Şimdi Ara

Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
469
Cevap
146
Favori
25.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rehberi hazırladım, meraklıları bakabilir:

Archive.org'dan Kiralanan Dökümanları İndirme

Archive.org'da normal yollarla indirilemeyen dökümanları paylaşırken bu rehber ile birlikte paylaşacağım. İsteyen bu şekilde indirir yada site üzerinden kiralayıp inceler artık.

• Archive.org'da Bradygames'in VI ve XIII-3 arası bütün Final Fantasy oyunlarının kılavuzları da mevcut. Özellikle sert kapaklı ve kuşe kağıtlı rehberleri çok zor bulunduğu için yüklenmeleri iyi olmuş. Aynı şekilde Metal Gear Solid I-IV Complete Artworks, Metal Gear Solid V Phantom Pain sanatsalları ve The Art of Yoji Shinkawa'yı da öneririm. Metal Gear Legacy ile gelen kitapçığımsı ile karıştırmayın, bunlar yine zor bulunan pahalı kitaplar.

• 3Korner1Penaltı kullanıcısına yanıt

Selamlar,

Final Fantasy'e ait benim sayabildiğim 62 adet kılavuz var. Çok fazla oyun ve kılavuz içerdiği için bu seriye girişmedim şimdilik, 4 tane FF ile alakalı artbook paylaşmışım. (şu mesajdan itibaren)

Muhtemelen dediklerinizi de içeren Metal Gear'a ait 9 tane artbook paylaşmışım. (şu mesajdan itibaren)

Yoji Shinkawa artbook'larını da paylaşmıştım. (3 adet, şu mesajda)

• Belirtmeseniz görmeyecektim, kusura bakmayın. Konu içinde Final ve Metal diye arattığımda bir sonuç çıkmadığı için yazmıştım ama şimdi lüzumsuz konuma düştü mesajım...konu içinde arama özelliği kadar lüzumsuz hatta. Bu forumda yıllarım geçti, bu süre içinde Afrika'daki cumhuriyetler bile daha fazla gelişme kaydetmiştir.

• VenomSV kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum görünce hemen indirmeye başladım şimdi.

• Saatlerce uğraşıp hazırladığım Archive.org rehberim sorgusuz sualsiz, benimle iletişime geçilmeden silinmiş. Boş konu olsa üzülmem ama emek vardı.

Konu yanlış yere açıldıysa, uygun olduğu düşünülen bir yere taşınabilirdi. Uygunsuz olduğu düşünüldü ise mesaj atılıp bilgi alınabilir yada haber verilebilirdi.

Bide ben bu forumda 6 sene yöneticilik yapmış biriyim, tanıyorlar. Bana böyle davranılıyor, üyelere verilen değeri siz düşünün.

Kim sildi, neden sildi, hata mı oldu bilmiyorum. Bilgi almak ve kurtarmak için uğraşacağım. Açtığım diğer konuların kalacağının da garantisi yok.

Gittikçe forumdan soğuyorum, emek harcamalı işler yapasım gelmiyor. İyice sabrım taştığında konularımı silip bir blog'a taşıma planım var.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Bu forumun nesi var ? Bütün demirbaşlari sorgusuz sualsiz canindan bezdirip adamlari yollamayami calişiyorsunuz ? Xanthin gibi eski emek veren yöneticilere bile saygi gösterilmicekmi ? Bu yetkililere görevi kim veriyor ? Xanthinin bütün paylaşimlarini severek takip ediyorum. Ve elbette emek harcadigini görebiliyorum . Böylesi önemli bir hadiseyi kestirip atmaniz ne kadar dogru ? Burdan forum adminlerine sesleniyorum. Kendinize ceki düzen verin. Eleştirilerimizi yanliş anlamayin. Eleştiriye acik olun. Emekleri hiç etmeyin. Sayamadim.. Kaç tane Demirbaş adamlari forumdan uzaklaştirdiniz.. Gün gectikçe şu yazilari gördükce.. Daha size deger verene sahip cıkmıyorsunuzki bize sahip cıkasiniz. Umarim tez vakitte düzelir. Şu eleştiriye şacma sapan ceza almam umarim.

• Yönetim ile iletişime geçerek bahsettiğim konuyu geri aldırdım. Hatalı bir ihbar sonucu düzgün incelenmeden silinmiş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 4 Nisan 2022; 22:22:10 >
  • Muazzam konu. Müthiş. Harika.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Total War Warhammer sanat kitabı var mıdır?

• Merhaba Archive.org da oluşturduğunuz arşive tam olarak nasıl ulaşabiliriz?

• Hortlatalım, belki devam ederiz. Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı 

Hocam keşke devam etsen bu pdf'leri çekip arşivlemek istiyorum. Hatırladığım kadarıyla eskiden bu rehberler dvdlerin içinden çıkıyordu.

• quote:

Saatlerce uğraşıp hazırladığım Archive.org rehberim sorgusuz sualsiz, benimle iletişime geçilmeden silinmiş. Boş konu olsa üzülmem ama emek vardı.

Konu yanlış yere açıldıysa, uygun olduğu düşünülen bir yere taşınabilirdi. Uygunsuz olduğu düşünüldü ise mesaj atılıp bilgi alınabilir yada haber verilebilirdi.

Bide ben bu forumda 6 sene yöneticilik yapmış biriyim, tanıyorlar. Bana böyle davranılıyor, üyelere verilen değeri siz düşünün.

Kim sildi, neden sildi, hata mı oldu bilmiyorum. Bilgi almak ve kurtarmak için uğraşacağım. Açtığım diğer konuların kalacağının da garantisi yok.

Gittikçe forumdan soğuyorum, emek harcamalı işler yapasım gelmiyor. İyice sabrım taştığında konularımı silip bir blog'a taşıma planım var.

quote:

Bu forumun nesi var ? Bütün demirbaşlari sorgusuz sualsiz canindan bezdirip adamlari yollamayami calişiyorsunuz ? Xanthin gibi eski emek veren yöneticilere bile saygi gösterilmicekmi ? Bu yetkililere görevi kim veriyor ? Xanthinin bütün paylaşimlarini severek takip ediyorum. Ve elbette emek harcadigini görebiliyorum . Böylesi önemli bir hadiseyi kestirip atmaniz ne kadar dogru ? Burdan forum adminlerine sesleniyorum. Kendinize ceki düzen verin. Eleştirilerimizi yanliş anlamayin. Eleştiriye acik olun. Emekleri hiç etmeyin. Sayamadim.. Kaç tane Demirbaş adamlari forumdan uzaklaştirdiniz.. Gün gectikçe şu yazilari gördükce.. Daha size deger verene sahip cıkmıyorsunuzki bize sahip cıkasiniz. Umarim tez vakitte düzelir. Şu eleştiriye şacma sapan ceza almam umarim.

Oh. Mevzuyu biraz geç gördüm. Şikayet üzerine rehber arşivi konu dışı forumunda bulunduğu için kendi elimle girdiğim "Konu Yanlış Yerde" bildirimi ile kaldırmıştım. Bu durumda verdiğim bildirimle beraber konunun tüm içeriğini barındıran başlık mesajının bir kopyasının özelden otomatik olarak size gideceğini ve konu dışı forumu yerine ilgili bölüme kopyala yapıştır klavye komutuyla konuyu tekrardan açacağınızı varsaydım. Demek ki umduğum gibi gitmemiş. Mesele haline gelen durumun diğer yönetici arkadaşlarca zamanında halledilmiş olmasına ama sevindim. Kusura bakmayın. Tasarrufum çünkü kötü niyetli değildi. Arşivin konu dışında olmasını gelen şikayet üzerine problem yapmam benim hatamdı.

İyi günler.

• Emek büyük hocam elinize sağlık. Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı 

• Hocam bulabilirsen god of war ragnarok sanat kitabını da paylaşırsan çok makbule geçer 🙂

• Tuomir kullanıcısına yanıt

Bu kitap daha yeni çıktı sanırım, taranmış yada PDF olarak nete düşmesi zaman alabilir. Sadece ben değil konu herkesin paylaşımına açık arkadaşlar. Varsa ilgili kişiler, alakalı şeyleri yapıştırın buraya.

• Global çapta artbook ve game guide olayı ile ilgilenen pek az kişi var, şimdi bakıyorum o mecraların çoğu ya ölmüş yada linkler patlamış vaziyette. Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı Bundan 3-5 yıl önce KBG nickli rus bir arkadaş vardı, devamlı iletişim halindeydik. Konu ile alakası olan dünyanın heryerinden topladığı ekibiyle sağlam bir arşiv yapmıştı, 3000 civarı içerik vardı diye hatırlıyorum. Kitapları satın alıp emek emek scanlayıp paylaşıyorlardı falan. İnternette bulunan çoğu scan ve paylaşım özünde bu ekibe aittir. Açtıkları sitelerin ömrü uzun sürmedi. Bir süre forumlarda ve kapalı gruplarda devam ettiler fakat uyarı ve tehditlerden dolayı bırakmak zorunda kaldılar diye biliyorum. Logolarını da atayım da yitip gitmesin.

Oyun Sanat Kitapları ve Strateji Kılavuzları PDF Paylaşımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 6 Aralık 2022; 1:52:53 >

E iyi olmuş o zaman, parasıyla alanlar enayi yerine konmamalı en nihayetinde

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.