Şimdi Ara

Otomobil yedek parçası online siteden alınır mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
1
Favori
8.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • F30 aracım var 2014 xdrive motor takozu gidik Feci titreme var araçta Mersin mut ilçesinde ikame ediyorum. Mersin Sanayida sordum çiftine 2350 Tl çektiler bir online sitede Çifti 1400tl Güvenilirmi sizce tecrübeniz varsa yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım ?

• ustanın alıp getirdiğinden çok daha güvenilir olduğu kesin. geçen bakıma götürdüğümde balataları da değiştirsek iyi olur diyince usta, tamam dedim. gitti üstünde trw yazan bir kutu getirdi, içinden balataları çıkardı ama hiç sanmıyorum ki üretici balataları kutuya o şekilde langır lungur koysun. Her balata değişimine aynı kutu gidip geliyor kanımca
  • Valla ben orjinal bakim parçaları dahil her şeyi internetten alıyorum. Geçenlerde orjinal disk balata seti aldım 1200 TL ye. Şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım. Bakım setinde aldığım filtre ezik gelmişti bir kere onu da aldığım site sagolsun değiştirdi hemen.
  • Alacağın parçayı biliyorsan alınır. Almadan önce satıcı ile şasi numarası vererek teyit ettir sonra sıkıntı yaşama. Ben son 4-5 bakımdır tüm parçaları ve yedek parçaları hep internetten alıyorum. Sanayideki ustalar hep yedek parçadan hem işçilikten geçiriyor.
  • online satış daha güvenli. çünkü adamlar ürünün orjinal mi yan sanayi mi, hangi marka olduğunu belirtiyorlar. kesinlikle alınır.
  • ustanın alıp getirdiğinden çok daha güvenilir olduğu kesin. geçen bakıma götürdüğümde balataları da değiştirsek iyi olur diyince usta, tamam dedim. gitti üstünde trw yazan bir kutu getirdi, içinden balataları çıkardı ama hiç sanmıyorum ki üretici balataları kutuya o şekilde langır lungur koysun. Her balata değişimine aynı kutu gidip geliyor kanımca
  • değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim. o zaman gözü karartıp sipariş veriyorum
  • bu konunda sizlere buradan ayrıntılı bilgiler verecem
  • Satıcı bilindik değil ise kesinlikle alınmaz. Orjinal ve/veya yansanayi ve/veya çakma parçayı bu işi sürekli yapmıyorsanız kesinlikle ayırt edemezsiniz. Parça,parçacıdan alınır,büyükşehirlerde bilindik parçacılardan sipariş ederseniz online veya onlara ulaşarak telefonda sorun yaşamazsınız.
  • tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Parçacı 1000 tl fazla söylüyor aynı swag marka için ?@tenekekutu
  • Sitenin bilindik olmasına özen gösterin.Sadece BMW,Mini grubu parçaları satan bir site ise büyük ihtimalle sıkıntı çıkmaz.Ayrıca var mı bilmiyorum ama varsa ve fiyat çok fark etmiyorsa lemförder tavsiye ederim.
  • ne takarsanız takın bmw de özellikle motor takozunda orjinal parçadan şaşma usta, tavsiyemdir 2 de olsa 3 de olsa yan sanayiyle orjinal arasındaki fark orjin taktır
  • carreraman59 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler marka tafsiyenizi göz önünde bulunduracam http://www.yedek360.com sitesinden cornetto marka spariş ettim. lemforder marka vardı ortalama aynı fiyata şimdi tekrar arayıp değişim talep edecem inşallah kabul ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veysel talay -- 8 Ağustos 2020; 13:24:49 >
  • arkadaşlar yeni konu açmaktansa buradan sorayım. Tamam haklısınız internetten parça almak mantıklı ama güvenilir birkaç site söyleseniz de oralardan alsak. Çünkü bazı satıcılar orjinal adı altında çakma parça satıyor.
  • Valla kardeşim yukarıda yazmış olduğum yedek360.com sitesinden Müşteri hizmetlerini aradım gayette ilgililer henüz ürün elime ulaşmadı. Cuma sipariş ettim. Parça elime ulaşınca bilgi verecem tekrardan
  • stsahin06 S kullanıcısına yanıt
    Bu arada n11 ve trendyolda da mağazalar var aynı marka parçayı %12 daha uygun aldım
  • Veysel talay V kullanıcısına yanıt
    Corteco aldınız sanırım.Motor takozu,ön takım gibi parçalarda Lemförder kadar olmasa da gayet kaliteli bir markadır.Değişim talebiniz olumlu oldu mu?
  • carreraman59 kullanıcısına yanıt
    evet olumlu aradım yanlış marka sipariş ettiğimi söyledim. işlem iade edildi ve para kart hesabıma yaklaşık 2 saat sonra geri geldi. ardından lemforder markasını sipariş ettim. marka konusunda çok hassasım bilgilendirdiğiniz için tekrardan teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: stsahin06

arkadaşlar yeni konu açmaktansa buradan sorayım. Tamam haklısınız internetten parça almak mantıklı ama güvenilir birkaç site söyleseniz de oralardan alsak. Çünkü bazı satıcılar orjinal adı altında çakma parça satıyor.
    Hatay İpek Oto- Ankara Ünlü Oto - Eskişehir Kirazcıoğlu ilk aklıma gelenler.N11-Gittigidiyor gibi platformlarda hepsinin mağazaları var mıdır bilemem.
  • Veysel talay V kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.Keyifli sürüşler..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.