Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 günde geldi, bende şaşırdım hocam bu hıza.. hatta 4. günde Çin'den, İstanbul'a geldi kargo, bir haftada da İstanbul'dan Ankara'ya.. ee ptt anca :) yine de çok iyi bir süre.. tabi şans 2 ay beklediğim zamanlar da oldu açıkçası..

Dediğiniz kılıf da güzel ama 30₺ kargo tutuyor :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Evet indirim günlerini bekliyorum, biraz fazla alıp stoklarım.
    10 gün harika. Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullan inşaAllah 👍

• _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam 👍🏻

• Hocam siz wot blitz'ten nikolaus musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • digitech kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun öncelikle... bu konulardan anlayan bir rehbere ihtiyaç var gerçekten :) ... imeilerin uçma sıkınıtısı olmadı sanırım... konulara hakim olmak gerek..ben biraz çekindim çünkü...

• EdnanBey kullanıcısına yanıt

Evet hocam benim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fox59

Hayırlısı olsun öncelikle... bu konulardan anlayan bir rehbere ihtiyaç var gerçekten :) ... imeilerin uçma sıkınıtısı olmadı sanırım... konulara hakim olmak gerek..ben biraz çekindim çünkü...

Teşekkürler ilk defa Oneplus kullanıyorum araştırıp ve öğrenmeye çalışıyorum öğrendiklerimi de kendi tel. uygulayıp sorun yoksa paylaşmayı düşünüyorum. bootloaderi açarken tel. sıfırlanıyor imei de silinme durumu olmadı. Anladığım kadarı ile Onepluslarda imei çok sorun olmuyor.

• bende öyle keyifli telefon gerçektende

• arkadaslar herkese günaydın 2 tane sorum olucak yardımcı olursanız sevınırım

daha onceden xiaomi mi 6 kullanıyordum telefonda kendılıgınden guvenlık ozellıklerı vs vardı nord da ben goremedım yok mu?

bır de telefonda wıdged yanı tema degıstırmek ıstıyorum whatsapp da vs bıldırım gelınce whatsapp sımgesı uzerınde rakam cıkmıyor bır nokta kalıyor bu da benı rahatsız ettı onerısı olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

10 günde geldi, bende şaşırdım hocam bu hıza.. hatta 4. günde Çin'den, İstanbul'a geldi kargo, bir haftada da İstanbul'dan Ankara'ya.. ee ptt anca :) yine de çok iyi bir süre.. tabi şans 2 ay beklediğim zamanlar da oldu açıkçası..

Dediğiniz kılıf da güzel ama 30₺ kargo tutuyor :(

hayırlı olsun hocam, şu şeffaf kılıf biraz paralansın, bende alacağım :) Yalnız turkuaz renk çok hoş değil mi yahu, bu renk gözüksün bence. Şeffaf veya bu renge yakın bir şey tercih edebilirim bende

• repstar33 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle güzel renk. Fakat şeffaf kılıflarında kaderini hepimiz biliyoruz 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: digitech

Teşekkürler ilk defa Oneplus kullanıyorum araştırıp ve öğrenmeye çalışıyorum öğrendiklerimi de kendi tel. uygulayıp sorun yoksa paylaşmayı düşünüyorum. bootloaderi açarken tel. sıfırlanıyor imei de silinme durumu olmadı. Anladığım kadarı ile Onepluslarda imei çok sorun olmuyor.

Alıntıları Göster

kesinlikle hocam, imei konusunda şanslı gibiyiz. Bu güne kadar her cihazımı rootladım, bunda da yöntemlerini araştırıp baktım ancak root olduğu için oyundan atmalar, bazı uygulamalardan kısıtlamalardan dolayı stock romla idare edeceğim sanırım. Paylaşımlarınızı bekliyoruz. Daha çok kişiye ulaşmak adına da facebook grubu kurduk, oraya da bekleriz.  

• quote:

Orijinalden alıntı: slayer34

arkadaslar herkese günaydın 2 tane sorum olucak yardımcı olursanız sevınırım

daha onceden xiaomi mi 6 kullanıyordum telefonda kendılıgınden guvenlık ozellıklerı vs vardı nord da ben goremedım yok mu?

bır de telefonda wıdged yanı tema degıstırmek ıstıyorum whatsapp da vs bıldırım gelınce whatsapp sımgesı uzerınde rakam cıkmıyor bır nokta kalıyor bu da benı rahatsız ettı onerısı olan var mı acaba?

Güvenlikten kastınız nedir hocam? Güvenlik ve kilit ekranı bölümü var, cihazımı bul mevcut.

Op Nord'a bende mi note 3 ten geçtim. Şu an nova launcher kullanıyorum, gayet stabil çalışan bir arayüz. İstediğiniz değişiklileri yapmak mümkün. Pro versiyonunun apk halini indirip full şekilde kullanabilirsiniz. Alternatif olarakta poco launcher var, oda hoş ve işlevsel. Miui arayüzüne benzer, zaten aynı şirket :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repstar33 -- 6 Ekim 2020; 11:39:3 >

şöyle söyliyim xiaomi de ki gereksiz biriken cookie ler vs silen bir bolum vardı bir de guvenlık kısmında cihazı tarama kısmı vardı virus var mı yok mu gibisine onun gıbı bır uygulama bulamadım o yuzden sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: slayer34

şöyle söyliyim xiaomi de ki gereksiz biriken cookie ler vs silen bir bolum vardı bir de guvenlık kısmında cihazı tarama kısmı vardı virus var mı yok mu gibisine onun gıbı bır uygulama bulamadım o yuzden sordum

şimdi anladım. Evet öyle bir uygulamaya bende rast gelmedim malesef. Harici yüklemek lazım sanırım

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repstar33 -- 6 Ekim 2020; 11:54:50 >

• Arkadaşlar Spotify'ın çalan şarkının albüm kapağını kilit ekranında full göstermesini istemiyorum. Bir yolunu bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: iNFeRNuS

Arkadaşlar Spotify'ın çalan şarkının albüm kapağını kilit ekranında full göstermesini istemiyorum. Bir yolunu bilen var mı?

hocam, bildirim ayarlarında çeşitli fonksiyonlar mevcut. Onlardan şansınızı deneyebilirsiniz. Şu an denedim de, spofity bildirimi tamamen kapatınca kalkıyor. Başka ayar vardır mutlaka ama nerede :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repstar33 -- 6 Ekim 2020; 13:26:40 >

Evet bildirim kapatınca hiç gözükmüyor ben bildirim ekranındaki küçük araç yine gözüksün ama düşük çözünürlüklü albüm fotoğrafı arka planı kaplamasın istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: repstar33

kesinlikle hocam, imei konusunda şanslı gibiyiz. Bu güne kadar her cihazımı rootladım, bunda da yöntemlerini araştırıp baktım ancak root olduğu için oyundan atmalar, bazı uygulamalardan kısıtlamalardan dolayı stock romla idare edeceğim sanırım. Paylaşımlarınızı bekliyoruz. Daha çok kişiye ulaşmak adına da facebook grubu kurduk, oraya da bekleriz.  

Alıntıları Göster

Gruptayım hocam. Kurucu üye    

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.