Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (355. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Şu oyunda Hanzo kadar overpowered, saçma ve iğrenç bir karakter yok sanırım. Her oyunda hem kendi takımımızda hem karşıda var ejderha atıyo yaaaaaa oqları teq atıyoo. Valla gına geldi hanzo görünce keyfim kaçıyor hiçbir şey yapmasına gerek yok random ok atsın e açmasın bile bir sürü kill alıyor

Hanzo laf edilecek son herolardan olabilir ya. Hele ki Symmetra, Junkrat gibi oyundan silinmesi gereken herolar varken. Zaten Hanzo öyle çok sık kullanılan bi hero değil. En azından ben az denk geliyorum. O da denk geldiğiniz 10 Hanzodan 1 tanesi falan güzel oynar. Güzel oynayan da bırakın oynasın kolay değil attığını vurmak

• antiretro kullanıcısına yanıt
    https://aim400kg.com/

Gir günlük benim gibi boş vaktinde min 10-15dk aim çalış mouse u parçan olarak hissedene kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleHawk -- 14 Ekim 2017; 17:51:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • just one bad day kullanıcısına yanıt
    Master kelimesini büyük yazmam oyun içinde de aynen öyle yazılmış olmasından dı
    hayatta senden daha fazla şey başardığıma eminim ama burda onları yazarsam egomu tatmin ettiğimi sanacaksın.
    ----

Evet Top500 lerle oynuyorum beğenemedin mi?
  • Forum kendini temizlemeye başladı, yürüyen ego forumu terk etti. 30 gün kafa dinlicez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Şu oyunda Hanzo kadar overpowered, saçma ve iğrenç bir karakter yok sanırım. Her oyunda hem kendi takımımızda hem karşıda var ejderha atıyo yaaaaaa oqları teq atıyoo. Valla gına geldi hanzo görünce keyfim kaçıyor hiçbir şey yapmasına gerek yok random ok atsın e açmasın bile bir sürü kill alıyor

Hanzo laf edilecek son herolardan olabilir ya. Hele ki Symmetra, Junkrat gibi oyundan silinmesi gereken herolar varken. Zaten Hanzo öyle çok sık kullanılan bi hero değil. En azından ben az denk geliyorum. O da denk geldiğiniz 10 Hanzodan 1 tanesi falan güzel oynar. Güzel oynayan da bırakın oynasın kolay değil attığını vurmak

Yazdığınız cümlelerden tek katıldığım Symmetra ve Junkrat kısmı. Her oyunda hem karşımda hem kendi takımımda(plat elo) Hanzo var. Quick play'de de aynı şekilde. Kolay değil attığını vurmak kısmına hele hiiiiç katılmıyorum. Leş bir şampiyon, random ok atarak bir sürü kill alabiliyor hem de tek seferde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabiz Civciv -- 14 Ekim 2017; 20:59:24 >

• Durduk yere niye kavga ediyorsunuz dostlar oyun zaten yeteri kadar sinir edici
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

Şuan 15-20 kişi kadar oyunda benimle karşılaşıp "DH deki LittleHawk sen misin?" diye sordu.

Sanırım rank atlayamamanın ve "kolsuz" olmanın kuyruk acısı çok büyük olmalı ki orada burada başkasına laf sokmaya çalışıyorsunuz.

Üzgünüm daha nazik cevap veremeyeceğim...

Geçen sezonun videosu ama 6. sı gelene kadar bununla idare etmeye çalışın
    Bu arada sanırım fazla Yeşil Çam izliyorsunuz...

"Herhangi birinin senden nefret etmesinin asıl nedeni; senin gibi olmak istediği halde asla senin gibi olamayacağını bilmesidir."

V. Hugo

rank ne, oyunlar quıck sanırım rank gorunmuyor?ranked mac vıdeoları var mı?twitch yayını yapıyor musunuz=?

• O değil de bana nereden laf getirdi bu ilaç mahlaslı kişi onu anlayamadım.

Bu konunun en başına gidildiğinde, en çok beğeni alan yorumlarda benim yorumum da var. https://forum.donanimhaber.com/overwatch-ana-konu--110936536-264#125776314
    Eleştirdiğim, verdiğim tavsiyeleri anlayanlar varsa ne mutlu. Anlamayan adam için zorla okutacak değilim, ben eleştirmekte özgürsem sizde okumamakta özgürsünüz. Forumu bırakmadım, oyunu bıraktım 2 aydır oynamıyorum sebebi de aynı sizin gibi insanlar yüzünden. Daha konuşmayı bilmiyorsunuz ki "takım oyunu" oynamaya kalkıyorsunuz. Yazık. Sözüm meclisten dışarı.

• WaapS kullanıcısına yanıt
    Ben de çözemedim hocam sizin yorumlarınız bazen iğneleyici bazen bilgilendirici oluyor, LittleHawk hocamız niye ban yedi (ya da kendini çizdi) bilmiyorum Battle.Net'ten ekleyip soracağım. Durduk yere şöyle bir tartışmanın çıkması çok saçma bence.
  • 1070 saat oynamışım hala zerre kadar aim yok. nasıl bi kolsuzsam artık. diamondda sürünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

Master kelimesini büyük yazmam oyun içinde de aynen öyle yazılmış olmasından dı
    hayatta senden daha fazla şey başardığıma eminim ama burda onları yazarsam egomu tatmin ettiğimi sanacaksın.
    ----

Evet Top500 lerle oynuyorum beğenemedin mi?

Bu mesaj daha komik, birisi top 500 de oynuyormuş gibi davranıyorsun demiş ama bu arkadaş top 500 lerle oymuyorum diye ss atmış, daha komiği oyununa top 500 gelince ss alması.Oyuncuların az olduğu saatlerde top 500 ile diamond adamlar bile eşleşebilir.

Valla gece gece gülmekten kırıldım, dostum sen önce türkçeni geliştir yoksa çok rezil olursun böyle.Takma oyunları bu kadar.

• Evet Top 500 oynayan arkadaşlara koca bir alkış.
  • Benim aim çok iyi de başka şeyler eksik sanırım, bir türlü master'a çıkamadım. 3200-3300 bandında takılıyorum. Hatta DPS bolluğundan artık daha çok tank oynamak zorun kalıyorum. Takımda switch eden DPS olmuyor. Adamlara "3-4 DPS oynanmaz 2/2/2 yapalım diyorum", "Shut up and play" diyor. Tabii ben tank heal olsam da takım 3-4 DPS olunca genelde yenme şansı azalıyor. Kim ne derse desin Comp için takım şansı lazım. Sinir stres olmamak için comp'a kafa dengi arkadaşlarla grup olarak girmek lazım.

Son dönemde şöyle birşey oldu: Deathmatch'larda main'lediğim Pharah'la oynuyorum. Üst üste birincilikler alıyordum devamlı. Son dönemde Deathmatch MMR'ım mı yükseldi ne olduysa artık sadece GM ve TOP500'lerle oynamaya başladım. Tabii 7 kişi hep hitscanner oluyor, tamamı Mcree, Widow, S76. Benim Pharah'ı keklik gibi indiriyorlar :D Diva ile takılıyorum mecburen. Onunla bile ilk dörde girmek çok zor oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 16 Ekim 2017; 15:33:6 >

• buyukbang kullanıcısına yanıt
    Quickplayde olduğu gibi deathmatchtada görünmeyen bir rank sistemi var arkaplanda aslında. Başarılı oldukça matchmaking sizi daha iyi oyuncularla karşılaştırmaya başlıyor ki rekabet hissi kaybolmasın.

Comp gamede takımınıza denk gelen iyi oynadığını düşündüğünüz insanlara arkadaşlık teklifi yollayıp sonraki oyuna beraber girmeye çalışın, öyle öyle 6-7 maç sonunda 4-5 kişilik iyi bir takım kurmuş oluyorsunuz. İyi iletişim kurarsanız sonraki günlerde de zaten oyuna girdiğinizde o ekledikleriniz sizi oyuna davet ediyor. Benim rankımda 3200dü 10 gün önce son durumu bilmiyorum ama bu dediğimi uyguladığımda oyunlarımın kalitesinde ciddi artış olduğunu farketmiştim. Kaybetsem bile mücadele ederek kaybeden insanlarla oynadığım için can sıkıcı bir durum oluşmuyodu. Tabi kişisel düşüncem bunlar benim.
  • Bu community varya tarih kitaplarına yazılacak tarih. Gelmiş geçmiş en rezil community. Tamamen blizzardın suçu sürekli indirimler ile smurfler cogaldı trolluk yapan adamı reportlayınca sadece chat ban vermeler ne alakaysa? Bir oyun nasıl yönetilmez diye okutulacak bu oyun
  • Survivor başarımı hariç tüm başarımları aldım, Legendary başarımı da biraz zorlasa da Ana ile -normalde hayatta oynayamam, deneye deneye çözdük artık- aldım sonunda. Survivor başarımını tamamlayan varsa tavsiye verebilir mi? Bugün Torb - Ana - Zen - McCree dörtlüsüyle Bonus Wave 4'e kadar dayanadık sonra kapı patladı.
  • Oyun suan ne kadar beyler?

• elimde tüm platformlarda geçerli 5 standart loot box veren redeem code var.ben oyunu bıraktım.almak isteyen pm atar ücreti konuşuruz.
  • Bat-Man kullanıcısına yanıt
    GOTY sürümü 130 TL.
  • Battle.Net indirimleri ne zaman olur oyunu alacağımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 20 Ekim 2017; 11:52:35 >
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.