Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3907 oldum 65% winrate ile

Nerflenmeden GM olmaya çalışıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakir misin nesin defol

euda 60ping yerine usda 150 ping oynayın sağlığınız için daha iyi. 10 tane sebep sayarım 150 pingde hiç fark hissetmiyorum nedense

Ben 60 ping aldığımda mccree oynuyorum, min. %60 weapon accuracy ile keklik avlar gibi vuruyorum milleti. 30 olsa pingim keşke. Ama bazen ttnet sağolsun pingim 90 üzeri olduğunda mccree oynayamıyorum, ben vuruyorum sanıyorum ama pingin önemini ben anladım. Size ne kadar anlatsam siz de benim önceki düşündüğüm gibi düşüneceksiniz biliyorum, ama önemli hocam.

Bir ara güncelleme yapıyormuş içerde benim laptop açık kalmış, pingim fırlamıştı. 150 ping ile mercy bile oynanmıyor, uçmaya bastıktan sonra uçarken bazen geri gidip tekrar ileri gittiği oluyor. Ben zannetmiyorum 150 ping ile oynanacağını. İnsanlar nedense sanki mercy oynamak kolaymış gibi hep mercy önerirler, lag mı var çek mercy derler ama bence öyle değil. Hem kaçıp hem heal vermek üstüne üstlük kime zamanında heal vereceğini bilmek bence yetenektir. Ulti falan hiç saymıyorum bile, bütün herolar için geçerli 100+ ping ile oynanacağını ben düşünmüyorum. 100'e yakın olanlar da işte siz vuruyorum sanıyorsunuz ama pingden dolayı gölge gibi oynuyorsunuz.
    Oyunda bazı şeyleri tutsun diye yapmışlar, mesela hook gibi. Öyle şeylerde 100 ping idare ediyor ama widow ile headshot çok zorluyor mesela.
  • Yeni animated olmamamış

Doomfist tanıtım videosunun cizgi filim gibi olması sonra junkertownun kalitesizliğinden sonra

Anlaşılan bütün parayı sombra animatedına yatırmışlar

Youtubeda fanların Source Filmmakerla yaptığı animatedlara benzemiş

• kazekai gibi bir orospu çocuğu sonunda banlanmış.

veled-i zina olduğu belliydi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

Yeni animated olmamamış

Doomfist tanıtım videosunun cizgi filim gibi olması sonra junkertownun kalitesizliğinden sonra

Anlaşılan bütün parayı sombra animatedına yatırmışlar

Youtubeda fanların Source Filmmakerla yaptığı animatedlara benzemiş

Junkertown, animated short degil sadece trailer gibi bir sey. Esas animated short carsamba gunu geliyor

• Yeni harita ilk görüşte bana Team Fortness 2'de ki bir haritayı anımsattı. Öte yandan tasarımı ve teması aşırı hoşuma gitti.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Aynen bana da tf2 yi anımsattı

Anostaki ses ve ortam tf2yi çağrıştırıyor

Pl_badwaterı anımsattı ortam

• Overwatch bu arkadaşlar, blizzard diyoruz koskoca kalite akıyor. Lütfen tf2 gibi bir oyunla bir tutmayın, yakında valve'in tahtına da oturdu mu tamamdır b... öhöm yazarken ellerim düğümlendi help m..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

Aynen bana da tf2 yi anımsattı

Anostaki ses ve ortam tf2yi çağrıştırıyor

Pl_badwaterı anımsattı ortam

Hocam şu ismi lazım olmayan kişi burada hesap satışı yapıp konu kirliliğine yol açarken sizin pek mesajınızı göremedim, nerelerdeydiniz acaba ?
  • Bu son etkinlik sezonla birlikte bitermi? Son günü cikmayanlari parayla satın alicam

• 28inde bitiyor, muhtemelen sezon ile aynı gün.
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Bu tarz fpsde Valve nin tahtı mı var ya? Overwatch coktan tf2 yi eritip kendine taht yaptı.tf2 zamanına göre değerlendirildiğinde overwatch a göre daha başarılı ama overwatch ayrı bir kalite.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiretro -- 22 Ağustos 2017; 13:49:31 >
  • LittleHawk kullanıcısına yanıt
    Cinematic değil ki bu. Lol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiretro -- 22 Ağustos 2017; 13:52:50 >
  • Valve'ın tahtına herkes oturabilir çünkü oyun yapmayı bıraktılar.
  • seagull junkertown oynuyor

https://www.twitch.tv/a_seagull

...

mercy üzerinde çalışıyorlarmış, önemli değişikler olacakmış

sr decay ve one trick konusunda çalışıyorlarmış

objective işaretlerinin rahatsız edici olduğunun farkındalarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayser -- 22 Ağustos 2017; 19:46:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiretro

Cinematic değil ki bu. Lol.

iyi oku ben Cinematic vs gibi bir şey yazmış mıyım?

"Yeni animated olmamış" diyince siz cinamatic olara mı algılıyorsunuz?
  • Ben yeni D.Va rework olayını merak ediyorum

Düzgün heroları değiştirip oyun dengesini bozmayı çok seviyor blizzy
    50% azalmışlar Defeance matrixin süresini

zaten hitscan counterı olsun diye alıyorduk
    Micro rockets nedir ?
    İyice Offens herosu yapmaya çalışıyorlar güzelim tankı
  • Bana sorarsan çok yerinde bir hareket olur matrix için, ayrıca oyunda birilerini vurması için yalvardığımız oluyor. FPS oyununda bence bütün karekterler öldürebilmeli, bu yanlış bir şey değil. 2-2-2 gittiğimiz kompozisyonda 2 tane dps herosuna bel bağlamak çok saçma, kaldı ki bu kadar buff yiyen herolardan sonra artık birilerini öldürmek lazım. Arkadan heal tutmak bile işe yaramıyor, zenyatta'nın ultisi içindeki heroları öldürebilecek füzeye sahip pharah. Sen bir de ölümüne matrix açarsan hitscan için kim öldürecek pharah'ı ? Ultileri de çöp ediyor zaten.

Asıl sorun matrix neden buff yedi ? Böyle saçma bir şey görmedim ben, o matrix dediğin şey bildiğin hile Nereyi emdiği belli değil, ağzıma tutuyor adam. Öleceğini bildiği halde tutanı var ya yok böyle bir şey. Bu oyun bu şekilde 5 yıla kendini anca toparlar, tahminim öyle bir şey yapmayacaklardır. Çünkü kendini toparlarsa millet oynar sıkılır, şimdi hiç değilse meta falan değişiyor bırakıp geri gelen adamlara farklı savaşlar sunmuş oluyor. Blizzard her zaman işini bilir, sizi kanser eder yine oynatır oyunu.
  • Sezon 6, 2 ay sürecekmiş.
    Diamond üstü için skill decay 50'den 25'e düşecek.
    Control Map'lar çok uzun sürüyormuş bu yüzden QP'de ki gibi 2 roundu alan kazanacakmış. Ayrıca Overtime daha hızlı bitecekmiş sanırım.

Sezon 4 ve 5'de bitirdiğiniz rankdan daha düşük rankla başlattıklarını itiraf etti Jeff. Örneğin Diamond bitirdiyseniz Plat başlama ihtimali bayağı bir yüksekti. Sezon 6'da biraz daha iyileştirdiğini söylüyor ama yine de çok bir şey beklemeyin.

Matchmaking süreleri uzayabilirmiş. Daha iyi bir eşleşme için. Yani daha kötü olduklarını itiraf etti. Ama ortada Smurfler olduğu sürece eşit diye bir şey olamaz Jeff efendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 23 Ağustos 2017; 6:35:24 >
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.