Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nord hbde 6000 tl, telefon gözümde büyüdü resmen:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8CA3A7969

Yurtdışı alacaksan kesinlikle Nord, güncelleme ve kapanma sıkıntısı olmuyor. Ama poco da uğraşmanız gerekiyor güncelleme konusunda. Ayrıca Nord'un tasarımı gerçekten çok iyi.
    Haklısınız hocam ama arada 900tllik bir fark da var. Kamera ciddi bir fark var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NiqhtRapper N kullanıcısına yanıt
    900 TL lik fark? Biz 12/256 yı 3900 e aldık. Kamera baya fark ediyor en azından OİS var hocam. Bence en büyük fark f2 pro da güncelleme sonrası sorunlar yaşanması. Eğer uğraşırım ve performans istiyorum diyorsanız f2 pro en iyi seçenek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8CA3A7969

900 TL lik fark? Biz 12/256 yı 3900 e aldık. Kamera baya fark ediyor en azından OİS var hocam. Bence en büyük fark f2 pro da güncelleme sonrası sorunlar yaşanması. Eğer uğraşırım ve performans istiyorum diyorsanız f2 pro en iyi seçenek.
    Performansdan ziyade ön ve arka ana kamera performansı daha önemli benim adıma hocam. Fikrinizi alabilir miyim bu konuda?

• NiqhtRapper N kullanıcısına yanıt
    F2 pro ya göre çok daha iyi hocam.

• xiaomi kullanmadıysanız daha önce nord alabilirsiniz. xiaomi ise şuanki telefon norda alışmanız biraz zor olur. şuan nordda kullanılan sensor 1-2 yıldır çoğu telefonda kullanılıyor sony imx586, orta üst ve üst segment bi çok telde hala kullanılan bi sensör. diğer kameralar ortalama. alacaksanda düşük ram seçenekli almanı öneririm bence aradaki fiyat farkına değmez 8 gb ram hertürlü yeter bana göre. bu telefonun hindistanda 6gb lik versiyonu bile satışta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 21 Ekim 2020; 18:10:52 >

• merhabalar,

bu telefonu almak istesek nasıl alabiliyoruz? birde 4000-3900 gibi konuşulan fiyatlara kayıt işlemi yapılmış telefon mu alınıyor yoksa kayıtsız mı?

kayıt işlemi yapılan telefonun kaydı legal yollarla mı yapılıyor yoksa imei atılarak mı? sonradan herhangi bir sıkıntı ile karşılaşabilir miyiz?

çok fazla soru oldu ama bu konular hakkında cok fazla bilgim yok

• 1907dom1907 kullanıcısına yanıt

forumda satan arkadaşlar var, isterseniz onlar kayıt yapıyor isterseniz isz. imei repair diyelim. imei sorunu olan cihazları tamir ediyorlar diyelim biz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: osmancan71

mi note 10 u satacaksanız gerek yok . ama aile bireyleri arası telefon değişecekse olabilir. bende acaba mi note 10 mu alsaydım diye düşündüm arayüzüne ilk ısınamadığımda :) mi note 10 ile arasında bence kayda değer fark yok.

Alıntıları Göster

Evet hocam satıcaktım fakat malzeme kalitesi düşünüyor Nordun. Plastik ürün kullanmayı pek düşünmüyorum ekstre sağlamlığı kanıtlanmadığı sürece.

• Arkadaşlar, bu telefonu sarı sitedeki satıcılarsan birinden alırsam, kayıtlı olmasına rağmen sıkıntı yaşar mıyım? Güncelleme gelince bir sorun olur mu? Ya da ileride telefonun imeisinde problem çıkar mı?
    Teşekkürler

• T3RR1BL3WH1SP3R kullanıcısına yanıt

Adamın kayıt ettiğ imei önemli birden fazka yere kayıt ettiyse ya da daha sonra sim kart takılarak kullanılırsa telefon kapanır. Siz kayıtsız alın kendi hurda telefonunuzun imeisi ile kayıt yaptırın. Güncellemede sorun olmuyor oneplusta.

• Arkadaşlar iki haftalık oneplus nord 12-256 çift hat kayıtlı cihazını satmaya karar verdim. Cihaz teknoess emin beyden alınmıştır kutusu yok şarj aleti mevcut.(Zaten ürünü şu anda kutulu satan yok) Cihaz alındığı gibi sıfır fotoğraf atmaya gerek görmüyorum.Rengi yeşil. Takas sadece iPhone Se yeni nesil TR cihazı ile düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 25 Ekim 2020; 9:15:35 >
  • Cihazla ilgilenen biri olarak bazı sorularım olacaktı;

1) Bu cihazı AC2003 EU olarak temin edebilen var mı? 2 yılda bir telefon değiştiren biri değilim (şu anki cihazım 6 yıllık), bu sebeple düşük 5G bantları işime gelirdi.

2) Cihazların çoğu Nusaybin'den ülkeye giriş yapıyor, polisin bir kere baskın yaptığı da olmuştu. Kaçak telefonu buradan alırken bazı kişilere destek olmuyoruz değil mi?

3) Telefon kurcalamayı seven biriyim. Komple hafıza silip farklı romlar vs kurduğumda, brick hale getirip telefonu kurtardığımda IMEI uçmuyor değil mi?

Yardımcı olursaniz sevinirim.

• nirvana08 kullanıcısına yanıt

Neden kullanamadınız sadece merak ettim. İphonedan ben de biraz zor alıştım da

• iNFeRNuS kullanıcısına yanıt

Hocam cihaz mükemmel kullanmamak değil ama ip8 den geçtim ekran büyük geldi taşırken zorlanıyorum cihazı ve instagram ve Facebook gibi uygulamalar iPhone kadar stabil değil bence. Bu sebepten se alıp Bi 4-5 sene kullanma düşünmem var

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt

Cihazlar mecburen kaçak yollarla giriş yapıyor ülkeye başka türlü alma imkanınız yok cihazın TR garantilisi satılıyor 6000 TL ye

• nirvana08 kullanıcısına yanıt

Uygulama stabilliği konusuna katılıyorum. IOS'tan geçen biri olarak benim de çok dikkatimi çekiyordu başta sonra tüm sosyal medya uygulamalarını sildim. Alıştım :)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.