Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1600x900 %50de 80fps alırken 1280x720 %75te 60fps zor alıyorum, anlam veremedim bu oyunun optimizasyonuna
  • Roadhogun hookunun cdsi 10 sn olacak.

Winstonun alan hasari azalicak ama direk dusmanin ustune aim alirsa daha fazla vuracak.

Dvanin matrixi 4snden 6ya cikacak ama matrixi vurursaniz suresi azalacak.

ananın biotic grenadei 50/50 olucak

Kaynak saglam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 3 Ocak 2017; 18:25:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraketmen

1600x900 %50de 80fps alırken 1280x720 %75te 60fps zor alıyorum, anlam veremedim bu oyunun optimizasyonuna

Aga oyunun optimizasyonuna laf eden bi seni gördüm, helal olsun.
  • Winter Wonderland etkinliğinde Tracer hariç tüm skinleri çıkardım Tracer da zaten olimpiyat skini vardı,mutluyum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    Şu zarya nerf yesin abi, başka bir şey istemiyorum. Genji ile oynarken adam nasıl bir aim alıyor bana ya, imkansız diyorum. O kadar çok zıplıyorum ki, zıplaya zıplaya 2vs1 alırım o derece ama imkansız abi o zarya lütfen nerf yesin ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

quote:

Orijinalden alıntı: buraketmen

1600x900 %50de 80fps alırken 1280x720 %75te 60fps zor alıyorum, anlam veremedim bu oyunun optimizasyonuna

Aga oyunun optimizasyonuna laf eden bi seni gördüm, helal olsun.

şimdi alınan değerler normal mi? ayrıca hiç redditte falan gezmiyorsun sanırım, 960m ekran kartıyla şu oyunda 50fps den fazlasını alamamış adamlar var
  • buraketmen kullanıcısına yanıt
    Ben zaten fps alamayan adam görmedim demedim ki, optimizasyonuna laf eden bir seni gördüm dedim. Bir daha mı söyleyelim nedir yani ? Ona bakarsan ne ekran kartlarıyla millet 30 fps bile alıyor.
    Evladiyelik almıyorsunuz sonuçta bilgisayarı, yeni çıkan bir oyunun optimizasyonuna ki bence hiç sorun yok, laf edemezsin abi. 100-150 liralık oyun alıp bilgisayarı yenileyemiyor musun diye sorarlar adama.
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    zaryayı yanlış yerden nerflediler. sorunu enerji kazanması değil hasarı. snde 200 vurmak nedir.
  • InsignAce kullanıcısına yanıt
    tracer bana da çıkmadı lan. zaten gey oynamam.
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    Tracer ve Widow ilişkisi fan made bu arada.

Tracer Hanımın eşcinsel olduğuna dair bir açıklama yapılmamıştı diye hatırlıyorum Blizzard tarafından.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Blizzaard ın kendi yayınladığı internet çizgi romanında çıktı ortaya Tracer ın terchileri.
    Kendi bilir.
  • Gözünüzle görmediğiniz şeye inanmayın lütfen arkadaşlar Kimsenin hayatına kimse karışamaz, ister o o şekil geyinir iste bu şekil... Tracer falan sizi ilgilendirmez lütfen.
  • Event boyunca 30 belki daha fazla kutu açmışımdır çıka çıka zenyatta ve lucio çıktı birde Zarya legendary emote çıktı. Onun dışında 7-8 tane legendary çıktı. Aynı kutudan 2 tane legendary çıktığını bile gördüm event boyunca ama ikiside event dışıydı. Bu kadar mı bahtsız olunur. Son açtığım 6 kutunun hepside mavi beyazdı İnat ettim 4k para olmasına rağmen hiç bir skini almadım. Çin yeni yılı için event gelicek falan diyolar. Onlara sakladım belki daha güzel şeyler gelir diye.
  • .Smiley. kullanıcısına yanıt
    Event daha bitmedi hocam. Ben mercy victory pose düşürdüm şimdi, diğer hepsi var bende de birkaç victory pose ile voice lines kaldı.
    mağarada felan mısın?
    https://comic.playoverwatch.com/issues/overwatch/10/en-us/pdf/comic-overwatch-tracer.pdf
  • felan ne hocam yhaa...
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    2 Ocak'ta bitmiyor muydu ya? Bende sinirlendim dünden beridir girmiyodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Ben zaten fps alamayan adam görmedim demedim ki, optimizasyonuna laf eden bir seni gördüm dedim. Bir daha mı söyleyelim nedir yani ? Ona bakarsan ne ekran kartlarıyla millet 30 fps bile alıyor.
    Evladiyelik almıyorsunuz sonuçta bilgisayarı, yeni çıkan bir oyunun optimizasyonuna ki bence hiç sorun yok, laf edemezsin abi. 100-150 liralık oyun alıp bilgisayarı yenileyemiyor musun diye sorarlar adama.

olay ekran kartları ile ilgili değil, oyun ile alakalı... 960m den bahsediyorum burada. benchmark testlerindeki değerlere bakarsan. daha kaliteli oyunlardan çok daha fazla fps aldığını görebilirsin. bu ekran kartının değil oyunun ayıbı. ayrıyetten örnek verdiğim şey notebook ekran kartı, bilgisayarı yenilemekten kastın parça değiştirmekse çok farklı bi kafadasın be hocam. onun için bilgisayar değiştirmen gerekir ki 100-150 liralık oyunla 3.5 4k lık makineleri karşılaştırmış oluyorsun, bence daha fazla konuşma

• buraketmen kullanıcısına yanıt
    Ben diyorum anya sen diyosun konya. Ben senin 720p de oynadığın laptoptan bahsediyorum sen gelmiş bana milletin 960m ile oynadığı laptoptan bahsediyorsun. Ben sana git laptopu değiştir diyorum, 1080p bile oynamadığına göre demekki 4klık makine değil elindeki. Her türlü çürütürüm tezini.
    İnsanları cahil cühela sanmaktan vazgeç de kendine git yeni laptop al, biz de biliyoruz 960'ın benchmark testlerini. Yemezler.
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.