Şimdi Ara

Otel mi kamp mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Otel mi kamp mı?

(En Son Oy Tarihi: 1.8.2021)
Giriş
  • Malum pandemi var. Ama insan yine de bir kafa dağıtmak istiyor. Ailecek veya arkadaşlar ile gidilecek olsa sizce hangisi daha iyi ve mantıklı olur?

Otel tabiki daha konforlu olacaktır ama malum hastalık riski korkutuyor, öte yandan kamp işinde mümkün olduğunca biz bize olacağız, daha az konforlu olacak ama hastalık riski de en az kampta olur sanırım. Siz olsanız aileniz ile hangisini tercih ederdiniz?

• Paran varsa otel yoksa kamp korona konusunda bir şey diyemem ama kamp yerleride o kadar boş değil kampta kalsanda şehirde gezecen otelde en azından hes kodu alınmış kişlerle geçen hafta kamptan geldim tercih senin

• Yani yılda bir tatil yapıyorsam otel konforunu tercih ederim ben, kamp meraklısı için güzel, tatil gözüyle bakamıyorum ben, daha çok hobi gibi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kamp yapmak türkiyede çok zor hale geldi artık. nereye kamp yapmak istesek jandarma kaldırıyor hemen. camping alanlarında fiyatlar otellerle yarışır hale geldi fırsatçılar sağolsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: LastStand

kamp yapmak türkiyede çok zor hale geldi artık. nereye kamp yapmak istesek jandarma kaldırıyor hemen. camping alanlarında fiyatlar otellerle yarışır hale geldi fırsatçılar sağolsun.

Tepedeki zihniyetin yansıması bu;her şeyi para olarak görmek, hiçbir kültürel faaliyeti desteklememek, önemsememek... Lanet olsun, bu ülkede yaşanmaz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamp tabiki. ancak üç beş ağacın ortasına , para kazandırsın diye konumlandırılan ticari kamp alanlarınndaki kamplardan bahsetmiyorum. gerçek kamptan bahsediyorum. her şeyiyle. felsefesiyle. cep telefonsuz.

• Kimle gidileceğine, nereye gidileceğine ve yaşa göre değişir.

• Kışın ormanda yazın sahide kamp derim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eylül'de git nereye gideceksen hem daha sessiz hem daha ucuz.Güzel tatilin sırrıdır bu sezon ortasında keklik gibi atlamıcan :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamp tavsiye etmiyorum özellikle bu sicaklarda hiç konforlu olmaz emin ol . Ama size ait bir odada klima karşısında uyuma keyfini ve rahatlığını çadır asla veremez. Ayrıca dedikleri gibi kamp yerleri fiyatları otel fiyatlarına yaklaştı . O yüzden kesinlikle otel diyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.