Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (206. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7 win 2 lose (1 tane beraberlik var)
    2780 başladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macidor

Beyler bir kaç kişi pinglerini yazabilirler mi? Pingim 100 den aşağı düşmüyor, sıkıntı bende mi serverların uzak oluşundan mı?

60-75 ping arası EU serverelerine girebiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

2780 başladım

eeeh... olabilir? benim dedigimle alakasi var mi? o maclarda farketmiyor iste, onceki maclarindan aliyor zaten mmrini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

ilk 10 maç şans işi. herkesin 2000 gibi aynı sr ile başlaması lazım aslında

:d sonra seagullla kolsuzlar ayni macta oynasin.
    10 placement maci rankini belirleyen sey degil. 1 win 9 lose alan adam 3400, 9 win 1 lose alan adam 1400 cikabilir. Ilk sezon Quick Play'deki hidden mmr'a gore aldi, simdi de yeni sezonlar onceki sezona gore veriyor, o maclarin pek bir sey degistirdigi yok.

millet 10 maç oynayıp master oluyor. sonra qp'de ben masterım diye ego kasıyorlar. bakıyorsun adam sadece 10 maç oynayıp bırakmış. seagull gibiler zaten 1 haftada tekrar master olur ama bu embesiller sinir bozucu.

• Haftasonu ve saat 17'den sonra oynamayın abi bu oyunu. Millet'in iş çıkış saati tam 6'da evde olup yemek yemeden oyun oynuyor adam, haftasonu zaten tam bir sığır tatili gibi. Benden size bir tavsiye olsun :) Oynayacaksanız öğlen ya da akşam 10 dan sonra oynayın. 200 puan kaybettim ayaküstü, alt+f4 çektim. Bi diamond olamadım ya la...
  • quote:

quote:

2780 başladım

eeeh... olabilir? benim dedigimle alakasi var mi? o maclarda farketmiyor iste, onceki maclarindan aliyor zaten mmrini.

Örnek vermiştim

ama videolardan da gördüm
    sadece lucio oynayıp 2 winle 3000 başlayan da gördüm
    6-7 winle 2300lerde başlayan da

Bence ilk 10 maçta ne ise o olmalı quick playi baz alması saçma
    10 win alan kişi anlının akı ile 3000+ başlamalı

• demin açtım nutcracker zeni. son gün tüm skinleri toplamış oldum
    grup buldum bi tane 6 kişi giriyoz hayvan gibi winstreak yaptık 2830a çıktım, diamond olcez inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 1 Ocak 2017; 20:49:37 >

• Az Önce yüklendi
  • LittleHawk kullanıcısına yanıt
    golden gun almışsın hala default crosshair mi kullanıyosun
  • quote:

quote:

quote:

2780 başladım

Örnek vermiştim

Düşün şimdi, diyelim profesyonel veya yüksek seviyede bir oyuncu. Kephrii'yi örnek alayım, en iyi Widow heralde kendisi. Diyelim bu adamın ilk 10 maçında rastgele adamlar geldi, senin dediğinin olması için böyle olması lazım. İlk FPS'si olan da gelecek, Kephrii'de. Şansı kötü olacak, milleti çatır çatır indirmesine rağmen bir türlü kaybedecek takımı yüzünden. Hadi şimdi onu anlayınca iyi rating verir dersin. Diyelim kötü bir gününde olacak, hiçbir şeyi vuramayacak, genel performansının altında, düşük olacak. Ve sonuç olarak kötü bir rating çıkacak. Adam eski haline dönünce oyunundakilere iyi şanslar. Sana şimdi ne kadar mantıklı geliyor bu? Kolsuzlar + Kephrii + Seagull oynayınca çok mu mantıklı?
    Tamam adam bir türlü çıkar. Ama sen bunu kötü mmr'a atarsan adam düşük mmr'lıları Widow'uyla Bulldozer gibi geçer üstünden, ne kendi takımı eğlenir ne karşısı. Kendi rankine çıkana kadar oyunların ağzına edilecek.

Tam tersi olsun, adam Lucio falan oynar, arada E basar, bala g*te yapar bir şeyler, takımına gelen prolar tarafından falan taşınır, 10 maç alır, olur mu, neden olmasın. Ama adam aim'den haberi yok, gamesense sıfır, sensivity 20lerde, CS'de Silver 1. Sen bu adamı yüksek mmr'a fırlatırsan yine aynı şekilde oyun kalitesi yerlerde gezer. Düşer bu adam ama yine de düşene kadar rezalet maçlar yaşanır, takımına gelen oyun başlamadan abandon falan atar taşımak istemediği için.

10 maç gibi küçük bir sample'dan düzgün bir sonuç çıkmaz. Ranked için istenen 25 level açılana kadar Quick Play'de yaptıkların büyük bir sample oluşturuyor, 10 placement maçı da son düzeltmeleri yapıyor 300 aşağı 300 yukarı. Zaten oyun ilk çıktığında sadece Quick Play vardı, herkes tryharddı o zamanlar. Şimdi önceki sezonu alıyor rank için.
    Özellikle son cümleyi okuduktan sonra ciddi olup olmadığını sorguladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 1 Ocak 2017; 20:57:6 >

• Prowind kullanıcısına yanıt
    short crosshair denedim circle denedim
    dot denedim hepsi boş recoili en iyi bu crossla hissediyorum

Hatta CS:GO da bile O crossu ayarladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LittleHawk -- 1 Ocak 2017; 21:3:38 >
  • Nintendo. kullanıcısına yanıt

Bir kaç videosu daha var. Böyle oynayamıyorsan millete ..te bala çıkmış diyemezsin. Oyunda ki her playerı tanıyor musunda b.k atıyosun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LittleHawk kullanıcısına yanıt
    green short crosshair candır. ama bana çok saydam geliyor. keşke cs gibi opaklığını arttırabilsek. iliosta felan göremiyorum resmen.
  • KhaZiggs kullanıcısına yanıt
    lucio main olarak ben de triggerlandım biraz söylediklerinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

Bir kaç videosu daha var. Böyle oynayamıyorsan millete ..te bala çıkmış diyemezsin. Oyunda ki her playerı tanıyor musunda b.k atıyosun

Yanlış anlaşılma olmuş. Demek istediğim Lucio kolsuz karakteri demek değil, ama oyunda alışması en zor karakter de değil malum, takımın yanında durması bile yarar, ondan bahsediyorum. Hanzo alıp %5 accuracy de çıkarabilir, hiç olmazsa Lucio bilmese bile az çok bir işe yarar. Hayır zaten noktam da o değildi, kendi uğraşmamasına rağmen diğer oyuncular tarafından taşınabilir ona değindim. McCree alıp 3-4 kişi vurup da taşınabilir, heroya takılma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 1 Ocak 2017; 22:11:19 >

•  Overwatch [ANA KONU]

Son güncellemeden sonra her maçta bir tane soldier var artık

eskiden kimse oynamazdı

benim 1. seasonda bile 25 saat soldierım var

CS:GO crosshairim
  • quote:

quote:

quote:

2780 başladım

Örnek vermiştim

cuma günü placemntları oynadım.

9 galibiyet 1 yenilgi. o yenilgi de afk vardı çıktı adam falan.

Plat bekliyordum 2433 ile golda koydu.

bu da bana çok koydu.

E arkadaşım o halde neden placement oynuyorum ki ben?

Hiç bişey farkettirmiyor.

s1de 59 dum (plat), s2de plat başladım gold düştüm. Şimdi de golddan devam dedi oyun bana.

Boşuna zaman kaybı gibi oldu. Çok mantıksız bi sistem bence

• oyunda ses kasamayan tek ben mi varım? kulaklıkla oynuyorum. oyun kuru gürültüden ibaret.
  • no limitte bugün torb + sym + 4 reaper ile oynayan takım geldi. 400 hpli 4 tane reaper
  • Beyler 3145 gold var. Torb'un mu yoksa Winston'ın mı kış kostümünü açayım?
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.