Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (336. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Summer games eventi ile drop oranları mı değişti? ya para düşüyor ya spray ya da Ses son 5 kutu böyle çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endorfinli Melankolik

Summer games eventi ile drop oranları mı değişti? ya para düşüyor ya spray ya da Ses son 5 kutu böyle çıktı

Spray ve ses tonu fazla olduğu için onların düşme şansı daha yüksekmiş gibi geliyor. Ayrıca kutudan bir item düştüğünde legendary mi olsun diye şans ayrılmamış, victory poses mu gelsin spray mi gelsin, emote mu gelsin diye olasılık hesaplanıyor. Örneğin kutudan skin düşme şansı denk geldi diyelim, ayrıca bu skin için legendary mi olacak diye olasılığı ayrı hesaplanıyor o yüzden leg. düşme şansı düşükmüş gibi geliyor. Ama para düştüyse şanslısınız. Ayrıca duplicate kaldırıldı diyebiliriz.

• 600 levele kadar tank heal soldier oynadım 3200srlerde takıldım. yeni hesap alıp adımı torb yaptım ve sadece torb oynadım. her maç voice chat ve yazışmalar blokluydu. işte sonuç

Overwatch [ANA KONU]

Overwatch [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 15 Ağustos 2017; 13:47:29 >

• Her zaman söylemişimdir bilen birinin elinde Torb çok güçlü bir herodur diye dinletemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just one bad day -- 15 Ağustos 2017; 14:10:5 >
  • Arkadaşlar bu Lucio Ball modunda glitch veya bug falan mı var? Bazı girdiğim maçlarda oyuncular sadece kendi etrafında dönüyor ya da köşeye doğru gidip hiç birşey yapmıyorlar garip geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Top saha dışında doğuyo bazen bug var

• quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Her zaman söylemişimdir bilen birinin elinde Torb çok güçlü bir herodur diye dinletemedim

sağ tıkını reapere tercih ederim. tankları 2-3 vuruşta öldürüyor shield falan dinlemiyor. aimbot turreti var düz 70 vuran menzili sonsuz bi sol tık. niye bu kadar nefret ediliyor onu bilmiyorum. bu arada 3580 oldu gmye kadar gideri var.

• just one bad day kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler cevabınız için

• Benimde oynamasını en sevdiğim herodur çok keyif alıyorum. Sonsuz ve %100 isabetli bir sol tık Bence en büyük nedeni oyunun turret kurmayı bilmeyen insanların çok fazla olması. Adam keko gibi en ortalık yere kuruyo rakibinde ilk işi turrete fokuslanmak oluyo adamda turreti çekiçlemekten takımını eksik bırakıyo saklamayı bilmiyolar. Takımımda biri alırsa turreti kurması gerektiği yeri gösteriyorum genelde aha buraya kur diyorum yoksa kanser sebebi olabiliyolar cidden

• Oyunda ne yaparsanız yapın dps oynuyorsanız, eğer kaybederse takımınız siz suçlu olursunuz. Üstüne konuşursanız report yersiniz, altın madalya bile diyemeden ağzınıza terlikle vururlar. Akıllı olun, siz kimsiniz ki dps oynayacaksınız ?

Hiçbir zaman E tuşuna bile basmadan ortalıkta gezinen lucio suçlu olmaz, isterseniz deneyin. Ben denedim. Çünkü takım o kadar yüksek egoya sahip ki kimseyi görmeden dps suçladığını buradan bile anlayabilirsiniz. Eğer görseydi lucio'nun aslında etrafta sadece gezindiğini fark edip dps'e laf atmazdı. Ama suçlu her zaman dpstir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Oyunda ne yaparsanız yapın dps oynuyorsanız, eğer kaybederse takımınız siz suçlu olursunuz. Üstüne konuşursanız report yersiniz, altın madalya bile diyemeden ağzınıza terlikle vururlar. Akıllı olun, siz kimsiniz ki dps oynayacaksınız ?

Hiçbir zaman E tuşuna bile basmadan ortalıkta gezinen lucio suçlu olmaz, isterseniz deneyin. Ben denedim. Çünkü takım o kadar yüksek egoya sahip ki kimseyi görmeden dps suçladığını buradan bile anlayabilirsiniz. Eğer görseydi lucio'nun aslında etrafta sadece gezindiğini fark edip dps'e laf atmazdı. Ama suçlu her zaman dpstir.

bu konuda plat bir numara. gene diamond-master insaflı istatistiğine bakıyor ses etmiyor. platta smurf dps olsan 100 elm alsan bile maç sonu useless dps yazanları görürsün.

• useless işte, ne olacak
  • Bu Symmetra niye nerflenmiyor? Gerçekten oyunda en nefret ettiğim hero, bıkkınlık geldi artık. Bugün iki tane denk geldi ikisi de potg.

Birincisi odaya sentryleri kurmuş kendisi haritanın öbür ucunda. Payloada doğru koştururken sentryler kendi kendine üç kişiyi öldürdü. Potg videosunda tek başına alakasız biryerde koşturan Sym vardı yani. Ben olsam utanırım.

İkincisi overtimeda Ana'dan nano boost aldı tek başına Team Kill yaptı sol click ile. Zaten atak yapan bile yok herkes kaçıp canını kurtarmaya çalıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Bu Symmetra niye nerflenmiyor? Gerçekten oyunda en nefret ettiğim hero, bıkkınlık geldi artık. Bugün iki tane denk geldi ikisi de potg.

Birincisi odaya sentryleri kurmuş kendisi haritanın öbür ucunda. Payloada doğru koştururken sentryler kendi kendine üç kişiyi öldürdü. Potg videosunda tek başına alakasız biryerde koşturan Sym vardı yani. Ben olsam utanırım.

İkincisi overtimeda Ana'dan nano boost aldı tek başına Team Kill yaptı sol click ile. Zaten atak yapan bile yok herkes kaçıp canını kurtarmaya çalıştı.

/>
    />

• we[AGRA] kullanıcısına yanıt
    Op symetra yoktur, counterlanmamış symetra vardır arkadaş gifte atmış Winston, rein, pharah pickleyerek symetrayı patates edebilirsiniz çok zor değil

• quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Op symetra yoktur, counterlanmamış symetra vardır arkadaş gifte atmış Winston, rein, pharah pickleyerek symetrayı patates edebilirsiniz çok zor değil

Tabi Winston'ı oynayan kişinin en azından ortalama bir zekaya sahip olması lazım. Daha bugün Winston oynayan herif Symmetra'nın turretlerini yok etmeden milletin içine atlıyordu.
  • 24 olan Res rekorumu kırdım bu gün. Karşı takımdaki genji ile doomfist fena oynadılar. 2 defa 5 res yaptığımı biliyorum da gerisini hatırlamıyorum.

1 maç 28 res

Overwatch [ANA KONU]https://store.donanimhaber.com/f3/58/b8/f358b8acec0046135ae799ac10a1a68f.png

Maçı da anlatayım. Attack yaparken hedefe ulaşmaya kısa bir mesafe kala durdurdular bizi. Yani götürdüğümüz yeri geçerlerse kazanacaklardı. Maçın son anları ise overtime yaklaşık 2-3 dakika sürdü ve geleni geçeni kesmeye başladılar. Res hazır olarak 2 kere kesildim Genji tarafından ama hedefe gitmekten başka çarem yok. Gitmesem yenileceğiz rekorda gidecek tabi. Herneyse bunlar ilk beni kesmişti yine normal olarak. Ardından ben doğduğumda tüm takımı doğradılar. Bir metreden azdı götürmeleri gereken nokta. Baseden uçup 5 kişiyi kaldırdım hem rekor hemde oyun geldi.

Normalde 20 üzerine nadiren de olsa 2 Roundlu maçların 2-2 olarak uzadığı aşamalarda ulaşılıyor. Fakat bu normal payload götürmeydi. Bende hiç beklemiyordum.

Öte yandan 2995 puandan 2949 puana düşmek harika hissettiriyor. Oyunu kazanınca 23 verip, kaybedince 20 sr alması inanılmaz bir şey gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 16 Ağustos 2017; 22:48:2 >

• harika bi matchmaking daha. 27 winrate 1600sr mercy vermiş adamlara.

Overwatch [ANA KONU]
  • oyun vermemiş adamlara, onlar grup olmuş ama bunda bir iş var normalde o seviyede 500sr sınırı var comp için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakir misin nesin defol

quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Oyunda ne yaparsanız yapın dps oynuyorsanız, eğer kaybederse takımınız siz suçlu olursunuz. Üstüne konuşursanız report yersiniz, altın madalya bile diyemeden ağzınıza terlikle vururlar. Akıllı olun, siz kimsiniz ki dps oynayacaksınız ?

bu konuda plat bir numara. gene diamond-master insaflı istatistiğine bakıyor ses etmiyor. platta smurf dps olsan 100 elm alsan bile maç sonu useless dps yazanları görürsün.

O öyle olmuyor işte.

Çok iyi Reaper oynarım, geçen adamın teki resmen Reaper'a tecavüz etti. Millet anlamadı neden? Çünkü oyun sonu 55 elim yazdı adamın kartta. Maçı kaybettik ama. Çünkü adamı bir izleseniz etrafta dolaşıyor, ne bir aldığı kill, ne bir attığı ulti yok. Ancak adam 12412214 metre uzaktan 3-5 dmg yapıyor karşıdakine sonra diğerleri harcıyor buna elim yazıyor. Anlamatadık adamlara.

Yeni bir account alıp sadece Torb oynayacağım bende bakalım nasıl olacak.

• 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.