Şimdi Ara

Otomotive ÖTV zammı geldi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
5
Favori
51.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
317 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.6 motora ötv zammı gelmedi ya hatta gelmediği gibi sözde düştü ya devlet diyor ki ben bu arabadan vergi almıyorum ama bu halka ucuz araba vermek olmaz biz yeteri kadar vergi aldık birazda kaymağını sen ye diyor yani vatandaşa 1.6 motor altı arabadan üretici 1.6 üstü arabadan devlet geçirecek vatandaşın yiyeceği kazık sadece el değiştiriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt

Rakamlar artık düzenleye başladığına göre bu işin sonu hayır değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DburakKoc

Kardeş memurdan kastın nedir açıkça yaz. Doktor da memur öğretmen de hatırlatırım. Genelleme yapma.

Alıntıları Göster

Öncelikli olarak öğretmenler. Mart ayından beri haksız kazanç elde ediyorlar. Neyse ki bakan bugün bu konuya değindi. Yakında meslekten uzaklaştırma alacaklar ya da Eylül sonrası eğitime devam.

Yattığı yerden para kazanma devri bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Han_09

Çeşme ayrı bir dünya zaten mercedesleri bmw leri sanki kızılay dağıtmış orda.

Alıntıları Göster

Ben bu tüketimi Bağdat Caddes’nde falan görmedim. İnanılır gibi değil.

• Ulan şu konu hakkında bile 3 sayfa yazı yazilir bunlar uslanmadan yoluna devam ediyor millette şak şakliyor

Ben 4 araba parasi vericem ama 1 tanesini alicam 3 unu devlete vericem bu 3 unede onun bunun akrabalari falan binecek

Kardesimm bu ullede yerli arbaa yapıyorsunuz güya her şeyi dışardan gelecek yine bu arabayı da 200 bine saticaklar ilan 2500 lira asgari ücret var adı üstünde asgari ama %48 i asgari ücretle çalışıyor milletin

Senin urettigin yerli arabayı da alamiyacakki bu halk

Bu millet ne hakediyorsa onu yaşıyor siz daha bekleyin Ekim'de neler olacak neler izleyin

• Bunlar bu kadar çok vergi ile ekonomi çevirmeye çalışsın
    Belki 4-5 ülkede aktif olarak asgari gücümüz var eyvallah, dış minnaklar üzerimize geliyor onada eyvallah

Yav sizde Allah korkusuda mı yok, Lale devrinimi yaşıyoruz bilmiyorum ama Allah topunuzun en ağır şekilde belasını versinde sizden kurtulalım

• Evde otururken, insanın başına ne gelebilir ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsamuray -- 30 Ağustos 2020; 21:20:22 >
  • yuc71 Y kullanıcısına yanıt
    Hakkı adamın şimdi satsa 2 gün sonra kendisi aynı aracı alamayacak adam en güzelini yapmış korkmuş izliyor piyasayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Bizimkiler:
    Olsun Emine hanım çok güzel aşure yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alım gücümüz muhtemelen orta afrika ülkeleri seviyesine geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Öncelikli olarak öğretmenler. Mart ayından beri haksız kazanç elde ediyorlar. Neyse ki bakan bugün bu konuya değindi. Yakında meslekten uzaklaştırma alacaklar ya da Eylül sonrası eğitime devam.

Yattığı yerden para kazanma devri bitti.

Alıntıları Göster

Doğru diyorsun muz cumhuriyetinde el kaldırıp indirenler var hatta el kaldırıp indirmek için lise mezunu ve 18 yaşını geçmiş olman yeterli askerlik şartı yok maaşıda 30 bin falan 4 yılda süper emeklilik onlarıda muz cumhuriyeti engellesin. Muz cumhuriyeti var ordada imamlar var onlarında maaşını kesmek lazım. Bak arabistanda imam maaş mı alıyor hayrına kıldırılıyor. Ama işte Muz cumhuriyeti bir kurgudan ibaret =) lütfen kurgu olduğunu unutmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: -OdATA-

alım gücümüz muhtemelen orta afrika ülkeleri seviyesine geldi.

Al bak alım gücü ne halde hocam... 20 kata yakın fark var.

Otomotive ÖTV zammı geldi

• Otomotive ÖTV zammı geldi
  • Çok sık Almanya Hollanda ya giderim gerçi pandemi den ötürü gidemedim bu sene ama gittim mi 1 ay falan kalırım..

Yıllardır şu memlekette birim para olarak düşünmeyi anlatamadım ne yazık ki millet ya anlamak istemiyor yada bilerek algı oyunu yapıyorlar..

Yıllardır bir alman 1600 tam 1700.euro maaş alır ortalama bir genç kendi asgari ücret maaşı ile 2015 - 2016 BMW 2 kasayı 15-16 bin Euro'ya alır..

E39 2000 model 5.28 ler falan 3 bin 3500.euro ya Almayanı dövüyorlar...

Bunu birim olayından anlatıyorum orda asgari ücretli biri 7-8 maaşı ile bir BMW 2 kasa alabiliyor..

Bizim asgari ücretlimiz 7-8 maaşa ne alabilir...

İşte bu iki veri birim karşılaştırması sır doğru olan budur..

Yok efendim ordaki asgari ücret şu kadar euro ediyormuş o araba Türkiye de bu kadarmış bunlar yanlış hesaplardır..

• quote:

Orijinalden alıntı: Xaero

Teneke, sümbül, konserve denilen aracın bile haline bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 30 Ağustos 2020; 21:54:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmoon34

Çok sık Almanya Hollanda ya giderim gerçi pandemi den ötürü gidemedim bu sene ama gittim mi 1 ay falan kalırım..

Yıllardır şu memlekette birim para olarak düşünmeyi anlatamadım ne yazık ki millet ya anlamak istemiyor yada bilerek algı oyunu yapıyorlar..

Yıllardır bir alman 1600 tam 1700.euro maaş alır ortalama bir genç kendi asgari ücret maaşı ile 2015 - 2016 BMW 2 kasayı 15-16 bin Euro'ya alır..

E39 2000 model 5.28 ler falan 3 bin 3500.euro ya Almayanı dövüyorlar...

Bunu birim olayından anlatıyorum orda asgari ücretli biri 7-8 maaşı ile bir BMW 2 kasa alabiliyor..

Bizim asgari ücretlimiz 7-8 maaşa ne alabilir...

İşte bu iki veri birim karşılaştırması sır doğru olan budur..

Yok efendim ordaki asgari ücret şu kadar euro ediyormuş o araba Türkiye de bu kadarmış bunlar yanlış hesaplardır..

7-8 asgari maaşa böyle şeker mi şeker bir binek at alabiliyoruz ancak hocam sorunuza cevaben:

• Üzülmeyin herkes araba sahibi olacak.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.