Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (338. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hangi mapin geleceği belli değil ki, o nasıl olacak. Belki def gelmeyecek ama ben def hero seçmiş oldum ? Hadi diğerlerinin her türlü gideri var her mapte oynarsın da def hero sıkıntı.

Oyunun sıkıntısı atıyorum adam çok iyi mccree oynuyorum diyordur, 10 win almıştır mccree ile. Rank ilerleyince güçlü rakibi birden çıkartıyor oyun, örneğin direkt 2.5k olduğun anda değişiyor iş adamın şimdiye kadar oynadığı mccree çöp oluyor. Millet de adama değiştir ya da bana ver mccree'yi dediğinde ne olacak bu sistem ile, yürümez bu sistem.
    Oyun size bir kaç lose verip üstüne win streak veriyor, tam dönüm aralıkları var herkesin yığıldığı aralıklar. O aralıklara geldiğiniz anda oyun direkt eşleştirme sıkıntısı mı çekiyor bilemiyorum. Oyun birden değişiyor. Önce böyle değildi. Şimdi 3k olursun, hemen lose yemeye başlarsın. Ya da 2.5k olursun yine lose yersin. Kısaca oynamaya devam etsin diye yapmışlar belli.

Ayrıca hep söylerim oyunun büyük sıkıntısı takım halinde girenler ile solo girenlerin aynı yerde olması. Ben kimdir bilmediğim adamın oluşturduğu takımla oynamak zorunda değilim ? Adam basmış friendlist'e kim varsa davet etmiş competitive oynuyor. Kendisi diamond arkadaşları gold. Ben solo oynarken o kadar win almışken neden bu adamlarla oynamak zorunda bırakılıyorum ? Oyunun büyük sorunu bu bana sorarsanız, insanları kanser eden şey de bu farkında değiller. Bunlar düzelmeden de bence oyunu almasın alacak olan varsa. (örn; heroes of the storm'da böyleydi şimdi solo oynanabiliyor ranked)

• quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Konu sahibi uyuyomu abi bu herif günlerdir hesabını satmaya çalışıyo şimdide insanlara hakaret etmeye çalışıyo moron. Banlayın şunu sayfayla ilgilenmicekseniz ilgilencek birine devredinde böyle embesil tiplerle uğraşmayalım. Konunun içine ettin 2 gündür veriyim 20 lirada bas git.

Adama pm den telimi yazdım ona bile dönmüyor dalgasını geçiyor.:))
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Ama mesela atackla tank seçtiysen diğer türden herolarıda seçebilirsin oyun içinde map e bağlı olarak yani oyun diğer türleri banlamıyordur sana. O sadece matchmakingde her rolden insanlarla eşleşmeni sağlıcaktır pratikte. Ama dediğin gibi grup girmiş insanlarla solo girmiş insanlar aynı maça verilmemeli ilk gelmesi gereken yenilik bu olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bi şekilde şikayetimi ettim bende yönetim icabına bakar diye düşünüyorum. Mesajlarına kimse cevap yazmasın artık bence, rutin gündemimize dönelim

• just one bad day kullanıcısına yanıt
    Bu gerçek mi? Buna benzer bir şeye ihtiyacı var çünkü oyunun. Çünkü aynı sınıfı mainleyenler denk gelebiliyor takıma.
  • Bu arada plat olanlara bir tavsiye. 6 Kişilik grup kurun ve öyle girin. Ben bu şekilde diamonda yükseldim. Bir kere troll gelme ihtimali ortadan kalkıyor. Leaverlardan da kurtuluyorsunuz. (Tabi elektrik, internet gider ona yapacak bir şey yok.) Ve işin en güzel tarafı, 10 maçın belki de 3-4 tanesinde oyun size 6 stack rakip bulabiliyor. 4-2, 4-1-1, 3-3 geliyor genelde.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş Overwatch community de görmüş bende ondan aldım görseli. Doğruysa yakında netleşir ptr ye yansır hocam. Ama bencede lazım böyle bir şey tamamen random eşleştirmeden çok daha iyi.

• Ben yeni bir şey öğrendim, eğer oyunda hareket etmezseniz oyun sizi menüye atıyor ve rejoin butonu çıkıyor. Bunu biliyorduk zaten, bırazcık da sr kaybediyorsunuz. Ancak oyuna rejoin deyip tekrar girersek hiçbir şey kaybetmiyoruz.

Yani biri sizi trollüyorsa hareketsiz kalın çıksın maçtan 1 dakika sonra girin, yine yapın aynı şeyi maç sonunda sadece lose miktarı kadar sr kaybedersiniz.
  • PTR'a 1.8gb güncelleme geldi. Genji ve Mcree'nin ultisine yeni görseller eklenmiş. Ayrıca Doomfist'in hitboxu nerflenmiş.
    https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/6um2di/new_ult_effects_in_ptr/https://www.reddit.com/r/Overwatch/comments/6um135/doomfist_hitbox_live_vs_ptr/?utm_content=comments&utm_medium=hot&utm_source=reddit&utm_name=Overwatch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 19 Ağustos 2017; 15:38:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kazekai

quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Etunbak

Oyunu satın almak istiyorum uygun fiyata alacağım site ve dikkat etmem gereken şeyleri yazabilir misiniz ?

steam adresin varsa yaz

Oyunu satın alayım diye mesaj atıyorum bu yazan arkadaştan önce tek cvp yok konuyu kirletme bari ne yaptıgın belli deil.

yav yukarıda kaç kere yazdım pm'lere telefon onayı gelmiş pm atamıyorum diye

yüz kere dedim iletişim için bir şey bırakın

Daha foruma telefon numarası yazamayan birinden bir şey almayın

• bi ürün bile satamıyoruz kimse güvenmiyor

artık açın şu hesabımı ya bu nedir

muz kabuğundaki adamlar laf ediyor neymiş yeni üyeymişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazekai -- 19 Ağustos 2017; 17:47:20 >
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım neden hala bir yönetici çizmiyor? Boş boş işlerle uğraşıyoruz ya.
  • neden ucuza sattım

oyunun eksileri

oldukça fazla en önemlilerini yazacağım

bufflanması gereken nerflenir

veya tersi

oyunun oyuncu kominitesi hayatımda gördüğüm en acemi kominite

hiç mi anlayan çıkmaz oyunu

oyunları tek taşıyordum sıkıldım artık messi olmaktan sıkıldım

yeni gelen heroların özgün olmaması

çakma mortal kombat

arcade dışında sarmaması

artıları

optimazsyon sorunu yok var diyen pcsini değiştirsin

daha da yok

oyun çöpün sözlük karşılığıdır

eşi benzeri olmaması oyunu iyi yapmaz sen kendinle yarışırsın ve yarışta geçemezsen kaybedersin

yakında bu oyun çöplere karışır
  • Herif 30 lira için konunun içine etti, vay arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

neden ucuza sattım

oyunun eksileri

veya tersi

çakma mortal kombat

arcade dışında sarmaması

artıları

daha da yok

eşi benzeri olmaması oyunu iyi yapmaz sen kendinle yarışırsın ve yarışta geçemezsen kaybedersin

Bu oyunla Mortal Kombat arasında nasıl bir bağ kurdun? Hangi rankda oynuyordun?

11 ay içinde 30 milyondan oyuncuya ulaşmış bir oyunun çöplere karışması için 10 yıl beklemen lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xan'ela -- 20 Ağustos 2017; 18:33:25 >

• Bir insanın PC'si 2 fps alıyorsa neden Competitive Lucioball'a girer ki? Boş yere kaybediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

neden ucuza sattım

oyunun eksileri

veya tersi

çakma mortal kombat

arcade dışında sarmaması

artıları

daha da yok

11 ay içinde 30 milyondan oyuncuya ulaşmış bir oyunun çöplere karışması için 10 yıl beklemen lazım.

yeni gelen siyahi hero yu diyorum

hiç allem kalleme gerek yok çakma

• euda 60ping yerine usda 150 ping oynayın sağlığınız için daha iyi. 10 tane sebep sayarım 150 pingde hiç fark hissetmiyorum nedense
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xan'ela

quote:

neden ucuza sattım

oyunun eksileri

veya tersi

çakma mortal kombat

arcade dışında sarmaması

artıları

daha da yok

yeni gelen siyahi hero yu diyorum

hiç allem kalleme gerek yok çakma

tamam hocam haklısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Etunbak

Oyunu satın almak istiyorum uygun fiyata alacağım site ve dikkat etmem gereken şeyleri yazabilir misiniz ?

Hocam siz sabancı ee kazanan mezun arkadaşlarımızdandınız yanliş hatırlamıyorsam :) Bende Ygs Lys ye hazırlanan biri olarak ne kadar oynamasamda dersten bunalınca foruma gir cık yaparım :) Yük üstünüzden kalktı artık iyi eglenceler :)

Oyuna gelirsek ben indirimle almıstım 20 dolara , yakında indirim olurmu bilmem ama Kinguin vb. Sitelerden alabilirsiniz. En uygun oralardan oluyor.

• 
Sayfa: önceki 336337338339340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.