Şimdi Ara

saçı 3e vurdurmak saçı gürleştirir veya dökülmeyi azaltır mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
91.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilimsel bir bilgi var mı arkadaşlar bu konu hakkında , kimi iyi olur diyor kimi bir etkisi yok diyor

• böyle birşey yok kardeşim sadece saçlarını kalınlaştırır ama zaten saçların seyrekse pek etki göstermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y*S

böyle birşey yok kardeşim sadece saçlarını kalınlaştırır ama zaten saçların seyrekse pek etki göstermez
    Dostum saç dökülmemesi için gamsız olacaksın, dert etmeyeceksin hiçbirşeyi. Saçı kazıtmanın bir yararı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Dostum saç dökülmemesi için gamsız olacaksın, dert etmeyeceksin hiçbirşeyi. Saçı kazıtmanın bir yararı olmaz.

Alıntıları Göster
    saç kısayken daha az dökülür. en azından benim öyle oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

bak bu konuda iyiyim , hiçbirşeyi kafama takmıyorum , olursa olur olmazsa olmaz , 3 günlük dünya yaşa gitsin hesabı
  • Bende gaza gelmiştim yaz başı, dökülme yok uzunken baya çoktu, onun dışında pişmanım :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: roentgenious

Bende gaza gelmiştim yaz başı, dökülme yok uzunken baya çoktu, onun dışında pişmanım :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza.10

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza.10

Alıntıları Göster
    azaltmıyor. kalınlaştırıyor. sadece görmüyorsun 3 numara saçın döküldüğünü. yani eline uzun uzun teller gelmediği için pek anlamıyorsun. erkek tipi saç dökülmen varsa genetikte ne varsa o olur. ilaçlarla yavaşlatabilirsin. ben 3 e vurup ilaç kullanmayı düşünüyorum diplerine daha rahat etki etsin diye. doktor ilaç verdi fakat hala almadım.

not:

erkek tipi dökülme genelde 30 yaşından sonra, bazı erkeklerde önce başlar

ve saç tipinizin %80i babanıza %20 si dayınıza benzer

• Yok oyle bisey kalinlastirir veya sertlestirir tel sayin artmaz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Yok oyle bisey kalinlastirir veya sertlestirir tel sayin artmaz yani
    Kardesim uzun saça göre daha iyi olur tabiki de.
    Ayrıca dökülme oluyorsa dökülürse dökülsün takma.Takarsan daha kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: satıcı12

Kardesim uzun saça göre daha iyi olur tabiki de.
    Ayrıca dökülme oluyorsa dökülürse dökülsün takma.Takarsan daha kötü.

en kötü ilerde ektiririm bir daha hiç dökülmez
  • 3e vurmak zorunda degilsin. Ayda bir berbere gidip uclarindan aldirmak istiyorum diyeceksin ve saclarin beslenecek tekrar. Makas degsin yeter yani. Genetikse 7 duvel bir araya gelse yine de engelleyemezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CardaQue

3e vurmak zorunda degilsin. Ayda bir berbere gidip uclarindan aldirmak istiyorum diyeceksin ve saclarin beslenecek tekrar. Makas degsin yeter yani. Genetikse 7 duvel bir araya gelse yine de engelleyemezsin.

neredeyse her ay giderim zaten hocam uçlarından aldırmak için , genetik dökülmeyede çare bulundu falan diyorlardı 3-5 seneye inşallah tam bir şey çıkar ortaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

3e vurmak zorunda degilsin. Ayda bir berbere gidip uclarindan aldirmak istiyorum diyeceksin ve saclarin beslenecek tekrar. Makas degsin yeter yani. Genetikse 7 duvel bir araya gelse yine de engelleyemezsin.

neredeyse her ay giderim zaten hocam uçlarından aldırmak için , genetik dökülmeyede çare bulundu falan diyorlardı 3-5 seneye inşallah tam bir şey çıkar ortaya

bioxin deneyebilirsin. Bir de defne sabunu tavsiye ederim.

• quote:

quote:

quote:

hocam yaş daha 19 , bioxin gibi şeyleri 25-30 arası denerim defne sabunuda denedim iyi hoşta saçı hemen yağlandırıyordu ve hiç iyi durmuyordu saç kuruyunca

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam yaş daha 19 , bioxin gibi şeyleri 25-30 arası denerim defne sabunuda denedim iyi hoşta saçı hemen yağlandırıyordu ve hiç iyi durmuyordu saç kuruyunca

O zaman hacı şakire tam gaz devam hacı

• Bir ise yaramaz dip taraflar kalın olur ağaç gibi düşünürsen gövde yukarılara gittikçe incelir saçta onun gibi sen 3 e vurdurunca gözüne kalın telli gür gelecek ama aslında göz yanılması
  • Dökülmesi azalıyor. şuan saçlarım uzun çok dökülüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akare+bkare=ckare

Dökülmesi azalıyor. şuan saçlarım uzun çok dökülüyor..

yoksa acaba kısa olduğu için dökülenleri görmüyor muyuz ki hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.