Şimdi Ara

OPEL ASTRA - VW JETTA - FORD FOCUS 3 LÜSÜNÜN İŞÇİLİK VE DİĞER YÖNLERİYLE HANGİSİ İİDİR???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• jetta baya iyi iscilik olarak
    opelinde sekli guzel
    focusunda saglamligi iyi
    bir genc olarak jetta veya astra alsaydim o canim ic kaplamalari her bindiimizde kirilir dokulur cizilirdi
    valla focus un ici hosuma gitti cizilip kirilip dokulecek bisey yok
  • Focus kullanan biri olarak bana göre
    Jetta>Astra>Focus
  • jetta > focus > astra
  • focus>astra=jetta
  • alman arabaları her zaman sağlam olur astra>jetta>focusama aralarında çok da bir fark olduğunu sanmıyorum
  • bence en iyisi focus biz kullanıyoruz jettayı kullananlar pek begenmiyor boranın biraz daha zengin hali diyolar yine astra kullanan biri war o da sırf dışı farklı diye almış o da memnun deil

bence;
    FOCUS>jetta=astra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcano022 -- 9 Ağustos 2006; 11:30:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cozger

focus>astra=jetta

+11
  • Jetta FSI>astra>focus
  • bi jetta kullanıcısı olarak focus+astra=jetta (ismimin nedeni focuscu arkadaşları cevaptan dolyı öyle kaldı daha sorada değiştiremedim bu giriş ismi nası değiştiriliyo yardımcı olursanız sevinirim)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceratomemo

bi jetta kullanıcısı olarak focus+astra=jetta (ismimin nedeni focuscu arkadaşları cevaptan dolyı öyle kaldı daha sorada değiştiremedim bu giriş ismi nası değiştiriliyo yardımcı olursanız sevinirim)

sen de nedense focusa karşı bi cephe almışın, heryerde kötülüyon?

jetta>focus>astra bence astra motordan kaybediyo ve bi de donanımdan
  • YA CERATOMEMO iyice abarttın nerdeyse woswoslarla karsılastıracan ayıptır yani bukadar olmaz ayıp
  • volcano teşbihte hata oldu heralde ben ceratoyu jetteyla karşılaştırmıyorum ki benim lafım focusculara focusu utanmasanız SL500 ile karşılaştıracaksınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeaDMasH

jetta > focus > astra

bi focus kullanıcısı olarak msg ımı ii okumanı tavsiye ederim.

benje focuscular dediğiniz kitleyi focusu sürekli ii olarak gösterdiğinden deil zira focus kendi konusunda bi cok sorununu kızarak ve bazı noktalarda yerden yere vurarak eleştiriyorus. nese benje focusculara bu denli cephe alınmasının nedeni focus kullanıcılarının bu denli birleşmiş olmalarıdır....
  • Jetta>=FOCUS>Astra olarak bir formül yazayım bende...
  • Bence de jetta>focus>astra...
  • astra ve focus alman üretimi jetta ise meksika üretimi. bu yüzden işçilik konsunda bence jetta ikisinide geçemez. sıralama ise focus astra jetta
  • 2*(focus+astra)<jetta

(alman üretimi olanları karşılaştırıyorsak)
  • quote:

Orjinalden alıntı: etit

2*(focus+astra)<jetta

• yani ne demek istiyosun tam anlayamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: etit

2*(focus+astra)<jetta

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.