Şimdi Ara

turuncu renk park lambası muayeneden geçer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
14.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim park lambalarından biri yanmıyordu, yarın da muayneye gideceğim için bugün bir elektrikçide değiştirdim, usta turuncu takalım mı dedi tak dedim ama sonradan içime bir kuşku düştü acaba muayeneden geçer mi? diye. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

• Bende de var geçti. Hatta çamurluklara takılan amerikan parklardan da var bir sorun olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Bende de var geçti. Hatta çamurluklara takılan amerikan parklardan da var bir sorun olmadı.

hafif kusur olarak yazmışlar mı peki, yoksa hiç bahsetmemişler mi raporda?
  • Sorun olmaz diye düşünüyorum sorun olursada değiştirirsin 20 dk almaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmanders

Sorun olmaz diye düşünüyorum sorun olursada değiştirirsin 20 dk almaz.

değiştirmesi sıkıntı değil fakat bir daha randevu alıp bir sonraki cm.tesi hadımköye gitmek sıkıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur2357 -- 10 Ocak 2013; 17:32:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur2357

quote:

Bende de var geçti. Hatta çamurluklara takılan amerikan parklardan da var bir sorun olmadı.

Hafif kusur olarak sadece sağ farın yönünün hatalı olduğu yazıyordu. Turuncu park ile ilgili bir kusur yoktu.

Ancak dikkatimi çeken muayene tekrarına gittiğimde far ayarını yaptırmama rağmen yine far yönü hatalı diye hafif kusur yapmışlardı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur2357

quote:

Hafif kusur olarak sadece sağ farın yönünün hatalı olduğu yazıyordu. Turuncu park ile ilgili bir kusur yoktu.

Ancak dikkatimi çeken muayene tekrarına gittiğimde far ayarını yaptırmama rağmen yine far yönü hatalı diye hafif kusur yapmışlardı.

teşekkürler dostum, far için hafif kusur yazınca tekrar gitmeye gerek oluyor mu ki?

• hafif kusur yazarlar bence..sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoXr

hafif kusur yazarlar bence..sıkıntı olmaz

teşekkürler
  • Rica ederim.Hafif kusurda yeniden gitmeye gerek yok sadece aracın kusursuz geçmesini istersen yaptırıp tekrar gidersin.

Ağır kusurların 1 ay içinde düzeltilip tekrar muayeneden geçmesi zorunlu.
  • quote:

Rica ederim.Hafif kusurda yeniden gitmeye gerek yok sadece aracın kusursuz geçmesini istersen yaptırıp tekrar gidersin.

Ağır kusurların 1 ay içinde düzeltilip tekrar muayeneden geçmesi zorunlu.

anladım dostum teşekkürler.
  • Parklar turuncu bir şekilde hafif kusur dahi yazılmadan geçmiştim birkaç ay önce.

Amerikan park olmadığı sürece ya da çamurluk sinyalleri parka bağlı olmadığı sürece sorun çıkarmıyorlar.
  • kusursuz muayeneden gecen arac varmi hocam peku: cogu hafif kusurlu gecirilmiyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.