Şimdi Ara

Opelden neden herkes şikayetçi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
4.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sikayetlenmelerin sebebi nedir peki,fiyatmi ,performansmi yoksa baska birseymi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yrs123 -- 18 Şubat 2015; 19:09:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kim şikayetçiymiş de bakem hele...

• Gm nın bence yanlış poılitikasından, kaynaklanıyor doğru duzgun bır araba yapmadılar vectralardan sonra...Elektronık v.d. problemlerı ınsanlar bezdirdii maleseff...
  • Arkadaşım boşver böyle Konuları net bir cevap bulamasssın.bide üstüne sinirlerin bozulur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99 model vectra b gt aracım vardı hiç bir şikayetim olmadı ama astra j 1.4 turbo aracımdan hiç memnun kalmadım sözde 140 bg ama 120 lik leon fd6 civic T jet punto , bravo hepsinden tokat yedim sorun bende mi diye tokat yediğim araçları ben sürdüm yok olmuyor geçemedi astra sattım kurtuldum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.3 cdti sahibiyim. Araba gitmiyor ama mekanik veya donanımsal bir sorunum olmadı çok şükür.
  • Özellikle yedek parça vs. çok pahalı.
    Çok yakıyor.
    Sırf turbo olsun diye 1.4 turbo motor yaptılar, performans 1.2 atmosferiklerden bile az. Bildiğimiz turbo düşük hızlarda kendini gosterir, bu 140 dan sonra azıyor. Acaba turbo felan değilde, insanlara turbo diye yediriyorlar mı diye düşünüyorum :)
    Servislerin insafı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

99 model vectra b gt aracım vardı hiç bir şikayetim olmadı ama astra j 1.4 turbo aracımdan hiç memnun kalmadım sözde 140 bg ama 120 lik leon fd6 civic T jet punto , bravo hepsinden tokat yedim sorun bende mi diye tokat yediğim araçları ben sürdüm yok olmuyor geçemedi astra sattım kurtuldum :)

Eski kasa astra vectralari bilirim çok dayanikli saglam araclardi,peki yeni modeller neden cabuk yipranip,performansi neden dusuk kaliyor anlamadim.

• Kimmiski sikayetci?2 yildr 2005 opel merivam var genis uzun yolu rahat ,yuksek bi araba ve 1430 kg 30 tlik gazla duz yolda 380 km yapiyorum yag degsmi hRici hic bakim yapmadim neden memnun olmimki

• Arka camin manuel olması (corsa 2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan21t -- 18 Şubat 2015; 19:41:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

99 model vectra b gt aracım vardı hiç bir şikayetim olmadı ama astra j 1.4 turbo aracımdan hiç memnun kalmadım sözde 140 bg ama 120 lik leon fd6 civic T jet punto , bravo hepsinden tokat yedim sorun bende mi diye tokat yediğim araçları ben sürdüm yok olmuyor geçemedi astra sattım kurtuldum :)

Sebebi aracın ağır olması. Opel'in bu aktarım ve ağırlık işini çözmesi gerek.

• servisi pahalı kazık, yedek parçası pahalı.

donanım vasat, edition essentia filan çok boş enjoy da öyle. Sport yada cosmo da fiyat yükseliyor yada corsa için konuşuyorum cosmo donanım gelmiyor.

Yeni corsayada bir sürü özellik filan eklemişler ama pahalı, arka camları manuel diye duydum benim D kasa aracında öyle sinir bozucu.

1.3 cdti gitmiyorr şu 1.3 motoru bıraksınlar.
  • 30tl gazla nasıl 380km yol yapıyorsunuz yokuş aşağı olsa o kadar yakar
  • Kim demis sikayetci diye? 2004 vectra c 306 bin kmh de tik ses yok servisten servise gidiyor...

• Herkes sanki Porsche kullanıyormuş gibi Opele laf atıyor ama beleş versen toz kondurmaz

• Opc modelleri haric performans vasat .

Yaktığı kadar gitmiyor . Bu arada 1.3 e gitmiyor diyenler o arac ekonomi icin üretildi 1.4 140 a gitmiyor diyin tamam da 1.3 ten ne bekliyorsunuz ? Sehir ici 5.5 litre yakıyor Öpüp basınıza koyun

• Hocam vallahi bbillahi okadar yakyor 3 kez denedim rampalardada basmam hic nazik sabit 95 i gecmeyince okadar yakiyor..

• Bi kaç ay öncesine kadar bende opele hep önyargı ile bakardım.yakıt,servis gibi olumsuz özellikleri var.nasip oldu ekim ayında insignia sahibi oldum.aşırı derecede memnunum çok şükür.şehiriçi rakiplerinden 2 lt fazla yakıyor.ama yol tutuş olsun sürüş dinamikleri olsun bence sınıfındaki birçok araçtan üstün.

• -mi -mı ayrı.

• Fd6 civicten tokat yemek nedir? 5. vites 60la falan gidiyosun heralde civici küçümsediğimden değil ama altında 140 hp turbo benzinli araç var insaf be. Bu arkadaşa lütfen itibar etmeyiniz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.