Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (356. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2350 küsür sr den 2000 lere düştüm.valla oyun kendinden soğutmak için herşeyi yapıyor.yaklaşık 2-3 ay kadardırda kutulardan sadece 2 tane sarı skin düştü biride bugün(mei halloween).
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    1-2 içinde mutlaka olur. Kara cuma ve yılbaşı var çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevenSeptember_

2350 küsür sr den 2000 lere düştüm.valla oyun kendinden soğutmak için herşeyi yapıyor.yaklaşık 2-3 ay kadardırda kutulardan sadece 2 tane sarı skin düştü biride bugün(mei halloween).

Bu oyunda yükselmenin yolu yok. 2 gündür deyim yerindeyse it gibi Zarya oynuyorum. Gözüm sürekli supportlarda iddia ederim daha Roadhog'a kaptırdığım bir support yoktur hepsini yakaladım shield attım, her pushta bir ulti attım ultilerimin hiç biri boş değildi. Sürekli gold damage, eliminations bende bilmem neler ama yok, 2 gündür 20 maç yaptıysam 12 - 13 tanesi kayıp. Olduğum yerde sayıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 20 Ekim 2017; 23:18:51 >

• mtnei kullanıcısına yanıt
    Yukarıda arkadaş söylemiş, black friday geldiğinde kesin olur. Onun dışında 31 ekimde belki kısa süreli olabilir. Bu arada hayırdır ikinci hesabı mı alıyosun etme gözünü seveyim ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Yukarıda arkadaş söylemiş, black friday geldiğinde kesin olur. Onun dışında 31 ekimde belki kısa süreli olabilir. Bu arada hayırdır ikinci hesabı mı alıyosun etme gözünü seveyim ya :)

Evet ikinci hesaba alacağım hocam.

• zamanında çok severek oynuyordum. son 4-5 aydır girmedim nerdeyse. oyun ne durumda oynayan kişi sayısı azaldı diye düşünüyorum.
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Oynayan oyuncu sayısı hala çok fazla. Özellikle bu aralar Cadılar Bayramı etkinliği olduğu için insanlar daha çok oynuyorlar. Ama şahsi fikrimi söyleyecek olursam son zamanlarda karakterlere getirilen nerf ve buffların biraz dengeleri değiştirdiğini düşünüyorum. Örnek verecek olursam D.Va'nın defense matrix süresi azaltılınca. Artık kendini pek koruyamıyor hemen öldürebiliyorlar ne yazık ki. Umarım ilerde daha iyi bir hale getirebilir,dengeleri tam oturturlar diyelim.
  • Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Zamanında 3900 olmuştum. 1-2 ay oynamadım. Şuan performanstan düştüm hissediyorum. Zatende 3000-3100 de takılı kaldım. Sr gayet güzel çalışıyor bana göre. Hak edileni veriyor.

• İndirime girdiğinde alıp Diamond yapıp yabancılara yüksek fiyattan satabilir miyim? Uğraşmaya değer mi sizce?

• Şu mercy yapılan en iyi rework oldu bence bu zamana kadar.

Şimdi Hanzonun scatter arrowu ve bir support olarak tank eriten zenyatta nerflendiğinde ve junkrata verilen buff geri alındığında oyun tam kıvamını bulacak bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Şu mercy yapılan en iyi rework oldu bence bu zamana kadar.

Şimdi Hanzonun scatter arrowu ve bir support olarak tank eriten zenyatta nerflendiğinde ve junkrata verilen buff geri alındığında oyun tam kıvamını bulacak bence.

Katılıyorum ama Junkrat nerf falan görmemeli bence. Symmetra ve Junkrat direk oyundan kaldırılmalı. Ayık kafayla ortaya çıkarılan herolar olamaz çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spleace

İndirime girdiğinde alıp Diamond yapıp yabancılara yüksek fiyattan satabilir miyim? Uğraşmaya değer mi sizce?

ben de bunun master versiyonunu merak ediyorum bilen varsa aydınlatabilir mi?

30-35 level master hesap ne kadara gider?
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Top500'de olmadığı sürece çok bir önemi yok, ama widow noire skin gibi şeyler para eder. O skin hesaptan daha değerli hatta. Blizzard hesaplarında kalıcı, zor elde edilen şeyler para eder. Mesela altın silahlar olabilir, yılda 1 defa elde edilen skinler olabilir. Örneğin; wow'da sevgililer gününde verilen bir pet vardı yanlış hatırlamıyorsam onun gibi. Alacak adam kendisi yüksek seviyede oynayamıyorsa sırf onun için sıfır hesaptan fazla para vermez diye düşünüyorum, oynayabilen adamlar ikinci üçüncü hesabı alıyorlar. Fazla vakit harcayamayanlar altın silahlar için satın alabilir diye bence, nasılsa çıkarım top500'e ya da ranki neyse deyip geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Top500'de olmadığı sürece çok bir önemi yok, ama widow noire skin gibi şeyler para eder. O skin hesaptan daha değerli hatta. Blizzard hesaplarında kalıcı, zor elde edilen şeyler para eder. Mesela altın silahlar olabilir, yılda 1 defa elde edilen skinler olabilir. Örneğin; wow'da sevgililer gününde verilen bir pet vardı yanlış hatırlamıyorsam onun gibi. Alacak adam kendisi yüksek seviyede oynayamıyorsa sırf onun için sıfır hesaptan fazla para vermez diye düşünüyorum, oynayabilen adamlar ikinci üçüncü hesabı alıyorlar. Fazla vakit harcayamayanlar altın silahlar için satın alabilir diye bence, nasılsa çıkarım top500'e ya da ranki neyse deyip geçer.

/>

• equasezy1 kullanıcısına yanıt
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    ugly
  • Almayı düşünüyorum , değer mi ?
  • Oyunda yükselebilmek için iyi oynadığını düşündüğünüz 2-3 arkadaşınızla birlikte gireceksiniz.

Ya da çok iyi aim niz olacak çoğu oyunu takımınız ara sıra vasat bile olsa taşırsınız yine bir yerlere gelirsiniz.

Ama en iyisi arkadaşlarınızla birlikte girmek.

Bende solo takılıyorum 2 ileri 1 geri. Bazen 3 geri 1 ileri
  • Dryus kullanıcısına yanıt
    arada ücretsiz hafta sonu oluyor, dener bakarsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Oyunda yükselebilmek için iyi oynadığını düşündüğünüz 2-3 arkadaşınızla birlikte gireceksiniz.

Ya da çok iyi aim niz olacak çoğu oyunu takımınız ara sıra vasat bile olsa taşırsınız yine bir yerlere gelirsiniz.

Ama en iyisi arkadaşlarınızla birlikte girmek.

Bende solo takılıyorum 2 ileri 1 geri. Bazen 3 geri 1 ileri

1 hafta öncesine kadar gayet güzel ilerliyordum. Gelen takımlar gayet güzel, iyi çocuklar çıkıyordu genelde. Hatta içlerinden biriyle baya baya arkadaş olduk vs. Yükselmeye de başladım, konsoldaki rank'ıma yaklaşıp plat. oldum vs. Sonra birden bire bir şey oldu ve şu son 1 haftadır neredeyse maç alamaz oldum. Elim kolumda bir değişiklik de olmadı. Fakat her maç ya troll ya toxic ya buna benzer bir saçmalık denk geldi, birkaç defa elektrik kesildi maç esnasında, internet gittiği için 2 maç yarıda kaldı, bir defa sunucudan attı falan diye diye şu 5-6 günde 1000 sr'dan fazla kaybettim. Baya baya 1000 sr'dan fazla gitti yani... Nihayetinde de silver'a düştüm ve silver'ın o berbat çukurundan da çıkamıyorum.

Gold hadi iyi kötü idare ediyor, şu toxic dediğimiz kitle, özellikle de Amerikan sunucularında nadir görülüyor, genelde kendi aralarında eritiyorlar o dangalakları. O yüzden plat'tan gold'a düşmek çok koymamıştı. Fakat silver'a düşmek bu yüzden çok koyuyor. Düzgün insanlarla oynayamadığınız için yükselemiyorsunuz da, öyle kalıyorsunuz... Büyük ihtimalle bu sezon böyle tamamlanacak, yeni sezon başlayınca rahat edeceğim gibi...

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.