Şimdi Ara

Otomobil Bebek/Çocuk Koltukları [İlk Sayfa Güncel] (13.03.2017) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.205
Cevap
272
Favori
617.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lamettrie

http://www.n11.com/koala-ino-fix-oto-koltugu-enjoy-9-36-kg-P16906209

bunu almayı düşünüyorum ama hiç yorum bulamadım.

Aynısını 2 ay önce aynı siteden aldım. Ufaklık çok memnun. Hiç sıkılmadan oturuyor içinde.
    Ben malzeme kalitesini çok beğendim. İçindeki ilave pedler çok yumuşak. Koltuğun kendisi de aynı şekilde yumuşak dolguları var.
    Isofiks bağlantısında sorun yok. Ayrıca arka tarafında bir ilave kemeri var. Bu kemeri araba koltuğunun arkasında (varsa) bir halka oluyor. Oraya takıyorsunuz.
    9-36 kg kategorisinde iyi bir seçenek.
    Bebeğin oturma konumu da yüksek olduğundan camdan etrafı seyredebiliyor.
    Arkaya yatma özelliği de var. 9-36 grubunda çoğu üründe bu özellik yok.
    Olumsuz bir yanını görmedim.

• Benim aklımda Cybex var ama biraz pahalı. Bir de önündeki kol dayama şeysi var onun çıkıp çıkmadığını bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doenitz

Ben bu koltuktan aldım 2 yıldan fazla oldu çok memnunuz özellikle benim oğlan koltuğunu çok seviyor , kumaşı terlermez yapıda, uyku için tek düğme ile yatırılabiliyor, çocuk boyuna göre koltuk ayarlanabiliyor, eksi yönü ağır olması ,

http://harcabitmez.com/concord-2013-transformer-xt-oto-koltuu-brown.html

arkadaşım merhaba acaba hangi koltuğu almıştınız...
  • C4_1400 C kullanıcısına yanıt
    Benim ikizlerim var. Dün 2 tane aldım bahsettiğiniz koltuktan. ama ellerinde aynı renk iki tane olmadığı için yarın teslim alıcam. Yalnız link verdiğiniz sitedeki fiyat 409 lira. Ben tanesini 270 liradan aldım. O fiyata almayın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnnysn -- 10 Aralık 2013; 14:29:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnnysn

Benim ikizlerim var. Dün 2 tane aldım bahsettiğiniz koltuktan. ama ellerinde aynı renk iki tane olmadığı için yarın teslim alıcam. Yalnız link verdiğiniz sitedeki fiyat 409 lira. Ben tanesini 270 liradan aldım. O fiyata almayın bence.

Allah bağışlasın. Ben alalı çok oldu.

lamettrie nikli arkadaşı uyarın isterseniz.

Ben de 400 küsür tl'den almıştım ve en uygun fiyat buydu. Siz nereden aldınız acaba. Link falan verebilir misiniz. Alacaklara faydası olur en azından. Ben de kahrolayım bakıp bakıp
  • quote:

Koala'ın değişik modelleri var. aynı model eminmisiniz? Aynı modelse nerden aldığınızı söyleyebilri misiniz?
  • quote:

nerden aldın kardeş 270 e
  • @C4_100 farketmeden size cevap vermişim. Ayrıca kullanıcı yorumunun için teşekkürler, ürünü kullanan kimse yorum yapmamış çünkü.

Dediğim gibi parasını ödedim ama ellerinde aynı renk iki tane olmadığı için teslim almadım. gri renkli olanlardan yarın getirtecekler. Bana gösterdikleri model link 'tekiyle aynı. koalanın birde isofix'li olmayan inoplus modeli var. Hatta bende tereddüte düştüm faturaya baktım şimdi, inofix modeli benim aldığım. Koltuğun üzerindeki etikette'de koala inofix yazısını görmüştüm zaten.

Neyse, ankara batıkent atlantis avm'de botti var. oradan aldım. Ankaranın başka yerlerinde de şubeleri var hatta ozelcan bebe'de bunların, onlarda aynı fiyatı vereceklerdir.

• ScHeNKii_ScP kullanıcısına yanıt
    http://mobil.e-bebek.com/concord-2013-transformer-xt-oto-koltugu_CON-TFM0937TF#

Concord marka koltuk tavsiye ederim oğlan cok memnun taş gibi ayrica adac testlerinde de cok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doenitz -- 10 Aralık 2013; 23:03:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lamettrie kullanıcısına yanıt
    benimde aklımda bu model var. Cybex Pallas 2-Fix

600tlye gelecek ama en azından kendini kanıtlamış bir model testlerde.
    http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/detail.aspx?KisiID=159&nc=True&info=CYBEX+Pallas+2-fix

öndeki şey kemer yerine kullanılıyor sanırım, onsuz olmaz
  • MySun kullanıcısına yanıt
    Ben koala ino fix aldım. 280Tl ye geldi. Artık bununla idare edecez. Uzun yoldayken de 90'ı geçmem, senede iki defa uzun yola çıkıyoruz zaten.
  • lamettrie kullanıcısına yanıt
    prego 4040 ile çok benzer olunca araştırdım ikiside Türk markası çinde üretiliyormuş, aynı firma sanırım. 400liradan aşağı yok nette siz iyi fiyata almışsınız ama benim içime sinmedi. kazasız belasız kullanın.

Cybex Pallas 2-Fix Antalyada canlı görme şansım olmadı. görüp kullanımını görsem alacagım ama bilemedim

• İmkanin varsa Maxi cosi den sasma derim. Hem guvenlik hem kullanislilik acisindan cok iyi.

• kaan27m K kullanıcısına yanıt
    haklısınız ama malesef bana 9-36 lazım ve maxi cosilerde 9-18 ve 15-36 olmak üzere iki ayrı grup var sanırım.ayrıca şuan için maddi olarak da mümkün değil...
  • Hem chicco key isofix hemde maxi cosi pearl var. Maxi cosi yi family fix baza ile kullaniyorum. Aradaki farki anlatamam. Maxi cosi İnanilmaz rahat. Bu rahatlik Hem benim hem de cocuk icin gecerli. Simdi 15-36 kg ya geciyorum maxi cosi rodifix planliyorum. Dediginiz gibi maxi cosi de 9-36 kg yok.

• ScHeNKii_ScP kullanıcısına yanıt
    Alırsan n11 den al. Çek filan kullanırsın daha ucuza gelir. Koala ino fix bana 280Tl ye mal oldu. Zaten kampanya var bazı mağazalar direkt o fiyata veriyor.
  • MySun kullanıcısına yanıt
    Garanti belgesinde britax yazıyor. Yanlış belge gönderdiler sanırım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScHeNKii_ScP

arkadaşlar uzun araştırmalar sonucunda şu iki üründen birini alacağım

1. http://www.hepsiburada.com/liste/heyner-capsula-multi-aero-9-36-kg-oto-koltugu-kirmizi/productDetails.aspx?productId=aileozanhycapae-kr&categoryId=23021016&navq=categoryid%3d23021016%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-max_createddate_pl%26fh_secondid%3daileozanhycapae-kr%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bheyner%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483639%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483639_10351%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483639_10351_305661%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483639_10351_305661_23021016%257d%26fh_refview%3dlister

2.http://www.ayhancocuk.com/oto-koltugu-9-36-kg-9-ay-12-yas/2295-koala-ino-plus-oto-koltugu-9-36-kg-9-ay-12-yas-new-2014.html

evet arkadaşlar koala 300 tl heyner 379 ama 25 worldcard 25 finansbank indirimim olacak 329 a gelecek. özellikleri hemen hemen aynı ama siz olsanız hangisini alırdınız lütfen yardım

Hocam Heyner'i buradan al:
    http://www.ereyon.com.tr/urun/heyner-capsula-multi-aero-9-36kg-oto-koltugu.aspx

En ucuz orada satılıyor. TTnet'in 10 liralık hediye çeki kampanyası var. 349 liraya geliyor. Enpara dan vadesiz hesabınız varsa oradan ödeyin. %20'sini banka karta iade ediyor. Böylece ürün size 270 liraya geliyor. Ben o şekilde yaptım. Gri rengini bugün sipariş verdim.

• Bende N11'den Koala Ino Fix Yatarlı İsofix' li Bebek ve Çocuk Oto koltuğu 9-36 kg New 2014 oto koltuğunu aldım. 399 TL fiyatı vardı, 5 TL mağazanın kendi özel indirim çeki var. 100 TL N11 indirim çeki vardı. 5 TL avantajix, 58 TL de en para iadesiyle birlikte 228 TL ye mal ettim. Çevremde ve internette yorumlarına baktım herkes memnun. Gayette uygun bir alışveriş oldu. Ne diyelim teşekkürler N11 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SxXXxN -- 16 Aralık 2013; 15:06:46 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.