Şimdi Ara

oyak araç kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
39.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 61
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 1 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • falconr (8 mesaj) aa.aslan (8 mesaj) izzetguntalaz (8 mesaj) malimete (8 mesaj) 26_____ (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1011 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar oyak mensuplarına renault araç kampanyası başlamış
    fiyatlar çok iyi değil ama faiz oranları güzel(masrafsız kredi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila24 -- 1 Ekim 2010; 18:21:30 >

|
    |
  • Yarbay
    2777 Mesaj
    Fluence 1.5 dCI prıvelege + navıgasyon ıcın 41700 fıyat vermıslerdı ramazan ayında. Lıste fıyatlarından da dusuk fıyatlar var renaultta bu aralar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj
    Fluence 1.5 DCI Pri. internet sitesinde 50.000 TL civarında fiyatı var.

Nasıl oluyor da 8000-9000 TL indirim oluyor yahu
    |
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj
    bayinin nakite verdiği fiyat 47800 priv.fluance dizel için
    yukardaki araçlar şubat/mart teslim olacakmış...
    |
    |
  • Teğmen
    185 Mesaj
    geçmiştede böyle bişeyler olmuştu sanırım askeri çalışanların yarısında laguna vardı
    |
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: attila24

arkadaşlar oyak renault araç kampanyası başlamış
    fiyatlar çok iyi değil ama faiz oranları güzel(masrafsız kredi)
    bir kaç örnek fiyat
    fluence pri. 105bg 43540
    megane pri 105bg 39410
    g.scenic pri 105bg 5kişi 44780
    symbol exp.85bg 28230
    clio 3 exe. 85bg 32100
    faiz oranları ilk 24 ay genelde faizsiz 36 aylar 0,45 falan ör:20000/36:610=21972(fluence)

Verdiğiniz fiyatlar askeri personel içinmi yoksa tüm müşteriler için geçerlimidir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj
    Bu Kampanya Oyak üyesi olan askeri personele özel bir kampanyadır.
    Dışarıdan herhangi biri yararlanamaz. Kampanya renault sitesinden duyurulmaz. Oyak sitesinden duyuruluyor.

Açıkçası fiyatların buraya açık açık yazılmasından rahatsız oldum.
    |
    |
  • Yarbay
    3762 Mesaj
    yok ki bir ağa babamız bize de kampanya yapsın.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj
    Yaptığım araştırma kampanyanın okadar da cazip olmadığını ortaya çıkardı.
    Örneğin: Kampanya ileri teslim. Araçlar şubat ve mart ayında teslim edilecek.

Bir diğeri megane 3 pri 1.6 16v piyasada ileri teslimde 39.000 fiyat çekiliyor pazarlıksız !
    Oyak taysa aynı araç ileri teslimde 35.450 ye veriliyor. Arada 3550 tl fark var.

Peşin paraya pazarlık yapılarak özelliklede aralık ayına doğru oyak fiyatına normal vatandaşta araç alabilir.

Sanıldığı gibi oyak üyelerine renault ları bedavaya dağıtmıyor !!!
    |
    |
  • Binbaşı
    1011 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: izzetguntalaz

Bu Kampanya Oyak üyesi olan askeri personele özel bir kampanyadır.
    Dışarıdan herhangi biri yararlanamaz. Kampanya renault sitesinden duyurulmaz. Oyak sitesinden duyuruluyor.

Açıkçası fiyatların buraya açık açık yazılmasından rahatsız oldum.

rahatsız olacak bir şey yok adamlar bedavaya vermiyor süper ötesi indirimde yapmıyor sadece üye indirimi yapıyor nasıl koç kendi çalışanlarına yapıyorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila24 -- 1 Ekim 2010; 18:20:57 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    HADİ VARSAYALIM Kİ SÜPER Bİ KAMPANYA NE ALACAĞIZ KARDESİM???GİTTİM BAKTIM FLUENCE MODELİNE SINIFININ EN DANDİK ARABASI VS VS...ALACAK ARABA YOKKİ RENAULT DA
    |
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj
    megane sport tourer alabilirsiniz flunence ile bariz kalte farkı var
    |
    |
  • Yarbay
    6375 Mesaj
    Evet bende inceledim oyak online işlemlerden, konuyu açan arkadaşın da dediği gibi fiyatlarda aşırı bir avantaj yok ancak kredi koşulları uygun.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj
    Yerli üretim Fluence ın megane II sedan dan bir farkı yoktur diye düşünüyorum.

Evet bencede ithal Megane 3 HB ve Megane 3 sport tourer modellerinde kalite daha üst noktadadır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj
    arkadaşlar renault arabasına 40.000 tl civarında paramı verilir ya... megan II leri gormüyormusunuz kimse şimdi yüzüne bakmıyor, gorüntüsüne aldanmayın hepsi makyaj, hicte sağlam arabalar değil, bence alman arabalarına bakın güzel kampanyalar var. üc kuruş fazla verin kaliteli araba alın, sonucta birkere alınıyor, audi a3, vw, opel gibi guruplara bakın... mesala audi a3 1.6 s.black (5 kapı) 50.000 tl. den başlıyor en fazla 200 tl. fazla odersin aylık, sonra kafanızı duvara vurmayın buyrun kararı siz verin

|
    |

• Yüzbaşı
    313 Mesaj
    Renaulttan araba almadım ve asla almam.

Çünkü (şahsi fikrim) müşterileri arasında ayrım yapıp 1. sınıf müşteri 2. sınıf müşteri şeklinde müşterilerini tasnif eden firmalardan nefret ederim.
    "Beni kategorize etme, benle oynama!" Bkz. Sezen Aksu

Ayrıca ülkemizin yıllarca bir demirperde ülkesi gibi yönetilmesinden istifade edip halkımızı uzun yıllar toros, broadway gibi arabalara mahkum eden bir firmanın sırtımdan bir tek tırtırlı kuruş kazanmasını istemem. Acaba Avrupa'dan ikinci el araba ithalatı serbest olsaydı, bu firma milletin almak için sıraya girdiği torosları kime satabilirdi? Cevabı herkes biliyor. Bir tek araba sa-ta-bi-le-mez-di. (Azeri Türkçesiyle)
    |
    |

• Yarbay
    4936 Mesaj
    megane HB (1.4 T hariç) türkiye üretimidir...

quote:

Evet bencede ithal Megane 3 HB ve Megane 3 sport tourer modellerinde kalite daha üst noktadadır.
    |
    |
  • Yarbay
    3277 Mesaj
    Megane HB ve Fluance Dynamique DCi 105hp lerde 5000TL den fazla fark var. Bence kayda değer bir fark...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj
    Öyleyse yapacak bişey kalmamış.

quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

megane HB (1.4 T hariç) türkiye üretimidir...

quote:

|
    |
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj
    Renault un sitesindeki hangi fiyat listesini dikkate alıyorsunuz ?
    Ben 3.550 tl den bahsederken ileri teslim kampanya fiyatlarını dikkate aldım.
    Atlamayalım oyak ileri teslim kampanyası yapıyor. Araçlar 2011 yılında teslim edilecek.

Açıkçası normal bir vatandaş iyi bir bayi araştırması yaparsa oyak fiyatlarına rahatlıkla araç alabilir.
    Oyak kampanyasının avantajlı yanı cazip kıredi koşulları.

quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Megane HB ve Fluance Dynamique DCi 105hp lerde 5000TL den fazla fark var. Bence kayda değer bir fark...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
anzer balı
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.