Şimdi Ara

Özel Araçta Maske Kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özel araçta maske kullanımı zorunlu mu? Ailemle uzun Ankara-İzmit arası yolculuk yapacağım ancak maskeyle uğraşmak istemiyorum. Galiba Ankara'da sokağa maskesiz çıkma yasağı yok ancak yol üstündeki diğer illerde var. Bu konuda kesin bilgisi olan veya bu sebepten ceza kesilmiş tanıdığı olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hocam hali hazırda toplanan radar haracı azalmışken birilerinin ekmeğine yağ sürmeyin ve maskenizi takın derim.
  • Şu an özel araçla seyahatlardaki kısıtlama durumu nedir takip edebileceğimiz net bir kaynak var mı her kafadan bir ses çıkıyor sanki. Ben de memlekete gitmeyi düşünüyorum bir kaç günlüğüne. İstanbul'dan tek başıma çıktığımda 15 gün orda kalma vs gibi kısıtlamalar var mı bilgisi olan arkadaşlar cevaplayabilir mi?
  • Diablo kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta Kocaeli-İstanbul ve hemen ardından Kocaeli-Ankara arası gittim, bir kez dahi çevirmediler. Tamamıyla serbest, herhangi bir kısıtlama yok.

• gecen hafta ankara-bursa yaptım. 3-4 yerde cevirme noktası vardı ancak polis yoktu, dönüşte ankara girişince polis cevirdi, ailecek maskemiz yoktu ve polis kimlik sorarken de maske takmadım.

zaten maske takmakta sacma olurdu, sonucta aileyiz ve hep beraber yasıyoruz, arabada maske takınca ne oluyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 10 Haziran 2020; 20:43:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Geçen hafta Kocaeli-İstanbul ve hemen ardından Kocaeli-Ankara arası gittim, bir kez dahi çevirmediler. Tamamıyla serbest, herhangi bir kısıtlama yok.
    Teşekkür ederim.
  • kılın birine denk gelip başınıza bela almaya değmez
    çok rahatsız ederse çene altında dursun
  • maske kanuni zorunluluk değil idari tavsiye sadece. sürekli takmak beyin hasarına yol açıyor deniliyor ayrıca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni istanbul hatay , hatay kütahya istanbul yaptım yollarda kontrol noktaları var maske takmazsanız ceza yiyorsunuz ayrıca eds ler tam gaz çalışıyor 2 kere çaktığını gördüm banaz uşakta eds cezası yedim anlıcaniz çok dikkatli olun. Sanırım 71 le eds ye girdim.

• Maskeyi torpidoya koyun polis kontrol noktalarında çevirmelerde vs takarsınız. Kılın biri denk gelebilir. Uğraşmaya değmez

• Antalya Sakarya arası 2 3 tane çevirme vardı. Çevirmeyi görünce taktık maskeyi ve durdurmadılar. Takmasak ne olurdu bilmiyorum. Yani klasik mi yoksa maske çevirmesi mi tam anlamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.