Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar oyunu en uygun nereden temin edebiliriz ve nekadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tagortian

Eğlence amaçlı yaptığım bir videodur iyi seyirler
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Güzel olmuş roadhog eline sağlık tracer oyunculuğu da süper

kabul edersen ancak 2 önerim olacak

1.si müzik çok kötü uyumsuz
    2.si widow casual seviyesinde onu koyma bence :)

sondaki olay güzelmiş beatbox :)

• Prowind kullanıcısına yanıt
    Kanser adamlar bana gelmiyo dedin diye başına bunlar geliyo bak
  • Entropi Canavarı kullanıcısına yanıt
    Görüşleriniz için teşekkürler :) widow konusunu biraz daha açarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, dün öğlenden beri oyuna girmeye çalıştığımda "Sorry. We were unable to log you into battle.net" şeklinde bir uyarı alıyorum. Overwatch harici diğer Blizzard oyunlarına rahatlıkla girebildiğim halde sadece overwatch'ta böyle bir hatayı neden alıyor olabilirim? İngilizcem yeterli olmadığı için yabancı kaynaklara bakamadım ve bunu daha önce yaşamış olan birisi varsa bu sıkıntıyı nasıl aşabileceğimi söylerse çok mutlu olurum.
  • .Smiley. kullanıcısına yanıt
    keşke açmasaydım ağzımı. diamond olcaktım bronz oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tagortian

Görüşleriniz için teşekkürler :) widow konusunu biraz daha açarsanız sevinirim

hocam eğer kanal şeklinde düşünüyoırsanız, widow gibi videolar çok prim yapmaz izlerken sıradan bir oyun izliyormuş havası verdi. Diğerleri iyi mesela izlettiriyor kendini, widow ise sıkıcı olmuş.
  • 2823e çıktım bugünlük rankı bıraksam mı
    keşke bıraksaymışım 2760a düştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 31 Aralık 2016; 17:46:45 >
    Hmm tamamdır hocam :) görüşleriniz için tekrardan teşekkürler.Hobi amaçlı açılmış bir kanal diyebiliriz ilerde güzel hatıra olsun diye yüklüyorum genelde ^^ widow konusundaysa aim isabeti yüksek olan anlar benim niye bilmiyorum daha bi hoşuma gidiyor belkide o yüzden onları seçtim ama dediğiniz gibi özellikle jump shotlar çok daha fazla ilgi görüyor.Reddit e yüklediğim 2 tane jump-shot vardı hiç beklemediğim ilgileri görmüştü onlar Sorry Mercy 1 Sorry Mercy 2

• Ya arkadaşlar ranked 9/10 yaptım. Kaybettigim oyunda bi afk vardı takım birbirine düştü sonra bitti zaten.

9 galibiyete bana 2243 puan dedi altına koydu????

Bunun mantığını bilen var mı?

İlk sezon platin kapattım, ikincisinde altindim
  • Tagortian kullanıcısına yanıt
    Jump shotlar çok iyiymiş :) müziklere biraz dikkat edersen epeyce takipçi kazanırsın aslında hocam YouTubeda bi dusun bunu :)

Hocam yazdık yukarıya, güncel sr'niz muhtemelen o civarda kalmıştır. En yüksek ulaştığınız noktadaki sr tamamen göstermelik.
    Kaybedip puan düşerse, öbür sezon için attığınız maçlar göstermelik. Yine o puandan devam edersiniz.
    Siz 10maç atıp belirlemişsiniz zaten daha önce...sr puanınızı...

• quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Arkadaşlar merhaba, dün öğlenden beri oyuna girmeye çalıştığımda "Sorry. We were unable to log you into battle.net" şeklinde bir uyarı alıyorum. Overwatch harici diğer Blizzard oyunlarına rahatlıkla girebildiğim halde sadece overwatch'ta böyle bir hatayı neden alıyor olabilirim? İngilizcem yeterli olmadığı için yabancı kaynaklara bakamadım ve bunu daha önce yaşamış olan birisi varsa bu sıkıntıyı nasıl aşabileceğimi söylerse çok mutlu olurum.

http://www.merlininkazani.com/Turk_Telekom_Overwatcha_girisi_mi_engelliyor-oyun_haber-92286p1.html

Bu durumdan kaynaklı olabilir. Biz de yaşıyoruz. Skype uygulamasını da deneyebilir misiniz? Ben ona da bağlanamıyorum.

• Think Again kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam. Anladığım kadarıyla şu durumda kendiliğinden düzelmesini beklemek dışında başka bir çare gözükmüyor
  • haftasonu girmemek lazım bu oyuna, geçen 2400 civarından 1800e düşmüştüm, ıkına ıkına 2000 küsüre çıkardım.

akıllanmadım yine girip 1800e düştüm. kazandığım maçtan dahi gram zevk almadım. normalde saçmalıklar olur göz ardı edersin ama her maç diğerinden daha beter.

son maçta iki finlandiyalı var, seslerinden belli biraz sarhoşlar, neyse iyi gidiyor maç, karşı takımın ne oynadığı da belli değil çünkü.

2. round ortasında biri afk kalıp oyundan düştü, dedik noldu, herif içmekten bayılmış, diğerinin de umurunda değil devam ediyor

bu da böyle bir anım

kısaca kendime not; haftasonu girme güzel kardeşim
  • Bir de bugün resmi tatil, şimdi bütün insanevladı toplanmıştır. Normalde iş-ev yapan insan, tatil buldu ranked atar bugün. Kanser olmak istemiyorsan girmeyeceksin hoca :) Bak ben mesela haftasonu hiç ranked oynamam
  • ilk 10 maç şans işi. herkesin 2000 gibi aynı sr ile başlaması lazım aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

ilk 10 maç şans işi. herkesin 2000 gibi aynı sr ile başlaması lazım aslında

Oldu gülüm. Aslında herkes aynı sr ile başlıyor. Sadece görmüyorsunuz. 2000 ile başlayıp 10 maç attığınızda 6'sını kaybedip yine "tüh şans işi silver'a düştüm" mü diyeceksiniz ?
    Madem güveniyorsunuz kendinize, kurun abi takımınızı. Yukarıda ben dil döktüm o kadar. Takım kurun, takım kurun diye. Ama osuruktan takım değil, kendiniz gibi iyi oynadığını düşündüğünüz kişilerle kuracaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

ilk 10 maç şans işi. herkesin 2000 gibi aynı sr ile başlaması lazım aslında

:d sonra seagullla kolsuzlar ayni macta oynasin.
    10 placement maci rankini belirleyen sey degil. 1 win 9 lose alan adam 3400, 9 win 1 lose alan adam 1400 cikabilir. Ilk sezon Quick Play'deki hidden mmr'a gore aldi, simdi de yeni sezonlar onceki sezona gore veriyor, o maclarin pek bir sey degistirdigi yok.
  • Beyler bir kaç kişi pinglerini yazabilirler mi? Pingim 100 den aşağı düşmüyor, sıkıntı bende mi serverların uzak oluşundan mı?
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.