Şimdi Ara

Otomobillere Ötv zammi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araclara yakin zamanda Ötv zammi gelecek diye dusunuyorum malum araclar yok satiyor geleni gemiden inmeden kapiyorlar ayrica zam doneminede girdik .Tahminleriniz var mi yuzde kac ve ne zaman olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eşeğin kulağına su kaçırmaya gerek yok bence…

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum yakın zamanda resmi gazete açıklanır

• Gelir mi? Gelecek mi? Sormaya gerek yok sırasıyla geliyor zaten.

Her şey daha da kötüye gidecek. Kendine göre hazırlığını yapsın herkes.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C suv lar %100

Bmw mercedes üst segment %120 bekliyorum

• Geleceği zaten belliydi. %100 den başlar egea 1.4

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Benim egea ne zaman milyon olcak merakla bekliyorum

• Zaten her ay otomobillere zaman geliyor ve istediğin otomobilide kolay kolay bulamıyorsun.Bulduğun zamanda en az 2 yada 3 ay bekliyorsun.O süre içinde gelen zamlarda cabası.

Artık paran olmasa değil olsanda rezil olmaktasın ..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bamorex -- 9 Temmuz 2023; 17:21:8 >
  • sinoplu kullanıcısına yanıt

Senin egeayı %60 a da çekebilirler :) Benim beklentim 60-80-100-120 ötv dilimleri. C suvlar %100 e girer, premiumlar 120. Satışları en az etkileyecek şekilde ötv düzenlemesi yapılacaktır. Toplayamayacağın vergiyi arttırmanın anlamı yok zaten

• masterap M kullanıcısına yanıt

Şu durumda matrah arttirimi ötv indirimi gibi beklentilere girmek bile akıl dışı

10 gundur yapilan hamleler bu zamlarin vergi artişlarinin daha da fazla olacagini gosteriyor

Egea al satçıları üzülecek :) 100 araba satıp 10 milyon vergi toplamak mı karlı 50 araba satıp 7 milyon toplamak mı karlı sence devlet için ?

• masterap M kullanıcısına yanıt

50 araba satip 7 milyon toplamasi daha kârli

Diger 50 araci da yurtdışına ihraç edip ülkeye döviz girdisi saglayacak

Adamlarin şuan gundemi cari açıği azaltmak keşke egea eskisi gibi 50 100 bin lira etse şuan ufak bi kamyon almam gerekiyor acil ihtiyacim var fakat finansman olmadigindan alamiyorum 2014 eurocargoya 1.3 -1.4 milyon para istiyorlar

Satamadığı arabayı yurtdışına ihraç etmiyor ki. İhraç max seviyede yurtiçi min seviyede. Kimse iç piyasayı sallamıyor. Her türlü 100 araç 10m daha karlı. Egea ve clionun kaçarı yok. Talep her türlü düşecek zaten hatta düştü bile. Azalan talebi buraya toplayacaklar

• Ne güzel bir milletimiz var. Zam gelmeden kabullenmişiz. Zamın miktarını merak ediyoruz.

Fransa'da %2 zam gelse ayaklanır halk. Hakkını arar. Sen hangi hakla benim emeğimi, benim çocuğumun hayatını çalıyorsun der. Olması gereken budur.

Zaten hayvan gibi vergi alıyorlar. 2002de 27 olan ÖTV 80 olmuş. Kdv yi arttirdilar. Daha ne kadar çalsınlar geleceğimizi? Kendinize gelin yahu. Birazcık tepki gösterin. Özellikle bunlara oy verenlerin tepki göstermesi lazım. Resmen salak yerine koyuluyor oy verenler. Geçen ay bol keseden dağıtılıyordu, doğalgaz parası almıyorlardı, Türkiye yuzyiliydi falandı fismandi, şimdi her şeye zam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandx -- 9 Temmuz 2023; 21:9:43 >
  • Devletde 0 tasarruf, seyyanen zamlar, yüzbinlerce makam aracı, yapıştırın vatandaşa vergiyi... Nede olsa memurlar hariç kimsenin sesi çıkmıyor ülkede. Bu vergilerle dünyanın en pahalı arabasını kullanıyoruz düşmeli derken daha vergi gelirse şaşırmam artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 9 Temmuz 2023; 22:48:55 >
  • ötv düzenlemesi ne zaman olacak araç almalı mı şimdi ?

• commandx C kullanıcısına yanıt

bayrakları indiremeyeceksiniz! ezanları susturamayacaksınız!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.