Şimdi Ara

Osmangazi Köprüsünü kullanırmsınız ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
3.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Osmangazi Köprüsünü kullanırmsınız ?

(En Son Oy Tarihi: 15.6.2020)
Giriş
    Kuzey Marmara otoyolunuda kullanıyorum
    Geçen hafta Dilovası yeni imesten Kozyatağına 40dk da gittim

Bu iş bir nevi zamanı satın almak

İşin klasik muhaliflik taraflarına hiç girmeyeceğim , evet 1 kez bile oy vermedim vermem de , ama maalesef ben artık toptan olarak sıkıntılı olduğumuzu düşünüyorum
    Son konut kredisi indirimi ve gayrimenkul fiyatlarındaki sistematik artış genel olarak yani toplum olarak sıkıntılarımız olduğunu net olarak ortaya koydu

Ben de açık olmak gerekirse işin faydacılık kısmına kaymaya başladım , malzeme bu durum bu elimden de bir şey gelmiyor , çalışırım işime aileme bakarım
    37 yaşındayım , kafa yormak istemiyorum , yolmu yapmışlar ? Abi kullan , beton mu dökmüşler ? Bak işine geliyorsa kullan

Bencillik bize de uğradı artık

Not : ofluyum , bizim orada yeşil ve doğa kaygısı hiç olmadı , yeşil yeşil yeşil yine yeşil başka bir şey yok , her yer beton olunca bizimkilere belliki dokunmuyor , bunun bir açıklaması olmalı , ülkeyi de baştan aşağı bizim o tarafa yönettirirsen bence iyi bile yeşil kaldı Türkiye de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ibrahim Akca kullanıcısına yanıt
    Orada hangi partiye oy verdin ?
    Fransadaysan kesin Le Pen e vermişsindir 😀😀
    Nasıl bir duygu elin ülkesinde sol parti , ülkende muhafazakar takılmak ?

• Zaman kazanmak için nadiren de olsa ben de kullanıyorum, otoban çok pahalı (arabadan fazla yakıyor ) ama bazen herneyse deyip dalıyoruz, bomboş yol. Mesela bir örnek :

Osmangazi Köprüsünü kullanırmsınız ?

Bursa’dan Balıkesir Edremit Körfez çıkışına kadar 40 dakika sürmüş, yaklaşık 130km mesafe. Ortalama hız 195 çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 11 Haziran 2020; 21:57:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yol pahali ama uzun yolda cidden korfez cekilmiyor ozellikle birde uzerine yalovayi gectikten sonra ki sacma sapan ışıklarda surekli dur kalk yapip gereksiz hiz sinirlamasi ile cileden çıkıyorum gereksiz yorgunluk veriyor

• rst78 kullanıcısına yanıt
    Hız cezası kesmiyorlarnı. Geçen ist-ank iki gişe arası ortalama hızdan ceza kesmisler

• Bu kadar beddua alan köprü ilk ciddi depremde çöker.
  • abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Yeni İzmir otobanından bana henüz ceza gelmedi. Ceza yiyenler de olmuş, bilmiyorum şans meselesi sanırım

• Ibrahim Akca kullanıcısına yanıt
    Ziyaaaaa. Avrupada yaşamamış olsak inanıcaz.

• üstüne para verseler geçmem.
  • zaman kısıtım olduğu için 2 defa kullandım, kullanmak zorunda kaldım hatta. kaliteyi cidden hissediyorsunuz ama fiyatlar absürd. ucuz olsa da herkes kullansa keşke. diğer türlü hem kullanmıyor hem de parasını ödüyorsunuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 11 Haziran 2020; 23:46:15 >
  • 1 defa kullandım, onda da yanlışlıkla girmiştim 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

zaman kısıtım olduğu için 2 defa kullandım, kullanmak zorunda kaldım hatta. kaliteyi cidden hissediyorsunuz ama fiyatlar absürd. ucuz olsa da herkes kullansa keşke. diğer türlü hem kullanmıyor hem de parasını ödüyorsunuz :)
    ucuz olsa kaymon ve tırlar 2 ayda rezil eder
    hep pahalı kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

ucuz olsa kaymon ve tırlar 2 ayda rezil eder
    hep pahalı kalsın

Alıntıları Göster
    onlar yallah körfeze :D
  • ya arkadaş bir anket yapmışsın ama yarım yamalak. daha iki tane seçenek var:

-yenikapı feribotu
    -arabalı vapur

osmangazi köprüsünü yenikapı feribotu olduğu sürece kullanmam.

ha bu arada 1 saat rakamı pek gerçekçi değil. otoban falan yaptılarsa benim haberim yokken o zaman olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 12 Haziran 2020; 0:22:11 >
  • acelesi olan geçer, uzun yol gidecek olan feribot kullanır, araba kullanmaktan zevk alan körfezi dolaşır
  • Hanım bursali bu güne kadar hep ido ile gittik geldik. Ne zam yapmışlarsa köprü kafa kafaya geliyor. Şu süreçte te in bin baya sıkıntı mecbur kaldık kullandık. Köprü vapurla karşılaştırınca bi mantıkla sonuca variyorsun ama ilçeye olan yola 75 lira ekstra para çok anlamsız geliyor. Büyük rahatlık ama çok pahalı. He ido ya yapılan zam gibi diğer yollarda ceza radarlarla vatandaşı mecbur bırakacaklar bu yollara.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

izmire giderken kullandım
    emeği geçenlerden allah razı olsun 3 saatte izmir ve bomboş yol ne güzel şeymiş
    Radar yok diyorlar doru mudu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Hiç kullanmadım ama ödüyorum Boyle de delikanliyiz iste
    Forumda bazen best cevaplar olur.
    En iyiler den bitanesi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.