Şimdi Ara

Otel seçerken, turdan mı, yoksa direk otelden mi alalım? Yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Önümüzdeki sene ilk kez tatil için otel de konaklayacağız. Arkadaşlar bir konuda kafamı karıştırdılar. Bizim kendi aracımız var ve sadece bize otel ayarlamak kaldı. Ancak, bir arkadaş bana, otelle direk anlaşırsan daha ucuz olur, turlar kendi paylarını katarlar daha pahalı olur dedi. Bunun doğruluğu var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bazı oteller için öyle oluyor ama genelde oteller daha fazla söylüyor turlar otellerden oda tahsis ediyorlar % 20 düşük fiyata, buna göre de müşteriye uygun fiyat çıkarıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakorsansakal

bazı oteller için öyle oluyor ama genelde oteller daha fazla söylüyor turlar otellerden oda tahsis ediyorlar % 20 düşük fiyata, buna göre de müşteriye uygun fiyat çıkarıyorlar

Çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence direkt otelden almak yerine belli başlı tur firmalarını takip edin. Hatta şubat-mart gibi çok güzel otellerde %35-40 gibi erken rezervasyon indirimleri oluyor. Ben şimdiye kadar tatillerimin çoğunu şubat gibi ETS tur aracılığı ile ayarladım, hiç sıkıntı da yaşamadım. Eğer isterseniz daha sonra rezervasyonu iptal ettirme imkanınız da oluyor.

http://gezginflamingo.blogspot.com.tr/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.