Şimdi Ara

Otobüs şoförü ile öğrencinin 'Boş akbil' tartışması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
4.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda böyle ergenlerin sayısı hızla artmaya başladı. Ergen derken yaş değil, kafa yapısını kastediyorum.

Ukala, kendini bir halt zanneden çok tip türedi sebebi muhtemelen sosyal medya.

3-4 yıl önce lisedeyken böyle birine sağlam geçirmiştim, aklıma geldikçe keyiflenirim.

(Hiç kavgacı değilimdir, ilkokuldaki çocuk kavgalarını saymazsak hayatımda hiç kavga da etmemişimdir ama şiddete gerektiği yerde başvurma yanlısıyım)

• Yarın bir gün bunu yükleyip böbürlenir. Dayağı hakediyor. Yüzüne değil kıçına vurarak indireceksin arabadan. Üzerine yürünse altına işer halbuki.

• Sorunlu bir tip belli, ama hayret sürücüyü suçlayan çıkmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tedariksiz ..çmaya çıkan domala domala taş arar.

Bu durumun özeti... Genç arkadaşın belkide ilk kez başına geldi. Bence rica etse şöför geç kardeşim diyecek.

Otobüs şoförlüğü hele hele özel halk otobüsü şoförlüğü en stresli işlerden biridir emin olun. 3 kuruş para için hem onlarca insanın canını hemde 1 trilyonluk otobüsü emanet alıyorsunuz.

Velhasıl otobüs şoförleri ile münakaşaya girmeyin.

• Az İBB şöförünü CİMER'e şikayet etmedim. Ancak gördüğüm en saygılı şöför bu adamdır herhalde. İyi sabretmiş ben olsam yaka paça atardım. Beleşe binmiş birde artislik taslıyor.

• Herkes çocuga yüklenmişte sanırım akbili boş değil. Ögrenci niye bastın diye mi yüklendiler anlamadımki. O kadar da arsız değildir çocuk yahu

• Gitse yanaşsa abi öğrenciyim param yok dese in mi diyecek adam? Ben inanmam şahsen.

• Adolf_Hitler kullanıcısına yanıt
    Yalnız aracın sahibi şoför değil. Otobüsün sahibi kapıda şoförün yanında ayakta duran adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam haklı, çocukta okusa ne olacak, öğrenciymiş birde, insanlıkta sınıfta kaldı.

• şu otobüste olsam şoföre destek çıkardım ergen aptallık etmiş

konuyu uzatırsa bir güzel tokatlardım çok dizi seyrediyor kamil

• onurguner kullanıcısına yanıt

O zaman binerken kaptana sıkıntısını söylese kimse tepki göstermezdi kaptanında sıkıntı çıkartıcağını düşünmüyorum.Hem beleşe biniyor hemde gelmiş ukalalık yapıyor ne güzel dünya :)

• Çocuk tam sopalıkmış. Bir de aptal aptal cümleler kurup üste çıkmaya çalışıyor. Ensesinden tutup zorla otobüsten dışarı atsalarmış keşke.

• tam dayaklikmis hakikatten. 35C'yi surekli kullanirim, nerede bindi bilmiyorum ama en az 5-6 duragin dibinde akbil doldurma yeri var 1 dakika bekler misiniz deyip doldurabilirdi ya da yanimda para kalmamis dese sofor yine bir sey demezdi. ama bu tipleri iyi bilirim ben belescilige iyi alismislar her sey benim kafasinda yasiyorlar.

bugun benim de basima geldi boyle bir durum. Istanbul'daki fiyat tarifesini unutmusum, metrobusten indim otobuse binecegim, hesapladigim kadariyla yetiyordu, yine de doldursam mi dedim ama otobus geldi baktim yetersiz bakiye dedi. sofore yolda doldurabilecegim bir yer var mi dedim yok dedi o zaman ilk durakta ineyim dedim indim. harbiden de yokmus bu sicakta yarim saat yurudum mesela. 4-5 durak icin belescilik yapmak istemedim. bu devirde kimse kartini elletip bozuk para da almaz zaten o yuzden usul usul indim

• Diğer yolculardan biri de çıkıp dememiş o zaman biz enayimiyiz arkadaş diye!

• Videoyu yeni seyrettim. Otobüs özel olabilir, güzergah belediyenin.

Stilim değil ama bravo. Cesur adammış.

• İyi dayanmış otobüsçü.Sağlam sabır varmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu tipe kılığına kıyafetine bak pühh

• terbiyesizlikten başka bir şey değil.. şoförün taşıma gibi mecburiyeti yok...

ah ah nerde 5 kuruş eksik olduğu için bizi; karda kışta dolmuşa almayan gaziantepli o.c. dolmuşcular ?.. (0,75 kuruştu öğrenci)

taksici ve dolmuşculardan nefret ederim ama dayı haklı

• Çocuğun yaptığı rezillik ben utandım onun yerine sen nasıl kendine yediriyorsun bu lafları yoksa inersin kardeşim az biraz gururlu olun bu neyin atar gideri böyle

• Holy Templar kullanıcısına yanıt

Keşke dövseydi. Böyle ukalalık yapmaya devam edecek. 

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.