Binbaşı
28 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 1)
Gönderileri
8 gb rame sahip bir bilgisayarım var yoğun kullanım esnasında 5.8gb civarı Ram kullandığını gördüm en fazla. Şimdi ben 8 gb Ram daha alıp 16 GB yapsam bana performans açısından bir faydası olur mu yoksa anlık olarak ne kullanıyorsam diğer kısım boşta mı kalır?
...
...
arkadaşlar englishlive benzeri ücretli veya ücretsiz internet üzerinden almanca konuşma pratiği yapabilmek için bir site var mı?
arkadaşlar merhaba yazılım geliştirmek için ios işletim sistemini kullanmam lazım ama şuan mac alabilme durumum yok, sizce sanal makine mi yoksa hackintosh mu kullanmalıyım ?
....
arkadaşlar merhaba bilgisayar mühendisliğine başladım bu sene, ilk sene bitti. okul bitene kadar bir alanda iyi bir bilgi sahibi olmak istiyorum. bu yaz tatilimi boş geçirmek istemiyorum. aklımda android öğrenmeye başlamak var şimdi andorid ile uğraşsam belki 1-2 sene sonra swift ile de devam edebilirim ve okul bitene kadar ios ve android üzerine epey bir bilgi sahibi olabilirim, marketlerde uygulamalar yayınlayabilirim. sizce nasıl bir seçim olur ?
..
silinsin
arkadaşlar eslpod sitesine üye olmak istiyorum aylık 15$ fiyatı ama herhalde bir ay üye olunca tüm arşive erişemiyorum öyle anladım. benim aklımda bir aylık abone olup hepsini indirmek vardı böyle bir şey yapabilir miyim ? bize abone olunca tüm içerik açılıyor mu

Select any 15 lessons each month

yazıyor her ay 15 lessons dan kastı ne burada 15 podcast değil herhalde
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Kia
Mobil cihaz
HTC
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
Notebook
Monster
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.674
İkinci El Bölümü Mesajları: 48
Konularının görüntülenme sayısı: 127.751 (Bu ay: 1.037)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 707 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.