Şimdi Ara

Ötv nisanda ne olacak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artar mı azalır mı ? Ortada net birşey yok. Ne yapmalı araba almak isteyen biri şimdi mi almalı sonraya mı bırakmalı ?

• ne otv si arkadaşım çağ atladık geçin artık bunları. Nisanda yerli arabamız hazır elektrikli ve hibrit versiyonları var. Yer tutarsa diye ucan arabada yaptık. Yerli ucak ve uzay mekiğimizde seneyegeliyor sen hala tanzım kuyrugunda sıkıldıkça burda konu açıyorsun. Önune bak onune sıran geldı
  • Artacak şimdi aldın aldın yoksa zor alınn bundan sonra bekleme daha da düşer diye
  • Daha da mı düşer mi?
    Araba mı alacam mı?
    Aha sarı dayıya sor

Daha da düşmesi çok düşük bir ihtimal. Aynı kalma ihtimali var ama satıcıya sorarsan yükselecek hemen al der.
    Bence yükselir geri ama sonra tekrar inebilir, şu an karar merci bile karar vermemiştir daha ne yapacağına . Tahminden öte bir bilgiye ulaşmanız mümkün değil ki çok ihtiyaç değilse almayın araba. Altınları bozmayın, kalsın kenarda
  • Alp Er Tunga öldü mü?
    Issız acun kaldı mı?
    Felek öcün aldı mı?
    Şimdi yürek yırtılur..
  • Bence aynı kalacak çünkü pazar baya daraldı.
  • ne otv si arkadaşım çağ atladık geçin artık bunları. Nisanda yerli arabamız hazır elektrikli ve hibrit versiyonları var. Yer tutarsa diye ucan arabada yaptık. Yerli ucak ve uzay mekiğimizde seneyegeliyor sen hala tanzım kuyrugunda sıkıldıkça burda konu açıyorsun. Önune bak onune sıran geldı
  • ÖTV eski haline gelirse otomobil sektörü %60'lara varan daralma yaşar. Bayilerin %40'ı kapanır özellikle küçük şehirlerde. Son 1 senedir yeni bayi açıldığını gören var mı? Tam tersine bayiler bir bir kapanıyor ve satılık bayi ilanları artıyor.
    146bin TL'den başlayan 1.0 Golf artık 160bin TL'den başlar. Avrupa'da asgari ücretli 15 maaş ile alabilirken bizim vatandaşımız 80 aylık maaşını biriktirmesi gerek.
  • Bu millet için köprü üzerine bir vergi memuru daha şart!
  • fractal design kullanıcısına yanıt
    Şu haliyle yüzde 60 daralacak zaten hocam.

Ötv indirimi kalkarsa yüzde 80 civarında daralır.
  • kalkacağını düşünüyorum.bence küçük bayiler birer birer kapanıp büyükler ayakta kalacak.
  • Kapanan kapanır hayat kaldığı yerden devam eder. Şu an belli değil, yeni ekonomik politikaya göre seçimden sonra belirlenecek.
  • Şu şartlarda ÖTV indiriminin devam edeceğini düşünüyorum. Çünkü pazar bu kadar daralmışken devlet satamadığı her araç başına en az %45 kayıp yaşıyor. Ben ötv kapsamında farklılıklar yaşanacağını hatta ikinci elde de değişiklikler olacağını düşünüyorum. Çünkü pazar ciddi manada krizde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.