay başlıklı model. Ben 4-5 yıldır makine ile traş oluyorum. Kullandığım makine Remington R5150. Remington ile tanışmam BİM'e gelen R3 Titanium R320 BMW Design modeli ile oldu. 60tl gibi çok uygun bir fiyattan almıştım. Traş performansı mükemmeldi.

Bundan sonra benim markam remington dedim.

R3 R320 modelinden sonra daha üst modelini alıp deneyimimi geliştirmek istedim. R5250 modelini aldım. Bu model de önceki gibi rotary shaver ( 3 yuvarlak bıçaklı modeller.) Okulda vs. arkadaşlarıma makine ile traş olduğumu söyleyince bunu makine ile mi yapıyorsun diye şaşırıyorlardı. Neredeyse sinekkaydı yapıyor. Babama da hediye R7130 modelini aldım. Daha önce Braun kullanıyordu. İlk denemesinde yüzünde birşey hissetmediği için "Hani kesmiyorki" dedi aynaya yakından baktığında kestiğini gördü ve çok beğendi. Hissettirmeden güzelce traş yapıyordu.

Ne yazıkki Remingtonun servis ağı çok kötü. Bu yüzden eskidiğinde veya bıçak yenilemek istediğinizde yeni makine almanız daha mantıklı oluyor.

Eşim bana hediye olarak braun 5 series 5040s-Wet&Dry mavi modelini almış. Oldukça devirli, ve kalite saçan harika bir makine. Fakat yüz, kıl ve deri yapısından sanırım rotary shaver gibi alamıyor. Yanaklarda performansı çok iyi ama boyunda sınıfta kalıyor. Bu yüzden benim yüz yapıma uygun olan modeller rotary olan modeller.

Philips traş makineleri nasıl ? Remington servisindeki amca Philips çok daha iyi dedi. Aynı zamanda Philipsin de servisini yapıyordu. Vatanda RQ1167 modelini gördüm. Bu tarz bir makine almayı düşünüyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şu ana kadar birçok remington modeli aldım aldırdım tanıdıklara vs. Memnun olmadığım tek modeli BHT300 Vücut Tüyü alma makinesi oldu. PG6060 modelini vücudumda kullanıyorum, harika bir cihaz yine.

• stoklu marketten lv65 modelini sipariş verdim burada yazılanlara bakarak, herkese teşekkürler...
  • merhaba bende gittigidiyordan es lv 61 modelin siparişini verdim.gelince yorumlarımı yazarım
  • Arkadaşlar ürünü bugün aldım.içimden acaba bu kadar parayı boşuna mi verdim diye gecirmedim değil ama ilk kullanimim jiletten daha iyi tras oldum.tahriş sıfıra yakin bu kadar iyi olacağını tahmin etmedim herkese tavsiye ederim

• morhipo da 599 tl ye geliyor almak isteyen kaçırmasın en iyi fiyat şu an için (26 sına kadar 50 tl indirim ile 599 tl)

• Panasonic Tr sayfasında ben bu ürünü göremedim tek bir ürün var es sl 41 kodlu.İnternette ise es lv 61 ve 81 modelleri ağırlıklı.Netice itibariyle Panasonic in Ülkemizde en son çıkardığı traş makinesi hangisidir arkadaşlar ? İthal mi bu ürünler.

• Ben de amazon'dan ES-LV81-K aldım. electric-shaver-guide sitesinde iyi puan verilmiş.
    Kalın ve sert sakallarım var, bunu alarak iyi seçim yaptığımı düşünüyorum. Umarım yanılmam. Hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLuEmavi

Ben de amazon'dan ES-LV81-K aldım. electric-shaver-guide sitesinde iyi puan verilmiş.
    Kalın ve sert sakallarım var, bunu alarak iyi seçim yaptığımı düşünüyorum. Umarım yanılmam. Hayırlısı

hocam türkiyede geçiyormu garantisi uluslar arası garantilimi?
  • quote:

Emin degilim sormadim ama bir sorun olursa ki insallah olmaz amazon yardimci oluyor zaten.
    Bu arada ayni cihaz icin amazon 75 dolar indirim yapiyor kupon ile.

75 dolar indirim kuponu nasıl oluyor anlatabilirmisin ?7
  • quote:

Burada var olan kuponu kendi hesabına ekleyebilirsin, ödeme aşamasında ürün fiyatından $75 dolar düşer.
    Ayrıca bir çok modelde daha amazon'un kendi kuponları var.

http://www.amazon.com/Personal-Care-Coupons/b/ref=amb_link_373696262_9?ie=UTF8&node=6571401011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=left-2&pf_rd_r=0T2GAJXTPJVMSP9942HQ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1934004542&pf_rd_i=6567494011

peki sadece traş makinasında mı kullanabiliyoruz sadece bu kuponları ?

• Arkadaşlar iyi günler ben phlips in döner başlıklı bir makinasını denedim fakat suratımı resmen tarlaya çevirdi bu cihazda aynısını yaparmı acaba o yüzden traş makinalarına karşı bir önyargım var yardımcı olursanız sevinirim birde lv61 i en ucuz nerden bulabilirim acaba şimdiden teşekkürler...
  • RapscallioN kullanıcısına yanıt
    merhabalar
    Panasonic es lv 95 s traş makinanız ile aranız nasıl :)
    benim aklımdan geçen modelde bu yardımcı olabilirmisiniz. izninle size bir kaç soru sormama izin verin
    1. traş makınanız cildinize şuan alıştımı (alıştığını düşünüyorum) alışma sürecinde ne gibi sıkıntılar yaşadınız
    2. anlatıldığı kadar varmı özellikleri
    3.olumlu olumsuz özelliklerini belirtebilirmisiniz
    4.temizleme ve yağlama sını nasıl yapmaktasınız ne sıklıkta yapmaktasınız
    5. ürününüz made in japanmı hatta panasonicin bu modelinin üretim yeri japonyamı
    6. ürünüzü almanyadan bir dükkandanmı aldınız yoksa ebuy amazon gibi internet sitesindemi
    tüm bu sorularımı yanıtlarsanız çok makbule geçecek şimdiden teşekkür ederim

• Slm arkadaşlar ben es-lv 95 bulamadığım için aynı makine olan temizleme aparatı bulunmayan es-lv 65 600tl ye aldım. bilen varsa cevaplarsa memnun olurum

1- temizleme sprey veya yöntemi var mı? Su hariç

2- es 95 in temizleme aparatı ile es65 çalışır mı
  • limanci1 L kullanıcısına yanıt
    zannedersem buradaki arkadaşlar kendilerine bilğiyi verip gittiler bir dahada uğrayan olmadı. inanın bende merak ediyorum. sırf bu yüzden almayı erteledim. es lv 95 modelini ben amazon üzerinden alacaktım. umarım size cevap verenler çıkar.
  • İyi geceler bende es lv65 ile braun 790 arasında kaldım.es lv 95 modelini alanı bile temizleme losyonu bitince temin edemem diye es lv 65 modeli bir adım önde ama bir yandan braun 790 gidikliyor eski makinem es la 63 du gayet memnunum. Braun alsam keşke panasonic de kalsaydım dermiyim acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademkont

İyi geceler bende es lv65 ile braun 790 arasında kaldım.es lv 95 modelini alanı bile temizleme losyonu bitince temin edemem diye es lv 65 modeli bir adım önde ama bir yandan braun 790 gidikliyor eski makinem es la 63 du gayet memnunum. Braun alsam keşke panasonic de kalsaydım dermiyim acaba.

Braun kullanmadım ama panasonic harika. Macera aramayın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: ademkont

İyi geceler bende es lv65 ile braun 790 arasında kaldım.es lv 95 modelini alanı bile temizleme losyonu bitince temin edemem diye es lv 65 modeli bir adım önde ama bir yandan braun 790 gidikliyor eski makinem es la 63 du gayet memnunum. Braun alsam keşke panasonic de kalsaydım dermiyim acaba.

Braun kullanmadım ama panasonic harika. Macera aramayın bence.

Kuru tras da hangisi iyi onu merak ediyorum..

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.