B

Yüzbaşı
23 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar ilandaki arabamı satıyorum ilgilenenler pm atabilir veya buraya yazabilirler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-4-32000-km-de-326909711/detay/

Merhaba kamyonumuz 2016 model olup km si daha 5000 bile olmamıştır.Satis fiyatimiz 92.500 tl pazarlık var
Merhaba arkadaşlar Adana da oturuyorum.Evime doğalgaz alacacağım.Yalnız aklımı kurcalayan şey alüminyum petek mi yoksa normal petek mi olması.Sizce alüminyumun artısı var mıdır?Aradaki farka değer mi?Bilenler lütfen yardım edebilir mi?
merhaba arkadaşlar aşağıdaki videoda talismanın fiyatları mevcut.24000 € dan başlıyor

Arkadaşlar merhaba.Lastik kaptörü lambası devamlı yanıyor bu sorunu nasıl halledebilirim

merhaba arkadaşlar öncelikle bu konuyu açmamın sebebi yaptıracak arkadaşlara yol gösterme amacı.Yaptırmaya karar verdiğiniz an bunun uzun bir süreç olduğunu unutmayın.Braketlerin dişlere yapıştırılması yaklaşık 2 gün sürdü.3.gün ise tel takıldı.Yemenize içmenize bu dönemde çok dikkat etmeniz gerekiyor.İlk başlarda ağzınızın içinde sanki tren hattı varmış gibi garipseyebilirsiniz ama zamanla alışıyorsunuz zaten.Her ay doktorunuz sizi tellerin ve braketlerin üstünde bulunan plastiklerin değişimi için kliniğine çağırıyor.Her ay düzenli gittiğinizde değişimin ilk 3 günü dişlerde bir gerilme söz konusu olacaktır.Benim tedavi sürem yaklaşık 2 yıla yakın sürdü.Şimdi de ağızlık kullanıyorum.2 adet fotoğraf ekliyorum sonucu ortada.Kahkahanızı artık hiç çekinmeden atabilirsiniz.Yaptıracak arkadaşlara söylüyorum kimseye aldırmayın ben 30 yaşında yaptırdım.

Cep telefonu faturaları kabaracak!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), 'Mobil Azami Ücret Tarifeleri' ile ilgili kurul kararını yayınladı.

Cep telefonu operatörlerinin tarifelerini etkileyen kararla, azami ücrette yüzde 5 oranında bir artış bekleniyor. Uygulama 1 Temmuz'dan itibaren yürülüğe girecek. Kurul kararıyla operatörler tarifelerini geçen yıla göre daha yüksek fiyat üzerinden belirleyebilecek. 2013'te sabit telefondan cebe ve cepten diğer cep telefonuna yapılan bir aramada dakika başına 43.89 kuruş ücret alınıyordu. Azami sınırı gösteren bu rakam alınan kararla 46.25 kuruşa çıktı. Yurt dışına yapılacak aramada ise ücret tavanı 4.63 TL olarak belirlendi. Yurtiçi kısa mesaj ücreti 33.25 kuruş, yurtdışı ise 83.08 kuruş oldu.

Kaynak:SABAH
Arkadaşlar merhaba öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim kusura bakmayın.Kliksaya yazdığım şikayet formunu kopyaldım

merhaba 11.04.2014 tarihinde abime almak için lg g2 siparişi verdim(cuma günü).Cumartesi günü kaynanamı doktora kontrole götürdük ve bypass ameliyatı olman gerekir dediler.bu ara ben Adana da oturuyorum kaynanamın ameliyatı ise Mersinde.Bugün sabah erken saatlerde(14.04) saat 6:30 gibi mersine geçtim ve sabah 9 küsürdü kliksayı aradım ve ürünün evime gönderilmesi değilde şubede kalmasını kendim gelip alacağımı söyledim bi taraftanda ups kargoyla konuştum onlarda kliksa dan bize talimat vermeleri gerekiyor aksi halde şubeye gelseniz bile ürünü alamayacağımı söylediler.kliksadaki bayan talimat formu hazırladığını söyledi öğlen tekrar arayın dedi.bir taraftan ameliyat sürüyor diğer taraftan abim ürün ne oldu diyor.neyse öğlen oldu yine kliksayı aradım yine talimat formu hazırlıyoruz dediler kaç gibi ups kargoya ulaşır diyorum 1 kaç saat içinde talimat gider diyor bana tam saat veremiyor.saat 3 oldu yine aradım kliksayı ve yine talimat gitmemiş ve en son yine aradım ve kargo adresi değişikliği yaptırdım ama bakalım yarın kargom nereye gidecek daha onu bile tam bilmiyorum ama suç bende ki sizi adam yerine koyup sipariş verende bir talimat formu 7 saatte yollanamaz mı?ayağıma gelecek ürünü neden şubeden kendim alayım yazıklar olsun size neyse en azından bypass ameliyatı iyi geçti bundan sonra kliksa mı asla

Sadece biraz anlayış bekledim ama nafile.şikayet.com a da bu yazıyı koyazacağım
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 750
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 10.001 (Bu ay: 296)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 58 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.