Şimdi Ara

Oyuncu Fareleri Karşıtları Birliği - PROTESTO (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
1
Favori
21.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
168 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katılmıyorum, steelseries rival 100 var elimde 2 yılını doldurdu muhtemelen 25-26 ay olmuştur alalı. Ne bir sorun yaşadım ne bir sıkıntı, bilgisayara taktığım ilk günden beri cayır cayır çalışıyor, sadece 80 tl ye almıştım. şuan bu bozulsa yine bunun abisi olan rival 110 u alırım.
  • 5 senedir G300 kullanıyorum halen sorunsuz çalışmakta, tek sorun kullanımdan ötürü boyalarındaki aşınma.
  • mousu pahalı yapan şey malzeme kalitesi değil kullanılan sensörüdür bunuda profesyonel derecede fps oyuncusuysanız anlarsınızki ben çok net anlıyorum farkları piyasadaki razer , steelseries , logitech in pahalı mouselerını kullanmış biri olarak. İyi bi markanın mousu 60dolarsa 30doları sensörden 10doları malzeme kalitesinden 20doları marka adındandır.
  • 80 liraya aldim padiyle birlikte zamaninda g300s makro fln hersey yapiliyor taş gibide mouse halen kullaniyorum cok ucuk fiyatli ozellikle razerin sacmaliklarina bende karsiyim. yetenek yoksa birinde mouseun bin liralik olmasi tanriya cevirmiyor kimseyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tw Scott kullanıcısına yanıt
    aynisindan 2009 da almistim hala calisiyor.ama bazen topunu dondurunce fazla calisiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abartmayın, çift tıklama denilen sorun 2 dolarlık swicin 10 dakikada değişimidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

aynisindan 2009 da almistim hala calisiyor.ama bazen topunu dondurunce fazla calisiyor.
    10 sene olmuş hocam. Buna şükür

Bu fareyi kullanan ne çok kişi varmış. A4tech sevenler diye kulüp kursak forumu ele aliriz

• 6 yıl oyuncu faresi kullandım.
    sonrasında 1 yıl iş yerinde ucuz fare kullandım ve bileğinde sorun oluştu. ne yazıkki kalıcıymis. isyerinde de para verip oyuncu faresi aldim
    çok şükür şuan iyiyim. arada bileklik kullanıyorum.

siz böyle boş beleş arkadaşlara bakmayın. fiyatının bir karşılığı var. ergonomi, lüks, led ışıklar vs sınıf sınıf fare mevcut. herşeyden kisin ama ergonomi kısmında kismayin arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tw Scott

8 9 yıl önce lise1de cs 1.6 oynuyordum diye a4tech x7 almıştım. Uniye gittim, bavula soktum çıkardım. Hâlâ kullanıyorum. Hiç bir sorunu yok

a4tech x7 bu arada kalitesi fena. Makine bu

https://store.donanimhaber.com/0f/e3/dd/0fe3ddc6c0d3c1428d78ae955c78be8f.jpg
    X7 efsanedir.

uzun süre counter strike source ve starcraft oynadım, ömrü sc-2 ye yetişmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Logitech G502 kullanıyorum ve memnunum
    Bende yaklaşık 4 seneye yakındır G502 kullanıcısıyım kablosundaki katlanmalar hariç hiç bir sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

X7 efsanedir.

uzun süre counter strike source ve starcraft oynadım, ömrü sc-2 ye yetişmedi.

Alıntıları Göster
    Vay arkadaş. Forumun yarışı x7 kullanıyor a4tech gör bunları, su gençler seni gün yüzüne çıkardı heey.

• Seneler önce migrosta gezerken gözüm bir mouse’a takıldı. 60 liraydı. Güzelde bir şeye benziyordu. O mouse G300’dü. O gündür bugündür eze eze vura vura kullanıyorum. Hatta bir keresinde YİNE duvara fırlattığımda sekmişti ve yan duvara çarpıp yere düşmüştü. Fareyle masayı dövmelerim meşhurdur. Ne yaptıysam da bozamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 Kasım ayında aldığım Logitech G502'i hala sorunsuz kullanıyorum. Ondan önce ise 6 yıl Logitech G5 kullanmıştım. Ama dediklerinize katılıyorum yazdığınız sorunları yaşayan çok insan var bana denk gelmedi hala.
  • MusaAkyol kullanıcısına yanıt
    Bende o problem var mı bilmiyorum masa üzerindeki kabloda sıkıntı problem yok gibi
    güzel maus 1 tuşu ile ts ve dc de konuşuyorum 4 tusu ile dc ve ts nin sesini kapatıyorum afq konumu getiriyorum.

Orta top kilitleme tuşu bir harika..

Ben 300 tl ye almıştım memnunum parasına değer
  • tabiatını yerine getirecek tabi kedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    şunun mavisi vardı biraz daha küçük 8 sene fps oynadım bazı yıllar günde 6-7 saat i bulmuştur 9. senesinde sol tık ı kırıldı. Bulabilsem yine alıcaktım.
    aynisindan bir tane daha almak lazim

• Sırf bu problemler yüzünden logitech tercih ediyorum en azından garanti sürecinde başınız ağrımıyor.
  • Ben oyuncu faresi ve ekipmanı konusunda sıkıntı yaşamadım ama başıma ilginç bir olay geldi , 3 sene önce vestel tv aldım 3 yıl garantili olarak 3 yıl sorunsuz kullandığım tv geçenlerde saçmalamaya takılmaya ve kendi kendine kapanmaya başladı kanal geçişleri de sıkıntılı bir hal aldı , garanti vb. durumlar için ben her aldığımın kutusunu saklarım, bir baktım garantisi biteli bir hafta olmuş

Zorlu grubunu tebrik ediyorum garanti biter bitmez kafayı yiyen TV ürettikleri için.

Herneyse , artık akşamları kolay kolay tv de açmıyoruz ona yaradı bari , sadece usb den film koyuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Hocam benim de 10 yıl olmuştur bu fareyi alalı, hala taş gibi. Tek sıkıntısı tekerinde, sayfa kaydırırken bazen fazla kayıyor. Onun harici çok memnunum, daha yıllarca gider gibi. Vaktiyle 30-40 TL di galiba

Alıntıları Göster
    Benim de 7-8 yıl oldu hala kullanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.