Şimdi Ara

Öylesine buluşmaya gittiğim kız benden hoşlandı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • akbey617 (6 mesaj) Direnc- (3 mesaj) trustem.111 (2 mesaj) bitbox27 (1 mesaj) partofnature (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (7 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Öylesine buluşmaya gittiğim kız benden hoşlandı.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    161 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Uzun süredir sevgilim yok ve birinin aracılığıyla bir kızla konuşmaya başladım, iki üç konuşmadan sonra kız buluşma teklifimi kabul etti. Buluşmaya gidince fotoğrafta göründüğünden daha hoş ve güzel bir kızla karşılaştım. Kafeler kapalı olduğundan 2 saat boyunca yürüyüp sohbet ettik. Ayrılmaya yakın kıza ne düşündüğünü sordum, bana hâlimden tavrımdan belli olmuyor mu, asıl senin sakinliğin hiçbir şey ele vermiyor dedi. Kısaca, kız benden hoşlandı sanırım. Ama sorun şu ki bende Asperger Sendromu var ve donuk hâl ve hareketlerimin de onu anlamama sebeplerimden biri de buydu. Yeni bir ilişkiye adım atarsam ne olur bilmiyorum, bu garip tavırlarım ilerde onu rahatsız eder mi o da meşhul. Daha önceki sevgilim kabullenmişti ama 2 sene sonunda bıkıp ayrıldı. Uzun zaman sonra bir kızla yakınlık kurma fırsatım var ama mutlu olamıyorum ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbey617 -- 13 Ocak 2021; 12:48:30 >

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    prof. dr.

Bir sonraki buluşmanızda hastalığından bahset mutlaka

• Teğmen
    161 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-457D3B66B

Bir sonraki buluşmanızda hastalığından bahset mutlaka

Bahsedersem kız kesin uzaklaşır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    488 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akbey617

Bahsedersem kız kesin uzaklaşır.

Alıntıları Göster

Neden böyle düşünüyor ve karşıdaki karakterin yerine karar veriyorsunuz hocam?

Ayrıca asperger sendromu tam olarak nedir; rica etsem bilgi verebilir misiniz kısaca? Google'dan da araştırabilirim ama açıkçası ben bireysel olarak sizin hayatınıza yansımasını merak ettim, küçük büyük örneklerle ifade edebilirseniz memnun olurum. Belki de düşündüğünüz kadar karamsar değildir durum; insan kendine karşı acımasız olabiliyor zira

• Teğmen
    161 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Neden böyle düşünüyor ve karşıdaki karakterin yerine karar veriyorsunuz hocam?

Ayrıca asperger sendromu tam olarak nedir; rica etsem bilgi verebilir misiniz kısaca? Google'dan da araştırabilirim ama açıkçası ben bireysel olarak sizin hayatınıza yansımasını merak ettim, küçük büyük örneklerle ifade edebilirseniz memnun olurum. Belki de düşündüğünüz kadar karamsar değildir durum; insan kendine karşı acımasız olabiliyor zira

Alıntıları Göster

Belki de haklısınızdır hocam, buraya konu açma sebebim de dış bir gözden yorum almaktı zaten. Asperger'i kısaca anlatmak gerekirse;belli bir konuya takıntı derecesinde ilgi duymak, göz temasından kaçınmak, aşırı soğukkanlılık diye sıralayabiliriz. Tabii bunlar bilindik özellikler, zira yaşla beraber bu şeyler ortadan kalkabiliyor. Benim şu anki sorunum duyguları mı rahatça yansıtamamak ve sosyal becerilerimin gelişkin olmamasından kaynaklı. Mesela Aspergerli bireyler kendilerini akli olarak yetersiz görürken, çevreleri tam tersi onların zekâsını överler. Teşhisi zor bir psikolojik rahatsızlık ve avantajından çok, dezavantajı var diyebilirim.

• Er
    13 Mesaj

keşke bizden de hoşlanan bir kız olsa öyle beee şans işte...

• Yüzbaşı
    488 Mesaj
    quote:

Belki de haklısınızdır hocam, buraya konu açma sebebim de dış bir gözden yorum almaktı zaten. Asperger'i kısaca anlatmak gerekirse;belli bir konuya takıntı derecesinde ilgi duymak, göz temasından kaçınmak, aşırı soğukkanlılık diye sıralayabiliriz. Tabii bunlar bilindik özellikler, zira yaşla beraber bu şeyler ortadan kalkabiliyor. Benim şu anki sorunum duyguları mı rahatça yansıtamamak ve sosyal becerilerimin gelişkin olmamasından kaynaklı. Mesela Aspergerli bireyler kendilerini akli olarak yetersiz görürken, çevreleri tam tersi onların zekâsını överler. Teşhisi zor bir psikolojik rahatsızlık ve avantajından çok, dezavantajı var diyebilirim.

Alıntıları Göster

Hocam; kendinizi neden onun yerine koyarak doğrudan kendi şansınızı yok ediyorsunuz ki? 2 yıllık ilişkinizin o şekilde bitmiş olması sizi çok yıprattı tahminimce, doğru mu tahmin ediyorum?

Kusura bakmayın da; 2 yıl sonra benim bu halimden sıkıldı demek pek de adil bir yaklaşım değil.. Kendinize haksızlık etmeyin, asperger sendromu yalancılıktan - kadına karşı fiziki ve psikolojik şiddet uygulamaktan - manipülasyona yatkın bir karaktere sahip olmaktan - hırsızlıktan milyar kat daha masum, doğal bir şey benim anladığım kadarıyla

• Uzaklaştırılmış 29 gün cezanın, 28 gün 3 saat 16 dakika kadarı kaldı.
    Şimdi sen ona bundan bahsetmezsen ona haksızlık olacak mutlaka söyle olmazsada olmasın kardeşim ne olacak sanki

|
    |
  • Teğmen
    161 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Haklısınız hocam, dürüst olmak en doğrusu.

|
    |
    trustem.111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    161 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Şimdi sen ona bundan bahsetmezsen ona haksızlık olacak mutlaka söyle olmazsada olmasın kardeşim ne olacak sanki

Doğru hocam, bir kaybım yok sonuç olarak.

|
    |
  • Er
    13 Mesaj

valla bazı adamların iş de eş de kucağına düşüyor ....

• Teğmen
    161 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Öyle mi dersin? Bence biraz çapa da gerekiyor.

|
    |
    Direnc- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    13 Mesaj
    quote:

Öyle mi dersin? Bence biraz çapa da gerekiyor.

KESİNLİKLE tecrübeyle sabit.....

|
    |
  • Binbaşı
    1543 Mesaj

😂😂😂
    |
    |
    Direnc- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

@akbey617 son durum ne hocam?

|
    |
    Bahsedilenler: akbey617
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Bebek Oyunları
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.