Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.205
Cevap
272
Favori
617.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cnnysn

Benim ikizlerim var. Dün 2 tane aldım bahsettiğiniz koltuktan. ama ellerinde aynı renk iki tane olmadığı için yarın teslim alıcam. Yalnız link verdiğiniz sitedeki fiyat 409 lira. Ben tanesini 270 liradan aldım. O fiyata almayın bence.

Size yanlislikla o fiyata vermisler 370 den asagi vermiyorlar
    :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScHeNKii_ScP

arkadaşlar uzun araştırmalar sonucunda şu iki üründen birini alacağım

1. http://www.hepsiburada.com/liste/heyner-capsula-multi-aero-9-36-kg-oto-koltugu-kirmizi/productDetails.aspx?productId=aileozanhycapae-kr&categoryId=23021016&navq=categoryid%3d23021016%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-max_createddate_pl%26fh_secondid%3daileozanhycapae-kr%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bheyner%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483639%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483639_10351%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483639_10351_305661%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483639_10351_305661_23021016%257d%26fh_refview%3dlister

2.http://www.ayhancocuk.com/oto-koltugu-9-36-kg-9-ay-12-yas/2295-koala-ino-plus-oto-koltugu-9-36-kg-9-ay-12-yas-new-2014.html

evet arkadaşlar koala 300 tl heyner 379 ama 25 worldcard 25 finansbank indirimim olacak 329 a gelecek. özellikleri hemen hemen aynı ama siz olsanız hangisini alırdınız lütfen yardım

Heyner i Almanya'dan arkadaşım ithal ediyor kalitesine sonuna kadar güvenebilirsiniz.

• parcifal P kullanıcısına yanıt
    Ben n11 den aldım kupon ve enpara indirimi ile 280Tl ye geldi. n11 kuponunu satın aldım. Ayrıca 5tl avantajix şu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamettrie -- 16 Aralık 2013; 17:02:59 >
  • bozkan38 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim ben de bu ürünü almaya karar verdim en sonunda...
  • Arkadaşlar isfoxli koltuğu araçtan nasıl sökebiliriz? Deneme amaçlı bugün koltuğu monte ettim ama çıkartamıyorum:) Kancaları nasıl ayıracağım araçtan?

Edit: Halletim sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 17 Aralık 2013; 23:52:26 >
    Nerden aldığımı yazdım arkadaşım, bana yazana kadar bir telefon açıp fiyat alaydın

:)
  • Arayıp sorduğumda, size yanlışlıkla o fiyattan verdiklerini ve şuan 370 den aşağı veremeyeceklerini söylediler.

Mesajımda da bunu lastetmiştim ama siz düşünmeden pat diye cevap verdniz.
  • arkadaşlar heyner capsula multi aero almak isteyenler olursa 9-36 http://www.ozanithalat.com/ bu siteden fiyat isteyin bana 323 tl ye bıraktılar.bilginiz olsun.ayrıca arkadaşını getirene felan da ekstra indirim yapıyorlar herhalde.
    ben mailde üretim yerini ödeme şekillerini ve kargo ücretini sormuştum.kargo onlara ait,ödeme peşin,ürün üretim yeri çin ama firma alman-çoğu koltuk üretim yeri çin zaten- yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.herkese hayırlı alışverişler....
    Hocam nasıl iş aynı gün bende aramıştım telefonda fiyat veremeyeceklerini söylediler. Sadece kampanya var dediler o ürüne özel. Ben de n11 den aldım.
  • Heyner arkadaşımın ithal ettiği Alman malı ve çok kaliteli kendimde kullanıyorum kesinlikle pişman olmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Hocam nasıl iş aynı gün bende aramıştım telefonda fiyat veremeyeceklerini söylediler. Sadece kampanya var dediler o ürüne özel. Ben de n11 den aldım.

Değişen birşey olmamış esasında, banada fiyat söylediler 370 olarak. Bende böyle böyle arkadasım 270 e almıs hatta 2 tane falan diyince evet o urunu ben sattım ama o fiyat eski fiyatmış onu düzelttik merkezden aradılar bir daha o fiayata verme dediler dedi.

Bu arada bende n11 den alayım diorum. enparaya üye oldum bugün
    birde 200 e 100 cek alsam
    400-100(çek) = 300
    300 - 60(enpara) = 240
    240+50(çek parası) = 290 liraya alınabiliyor hatta n11 birde çeyrek bilet veriyormuş 111 tl lik alısveris yapana
  • bozkan38 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim tavsiyeniz seçimimde yardımcı oldu.
  • koala ınnova alacagım 9-36 fıyatı uygun migrosta 300 tl n11 209
  • Bebeğimiz henüz 4 aylık. Oto koltuğu alacağız yakında; ama 0-9 arası olanlara boş yere para verip kısa bir süre sonra değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum; bu yüzden 9-36 kg olanlarından almak istiyorum; ama ne kadar uygun olur, onun hakkında bilgim yok maalesef.

Sizce yaklaşık 4 aylık bebeğimiz için hangisi uygun olur? Çok şükür hızlıca kilo alıyor, nasip olursa 3-4 ay içinde 9 kg'ya yaklaşır gibi.
  • Sierre34 kullanıcısına yanıt
    bende aynısından aldım. tamam belki fazla para ödedik, ama şimdi içim rahat. belirli bir yaşa kadar çocukların ters oturturulması gerektiğini öğrendim. vakti zamanında hatırlarsanız yolcu airbagi opsyoneldi arabalarda. bir arkadaşım sadece sürücü havayastığı olan bir araba satın almıştı. 2-3 ay sonra trafik kazası yaşadılar. arkadaşım sapasağlam indi, ama karısının yüzü paramparça oldu ve çene kemiği kırıldı. kadıncağız sayısız ameliyatlar geçirdi. adam para tasrufu yapacağım derken 10 katı ameliyat parası ödediler. onun için bence güvenlikten tasaruf edilmemeli
  • Bebeğimiz henüz 4 aylık. Oto koltuğu alacağız yakında; ama 0-9 arası olanlara boş yere para verip kısa bir süre sonra değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum; bu yüzden 9-36 kg olanlarından almak istiyorum; ama ne kadar uygun olur, onun hakkında bilgim yok maalesef.

Sizce yaklaşık 4 aylık bebeğimiz için hangisi uygun olur? Çok şükür hızlıca kilo alıyor, nasip olursa 3-4 ay içinde 9 kg'ya yaklaşır gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MySun

benimde aklımda bu model var. Cybex Pallas 2-Fix

600tlye gelecek ama en azından kendini kanıtlamış bir model testlerde.
    http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/detail.aspx?KisiID=159&nc=True&info=CYBEX+Pallas+2-fix

öndeki şey kemer yerine kullanılıyor sanırım, onsuz olmaz

Ön bar çocuğu çok sıkıyor ancak çok güven verici ve koruyucu bir parça. O bar olmadan da direk emniyet kemeri ile çocuğu bağlayabiliyorsunuz.

• Arkadaşlar bende bir koltuk almayı planlıyorum 9-36 KG, fakat kafamı karıştıran bazı durumlar.
    @Kıdemli Yarbay, arkadaşımız her fırsatta cybex pallas 2 tavsiye ediyor, adac testlerine bakınca da haklı olduğunu söylemek gerek.
    http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/default.aspx?ComponentId=29903&SourcePageId=8427

Fakat bu adac testlerinde Britax veya Römer (çok pahalı olan markalar) nedense ürünleri listenin sonunda bu ürünler niye pahalı bu kadar.
    Yani bu firma yada firmalar adac testlerini gereksiz mi görüyor, yada kullanıcılar neye güveniyor da bu ürünlere bu kadar para veriyor.
    Ayrıca bu ECE R44 sertifikasını avrupada hangi kurum veriyor, bakabileceğimiz bir site var mı?

Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar benim biraz aydınlanmaya ihtiyacım varda... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: trcn

Bebeğimiz henüz 4 aylık. Oto koltuğu alacağız yakında; ama 0-9 arası olanlara boş yere para verip kısa bir süre sonra değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum; bu yüzden 9-36 kg olanlarından almak istiyorum; ama ne kadar uygun olur, onun hakkında bilgim yok maalesef.

olmaz. çocuk 13 kg a ve yaklaşık 15 aylık olana kadar mutlaka gidiş yönüne ters olarak, arka koltukta ve buna uygun koltukta oturtulmalı. ya arabaya bindirmeyeceksiniz çocuğu ya da uygun koltukta oturtacaksınız. koltuk hemen alacaksanız 0-18 kg koltuklar var bildiğim kadarıyla. onlara bakın. şunu alın mesela fiyatı da uygun:
    http://www.babymax.com.tr/urunler.asp?p=1&PID=39
    yalnız montaj konusu çok önemli...

• Arkadaşım ECE belli standartları karşıladığı için verilen bir belge, neredeyse her koltuk bu belgeye sahip. Çarpışma testleri ise bambaşka bir olay. Bazen bir markanın bir modeli Adac'tan tam not alırken, başka bir modeli düşük not alabiliyor. Bence markadan çok düşündüğünüz kg sınıfındaki farklı modellerin Adac testlerine bakarak değerlendirmenizi yapınız.
    Sonuç olarak belli standartları karşıladıktan sonra, çocuk koltuğu kullanmak her şekilde çocuğun boşta yolculuk yapmasından daha güvenli olacaktır.
    Daha önceleri çok önemsenmeyen bir detaydı ama konunun aktifliğinden de anlaşılacağı gibi artık aileler daha bilinçli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.