Şimdi Ara

ARABANIN ALTINDAN SU DAMLIYOR(Fıesta)...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
82.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,muhtemelen basit bişidir ama anlayamadım...Bende ford fıesta var bu sabah işe gelirken arkamdaki aracın şöförü ışıklarda aracınızın altından su akıyor diye uyardı...Daha önce dikkat etmemiştim ...Arabanın torpidonun alt kısmını gelen tarafından su sızdırıyor...Ben klima suyu olabileceğini düşündüm çünkü malum sıcaklardan klima sürekli açık...Başka bir ihtimal olabilirmi?Klima suyu olması doğalmı?Malum panik yapıp servise gidersek mutlaka bi işler çıkarırlar

• Klimadandır büyük ihtimal
  • radyatör suyu yada cam yıkama suyu eksilmiyorsa klimadandır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Challenger.55

radyatör suyu yada cam yıkama suyu eksilmiyorsa klimadandır.

+1907

O da korkulacak bir şey değil, klima kullanmanın doğal bir sonucu

Klima kullanımıyla birlikte donan havadaki nem, sonra eriyor
  • geçen arabayla giderken arkamda adamın teki selektör yapıp durdu ulen dedim bu kim durdum yiğen dedi arabanın altından yağ akıyor dedi ulen dedim gitti ama sonra durdum baktım ki klima suyuymuş böyle yağ gibi aktığı zaman falan ilk başta korkutuyor insanı ama sonra klima suyu olduğu anlaşılıyor yani korkulacak birşey yok arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 7 Ağustos 2007; 10:23:16 >
  • Sağolun arkadaşlar rahatladım valla ...Radyotör ve cam suyuna baktım yeni fullemiştim sorun yok...Yağda tamam klimadır öyleyse
  • ankaradan alanya'ya tatile gitmiştik, alanya'ya geldiğimizde arabayı bir yokuşa parkettik, resmen aracın altından dere gibi klima suyu akmıştı,malum alanyada hava çok nemli.
    ankara'da pek su akmıyor klimadan, havada nem olmadığı için.
  • Klima dandır korkacak bişiy yok. Clio , megane , astra ve maria da hepsinde var . tek passat da karşılaşmadım. Saygılar..
  • ben megane da hiç karşılaşmadım ankaradayım ondan mı?
  • meganlardada akıyor her klima su akıtır tıpki evlerdeki gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

geçen arabayla giderken arkamda adamın teki selektör yapıp durdu ulen dedim bu kim durdum yiğen dedi arabanın altından yağ akıyor dedi ulen dedim gitti ama sonra durdum baktım ki klima suyuymuş böyle yağ gibi aktığı zaman falan ilk başta korkutuyor insanı ama sonra klima suyu olduğu anlaşılıyor yani korkulacak birşey yok arkadaşım

Sen ehliyet mi aldın ulen

• klimanın suyudur endişelenme boşuna arkadaşım
  • peki bu akıtma sağ ön tarafta ayak kısmına damlama yapıyormu benim arabamda yapıyor paspaslara kadar geliyor bu su.sizce bu ne olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: drmk98

peki bu akıtma sağ ön tarafta ayak kısmına damlama yapıyormu benim arabamda yapıyor paspaslara kadar geliyor bu su.sizce bu ne olabilir

klima suyundan sa eğer suyun aktığı hortum kopmuş veya delinmiş direk olarak saca geliyor olabilir.
    burda olusan bir cürüme sonucunda içeriye akabilir.
    ama sen genede kalorifer tesisatınıda kontrol ettir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.