Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AliExpress de takip ettiğim zırh kılıfı gittigidiyor dan daha hesaplı aldım 45 TL.
    Arkasında video izlemek için halka ve araç içinde kullanılan mıknatızı hazır.
    Bu zırh kasayı önceki lenovo telefonumda da kullanmıştım, çok işe yarıyor düşmelerde falan 👍
    ★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU] ★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU]
    https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/microcase-oneplus-nord-batman-serisi-yuzuk-standli-armor-kilif-siyah_pdp_606410781

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 13 Ekim 2020; 17:14:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hidensa H kullanıcısına yanıt

hocam selamlar hangisini aldınız benim de baktığım modellerden, ois 90hz + yazılım avantajı cazip hale getiriyor nord ama kasa olarak zayf gibi

• krocker09 kullanıcısına yanıt

Selamlar hocam poco f2 pro aldım. Büyük ve kaba bir telefon ama genel itibariyle beğendim. Çünkü bataryası gerçekten de çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aktif kullanımla 7 saat ekran süresi aldım , 7T de 5 saat alıyordum , batarya konusunda oldukca beğendim.

Ama kamera konusunda aynı sensörü kullanmasına rağmen 7T cok daha iyi , özellikle portre , makro ve geniş açıda kamerayı beğendiğim söylenemez.

Akıcılık konusunda 7t den hiçbir farkı yok. Malzeme kalitesi olarakta hiç öyle ucuz telefon izlenimi vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 17 Ekim 2020; 10:24:14 >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt

hocam kasa olarak memnun musununz hissiyatı ve yapısı nasıl? ayrıca şu videoda gösterilen şekilde klavyenin alt tarafında boşluk var mı sizde de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 18 Ekim 2020; 1:8:31 >

Hocam poco tavsiye etmem neden derseniz xiaomi arayüzü yıllardır üzerinde çalışılmasına rağmen düzelmeyen bir arayüz. Seneler önce xiaomi mi5 kullanırdım öyle bıktırdı ki bir daha xiaomi cihaz kullanmadım. Haftalık güncelleme yapıp her birinde bir yerini bozuyorlardı. Poco Bi de xiaomi bin alt markası siz düşünün. Android kullanacaksınız en önemlisi arayüzdür. O yüzden Oneplus 7t veya oneplus nord alın geçin. Ben nord kullanıyorum çok memnunum açıkçası iPhone 8 den geçtim bir memnuniyetsizliğim yok aksine şarj konusunda aşırı memnun kaldım. 6 saat falan ekran süresi alıyorum 90 hz ekran yenilemeyle

• nirvana08 kullanıcısına yanıt

ip8 den geçmiş biri olarak ios dan android e geçişiniz nasıl oldu hocam, bir de üstte videoda attığım klavye altı boşluk var mı sizde?

Açıkçası şuanda acaba iphone se mi alsam diyorum ama 6-7 aya 5G geleceğini düşününce vazgeçiyorum, gönül tabii ip12 den yana ama 9-10k da bi telefona verilmemeli :)

• iphone 7den geçtim. Toplamda 7-8 yıldır ios kullanıyordum. Nord fiyat performans ürünü, ios stabilitesi aramak gerek kaldı ki oxygen os bu konuda çok iyi olmasına rağmen ufak tefek takılmalar oluyor. Android ios a göre çok karışık gelebiliyor bana bezen ama bir süre sonra alışılıyor. Cebimde şarjı çok rahat bir gün giden geniş ekranlı bir telefon olması unutturuyor bir çok şeyi. Mesela arada ghost clicking olabiliyor ya da telefon büyük diye ben alışamadım bilemiyorum. iphonelar daha ucuz olsa ben dönerim iphone ama dediğiniz gibi bugün ikinci el iphone x olmuş 5000 tl. 3500e bu telefon da herşeyi sunuyor ve şarj olayı çok daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

hocam kasa olarak memnun musununz hissiyatı ve yapısı nasıl? ayrıca şu videoda gösterilen şekilde klavyenin alt tarafında boşluk var mı sizde de?

boşluk var. xiaomiden geçişte telefon sade geliyor xiaomide hatalar çok olsada arayüzü en kullanışlı telefon androidde. huawei sony xiaomi samsung kullandım şimdide oneplus. stabilite ve kullanışlılık olarak huawei ve samsung güzeldi. xiaomi en detaylısı sony ile oneplus sade ve sorunsuz olanları. xiaomi rom çeşitliliğide çok eğer yüklerseniz daha güzel oluyor telefon. Nord için aosp harici rom görmedim ben.

• Xiaomi Mi note 10 dan geçilir mi ?

Batarya,kamera ve kasa kalitesi önemli. Onun dışında Oneplus iyidir diye düşünüyorum.

• Bende eşime aldım. Emin YILMAZ'dan mat gri 12/258 şimdilik sıkıntı yok. Bakalım ileride nasıl olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

Xiaomi Mi note 10 dan geçilir mi ?

Batarya,kamera ve kasa kalitesi önemli. Onun dışında Oneplus iyidir diye düşünüyorum.

mi note 10 u satacaksanız gerek yok . ama aile bireyleri arası telefon değişecekse olabilir. bende acaba mi note 10 mu alsaydım diye düşündüm arayüzüne ilk ısınamadığımda :) mi note 10 ile arasında bence kayda değer fark yok.

• https://www.hepsiburada.com/oneplus-nord-128-gb-oneplus-turkiye-garantili-p-HBV00000YDZYQ?magaza=BittiBitiyor

Sanırım resmi garantili olarak piyasaya girdi nord.

• osmancan71 kullanıcısına yanıt
    O boşluk yazılımla çözülür mü acaba çünkü küçültüyor kullanım alanını hoş değil, 12/256 özel seriyi 3900 e buldum ama aynı paraya poco da var uzun zamandır böyle iki ürün arasında kalmamıştım :/

youtube'ta cozumu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paldov -- 20 Ekim 2020; 14:12:34 >

telefon yeni düzeltilir daha birçok şeyi. eksikleri var bana görede güzel bi rom halleder. 3900 çok pahalı 3500e aldım ben hatta 3400 e kadar düşürmüştü geçen hafta satıcı. facebookta sayfası var ahmet mardin diye oradan alabilirsin ben 1 yılı aşkındır takip ediyorum ilk alışverişimde oneplus alarak oldu. çoğu satıcıya göre güvenilir ve fiyatı uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: osmancan71

telefon yeni düzeltilir daha birçok şeyi. eksikleri var bana görede güzel bi rom halleder. 3900 çok pahalı 3500e aldım ben hatta 3400 e kadar düşürmüştü geçen hafta satıcı. facebookta sayfası var ahmet mardin diye oradan alabilirsin ben 1 yılı aşkındır takip ediyorum ilk alışverişimde oneplus alarak oldu. çoğu satıcıya göre güvenilir ve fiyatı uygun

Arkadaşın söylediği 12/256 sizin yazdığınız fiyat 8/128 için geçerli.

• Poco X3 ile arasında kalsanız hangisini seçersiniz?

Yurtdışı alacaksan kesinlikle Nord, güncelleme ve kapanma sıkıntısı olmuyor. Ama poco da uğraşmanız gerekiyor güncelleme konusunda. Ayrıca Nord'un tasarımı gerçekten çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.