Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (413. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Uzun süredir oyuna ara vermiş arkadaş topluluğu olarak oyunlarımızı tekrar kurduk ve biraz eğlenelim dedik. Bu akşam giriyoruz   Yalnız bu konuyu görene kadar epey ümitliydim ama konu gibi oyunda ölmüş izlenimi aldım.  

• konu kitlendi sandım 400 sayfalık konuya 5 aydır yazan olmamış. 2016'yı bu oyuna adamıştım yav. burada 3-4 sayfa konuşuluyodu aşırı sararken bir anda hiç zevk almadığım bi oyuna dönüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 16 Ağustos 2021; 14:34:53 >
  • Overwatch 2 çıkmadan eski günlerine dönmez bu oyun. Kaç aydır yenilik yok yeni hero yok hepsini ow2'ye attılar onu da ne zaman çıkaracaklar belli değil. Bu sene çıkmayacağı kesinleşti zaten.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunda optimizasyon sorunu var nerdeyse 1 senedir. 60-70 fps aldığım aynı sistemle şu anda 10-15 fps alıyorum çatışma esnasında. Denemediğim şey kalmadı çözemedim. Nette araştırırsanız bununla ilgili çok fazla şikayet var. Haliyle oynayamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mccree'nin yeni adı Cole Cassidy

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayser kullanıcısına yanıt
    Aaa belli oldu mu o?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • adaq kullanıcısına yanıt
    aynen twitterda paylaştılar, ufak bi hikaye de yazmışlar
    https://twitter.com/PlayOverwatch/status/1451624387732512770

• 5 kasıma kadar battletag değiştirme hakkı verdi, ücretsiz hakkını kullanmış olanlar varsa
    https://playoverwatch.com/en-us/news/23739199/limited-time-free-battletag-name-change/

• ne egleniyordum su oyunu oynarken ama indiresim gelmiyor artık,oynamak istiyorum ama nedense eskisi gibi his yok içimde :D umarım ow2 ile yine eski tadı yakalarım

• Tremere117 kullanıcısına yanıt
    Oyun çıkarsa yakalarsın hocam blizz yok etti oyunu, daha geçen haber çıktı diablo 4 ve ow2 seneye de çıkmayacak diye. O zamana ow kalır mı bilmem kaç senedir çıkaramadılar zaten sıkıldı millet yenilik yok oyunda.

• Bende tıpkı Team Fortress 2 gibi bu oyuna bayılıyorum ya çok güzel ama ranked match tam rezalet.Takımlar aşırı dengesiz çok troll var çokk! OW 2'nin ertelenmesi çok kötü oldu açıkçası.

• betaya katılabilen oldumu :D

• Art of the Overwatch PDF'si (upload benim değil)

https://www.mediafire.com/file/lgkqltts6am0gwo/OVW.pdf/file

• Tremere117 kullanıcısına yanıt
    Ben katıldım hocam da serverlar çöktü sanırım sonradam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaatSanWalt -- 14 Mart 2022; 13:25:5 >
  • bu ow2 de takimlar artik beşer kisiden mi olucak,tek tank ne yapabilir ki,dva aldik diyelim defansta direk eritir iki dps,ataktada shield yok ittiremezsin,bos karakter oluyor resmen,youtuneda gameplay videolarinin yorumlarındada yaziyor oyun cod gibi bisi olacak herhalde:D takimdan bi dps çöp gibi oynaasa mac gider direk,yine iki tank bisiler yapabilirdin sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu ben bu Anniversary Lootboxlarından almak istiyorum fakat fiyatı 49 Euro. Yok mu şunu ucuza getirmenin yolu ? Xbox'ta 162 TL resmen

• bugün overwatch 1 kapanıyormuş,güzel zamanlar geçirdi bana ,ikinci oyun nasıl olacak bakalım :D oyun umarım iyi olur diyecegimde oynayacak çoğunluk kitleyi hayal edince hiç girmesem mi diyorum :D

• Battle.net üzerinden daha önce Overwatch 1 & 2 oynamışsanız, başarımlarınızı Steam'e taşımak için oyunu indirip hesabınızı bağlayarak 1 kere açmanız yeterli.

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.