Şimdi Ara

OnePlus 9 Pro [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.574
Cevap
194
Favori
595.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

işlemci neden 855 olarak gözüküyor?

• zuhanda kullanıcısına yanıt

Yazılımsal bir hata olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce konuda birisi 12 ye geçince imei uçacak demişti. Ve volte de kendinden olacak demişti.sırf o yüzden beta ya bulaşmadım hoş daha imei de atmadım:))

Stabil sürüm gelsin, ne zaman gelecek acaba? Çin de geldi mi ki?

• Bende telefon çalmaya başladıktan çok sonra arayan kişinin kimliği numarasını gösteren ekran geliyor. Artık bu durum çok sıkıcı olmaya başladı. Yaklaşık 6 saniye bazen ekran gelmiyor. Bu problemi yaşayan çözüm üretebilen oldu mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkese Merhaba,

Bende yurtdışı şeklinde bu cihazı aldım. Önerebileceğiniz bir farklılık var mı? Ben işlemci,ram ve hafıza için f/p olarak tercih ettim. Çünkü çok fazla klon uygulaması kurmam gerekiyor ve eski cihazım kaldırmıyordu. Tavsiyeniz olursa beklerim.

İyi forumlar

• Cihazda bahsedilen fotograf cekerken geç çekme yada çektikten hemen sonra elinizi oynattiginizda ,fotografi cektiniz zannedip, bulanik fotograflar ile karsilasiyor musunuz ? Bu sorun devam ediyor mu ?

Ayrica video cekiminde olusan isinma sorunh giderildi mi acaba?

• Herkese Merhaba,
    iPhone 11 kullanıyorum, telefonu ürün fotoğrafı çekmek için kullanıyorum. Bir arkadaşım Oneplus 9 Pro 12/256 modeli ile başabaş takas önerdi. Oneplus 9 Pro’nun arka kamerası ürün fotoğrafları çekimi için uygun mudur ? Macro çekimleri nasıldır ? Daha önceden iPhone 11 kullanıp 9 Pro’ya geçen yada 9 prodan iPhone 11e geçen kimse oldu mu ? Pişman eder mi ? Pil durumu hala sıkıntılı mi ? iPhone 11 ile ortalama 5.3-6 saat civarı ekran süresi alıyorum.

• savage038 S kullanıcısına yanıt
    12 promaxdan iyi çekiyor arka kamerası ama ön berbat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumerna G kullanıcısına yanıt

siz kendiniz mi karşılaştırdınız ? kamera karşılaştırma videolarında 12 pro max daha güzel gözüküyor

• savage038 S kullanıcısına yanıt
    Kendim karşılaştırdım baya iyi 9 pro arka kamerada 12 promaxa göre 11ide sollar rahat. Tabi esas iş fotoğrafı çekmeyi bilmekte adamlar 5 yıllık telefonlarla şahane kareler yakalıyor ben direk bas çek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Klon uygulamaları hangi yöntemle kuruyorsun

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    Appcloner ama bu cihazda epey sorun çıkardı. Farklı uygulamalarda gerekti.

• İmei uçurmadan yeni beta'yı yükleyebilen yok mu arkadaşlar?

• Arkadaşlar color os nin android 11 sürümünü nerden bulabilirim.

• bigbooss kullanıcısına yanıt

https://forums.oneplus.com/threads/oxygenos-12-open-beta-1-for-the-oneplus-9-and-oneplus-9-pro.1502946//

Bu linkten 11 e geri dönüşü anlatıyor, bu yöntemle yükleyebilirsiniz.

• Ben sadece color os nin 11 versiyonunu arıyorum. Burası orası mi.  

• bigbooss kullanıcısına yanıt

https://forum.xda-developers.com/t/oneplus-9-pro-how-to-switch-between-color-os-and-oxygen-os-without-unlocking-the-bootloader.4256909/

• isson İ kullanıcısına yanıt

Kardeşim teşekkürler. Ama msm tool ile color os atacağım ama msm tool ile atılan ROM farklı oluyormuş nerden bulabilirim acaba

• Yaklaşık 4 yıldır oneplus 5 kullanıyorum. Son 2 yıldır telefon donuyor dokunmatik çalışmıyor, şarja taktığımda da bir süre sonra telefonun dokunmatiği donuyor. Ekran değiştirdim düzelmedi. Isınma sürekli oluyor. Şimdi 9 serisi için batarya sorunundan bahsedenden tutunda daha 1 haftalık telefonda donma sorununa kadar şikayetler görüyorum. Arkadaşlar eğer bu telefonu 1 max 2 yıl kullanır yeni model alırım diyorsanız sorun yok fakat 2 yıldan uzun süre kullanacaksanız ciddi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz var. Oneplus donma ve batarya sorununu çözemedi, çözemeyecek.

• Bende oneplus 5 kullandım 4 sene taş gibi 1500'e sattım. Ne bir arıza ne bir sorun. Her cihaz için genelleme yapmayın. Kendi kullanımınızla alakalı bazı şeylerde.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.