Şimdi Ara

OYAK ikramiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
1
Favori
10.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iyi akşamlar babam 23 yıldır astsubay. emekli olmayı düşünüyor kendisi ama para konusundan pek bahsetmez o yüzden buraya açıyorum konuyu. 23 yıllık bir astsubayın oyak ikramiyesi ne kadardır?

• 200 bine yakındır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    peki aldığı tazminat nedir hocam?
  • tazminat konusu hudut doğu kıbrıs vs değişkenleri var. baban söylemiyorsa vardır bir bildiği karıştırma :)
    hayırlı olsun

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl bir bildiği olabilir ailesinden para mı saklıyor bu adam. aklıma türlü türlü şey geliyor siz böyle diyince. kıbrısta 2 sene ,suriyede 1 sene doğuda yaklaşık olarak 10 sene görev yaptı. buna göre ne olur tahminen
  • up
  • Babanın maaşı ne bilmiyoruz onu bilsek bile bu adam doguda aldıgı ek tazminat maaşına yansımıstır,yıpranma payı var vs uzar gider.Bırak tsk daki muhasebiciler hesaplasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaten net değeri değil ortalama değeri öğrenmek istiyorum. madem bilgin yok şu cevabı yazmak için kendini yorma hocam.
  • 200 250 arası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 650.000 tl civarı.
  • Asus gl702 kullanıcısına yanıt
    albaylar o civarda alıyor diye biliyordum emin misiniz hocam?
  • martingayx kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam
  • 22 yıllık astsubay 170 bin civarındaydı, bu sene nema yüksek gelince 230 lara geldi. tahminim sizinki 235-245 arasıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdsavas -- 8 Ağustos 2019; 0:47:26 >
  • 27 yıllık Kıdemlli Baş Çavuş komutanım yurtdışı görevi de yaptığı için kendisi diyordu, oyak 230 k civarı olacak diye.
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam sağolun
  • anladım hocam çok sağolun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.