Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Mi Note10, Poco F2 Pro ve OnePlus Nord arasında kaldım. Ne önerirsiniz? Poco F2 Pro'da OIS olmaması olumsuz bir puanken, diğer özelliklerinin üstün olması olumlu.

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Bizim cihaz AC2003 avrupa, Emin YILMAZ'dan alındı. Xiaomi rom ve güncelleme sonrası kapanma sorunu çok oluyor ama Oneplus da öyle sıkıntılar olmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim cihazım ac2001 bir fark oluyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iNFeRNuS kullanıcısına yanıt
    4G LTE frekans bantları için önemli bir fark yok, ülkemizde eksik olan o bantlar kullanılmıyor zaten. Fakat 5G NR frekans bantlarında sadece 3.5Ghz mevcut. Tam kapsama için 800Mhz bantları gerekiyor. AC2001 olanda yok, AC2003 olanda var.
    Fakat bunlar daha temel 5G bantları. İhaleleri elbet yapılacak fakat mmWave bantları hiçbir modelde mevcut değil. O zamana çok şey değişir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkürler 8/128 3600TL idi en son değil mi yanlış hatırlamıyorum?
    Sirkeci'de bilindik bir yermiş haftaya uğrayayım.

Yok hocam, Oneplus geneli sıkıntısız.

• Poco f2 pro kullanıyorum ama yazılım olarak sıfır puan. Nord almak istiyorum ama performans olarak yetersiz gelir mi acaba?

• xda dışında rom paylaşımı yapılan bi site varmı oneplus telefonalar için.

• Herkese merhaba, konunun ilk sayfalarını inceledim ama tamamını okumam çok zamanımı alacak, şuan ki telefonumun ekranı kırıldığı için acilen telefon almam lazım, mi note 10, One Plus Nord ve Poco f2 Pro arasında kaldım, şarjı uzun süre gitsin ve kamerası iyi olsun, oyun oynamam, yüksek performansa ihtiyacım yok. Aldığım telefonu kırılana-bozulana kadar kullanırım. Bu kriterlere göre hangi telefonu almam mantıklı olur, aşağı yukarı 2 aydır OP Nord kullanan arkadaşlar vardır, telefonun bir sorunu-sıkıntısı var mıdır?

• mi note 10 hem şarj süresi hemde şahane fotoğraflar çekiyor

• Kamera olarak mi note 10 daha iyi fakat OnePlus Nord'da kullanılan işlemci daha iyi performans sağlar ve mi note 10'da 5G özelliği bulunmuyor karar sizin ben olsam nord alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLCKHCKR -- 27 Ekim 2020; 13:31:53 >
  • Yurtdışı getirilenler 3400 civariyken dolar artışı ile en ucuz 3600 TL gördüm bugün

• Neil deGrasse Tyson kullanıcısına yanıt

hocam oyun oynamam demişsiniz Nord alın geçin derim, şuana kadar kronik sorunu görülmedi cihazın bildiğim kadarıyla ben de 1 haftadır kullanıyorum, 90 hz ekran çok fark yaratıyor günlük kullanımda, ois de cabası

• quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

hocam oyun oynamam demişsiniz Nord alın geçin derim, şuana kadar kronik sorunu görülmedi cihazın bildiğim kadarıyla ben de 1 haftadır kullanıyorum, 90 hz ekran çok fark yaratıyor günlük kullanımda, ois de cabası

yorum için teşekkürler, bütçemi daha da düşürüp 2800 TL'ye sıfır-kutulu 6/128 MI 10 Lite 5g aldım, Nord belki daha iyi telefon olabilir ondan emin değilim ama hem fazladan 800 tl vermek istemedim hem de yaşadığım şehirde doğrudan elden aldım bu cihazı. Bir de piyasa artık telefon çöplüğüne dönmüş, bir birine çok yakın modeller var, araştıra araştıra işin içinden çıkamıyor insan, bundan dolayı bunaldım biraz gidip en yakınımdakini aldım  

• shunter kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yetecektir, şüpheniz olmasın.

• Aldım hocam nord teşekkürler cevap için . Şu anlık memnunum ama tek hoşuma gitmeyen şey oneplus in kendi arama ve rehber uygulamasının olmaması.

• 10.5.9 Güncellemesi geldi.

System
    • Updated Android security patch to 2020.10
    • Improved system stability and general bug fixes

Game space
    • Newly added gaming tools box for convenient switches of Fnatic mode. You can now choose three ways of notifications: text-only heads up and block just for your immersive gaming experience
    • Newly added quick reply feature in a small window for Whatsapp and INS (Enable it by swiping down from upper right/left corners of the screen in gaming mode)
    • Newly added mis-touch prevention feature. Enable it, swipe down from the top of the screen, click and the notification bar will pop out

Bluetooth
    • Improved Bluetooth connection stability

Network
    • Improved network stability

• shunter kullanıcısına yanıt

Arama için True Phone (kesinlikle tavsiye ederim) mesaj için Textra (sms kullanmıyorum işimi görüyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iNFeRNuS -- 28 Ekim 2020; 12:19:8 >
    Poco f2 pro da bende truephobe kullanıyordum ama bunda kurmadım. SMS olarak textra kullanıyordum ama oneplus in kendi SMS uygulamasını bulup kurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Poco f2 pro da bende truephobe kullanıyordum ama bunda kurmadım. SMS olarak textra kullanıyordum ama oneplus in kendi SMS uygulamasını bulup kurdum.

merhaba....oneplusun mesaj uygulamsı için link paylaşabilirmisiniz, bende pulse kullanıyorum memnunum da... ama merak ettim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fox59 -- 28 Ekim 2020; 12:17:20 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.