Şimdi Ara

ÖNEMLİ: Son B450M-S2H F50a BIOS sürümüne terfi etmeyiniz - inventus (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
12.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni biosu siteye eklemişler eskisi silinmiş. güncelledim biosa yeni bir ayar eklenmiş
  • Arkadaşlar hepinize hayırlı akşamlar diliyorum; konuyu görünce inventus'la ilgili bir anımı sizinle paylaşmak istedim, geçmiş zaman tarihini tam olarak hatırlayamıyorum, "410AS" lerin fırtına gibi estiği günler (ayrıca 8800 GT ekran kartlarının peynir ekmek gibi satıldığı o dönemleri bilenler bilir) 2 adet disk almıştım inventus ‘tan, hayatımda ilk kez raid kurdum ve gerçekten o zamanın teknolojisinde çok iyi bir hız yakalamıştım bu disklerle, sebebini bilmediğim bir sebepten dolayı raid sistemim bozuldu ben de diskin bir tanesi bozuldu diye aldığım 2 diskide inventus 'a göndermiştim, inventus 'un teknik servis ekibi disklerde herhangi bir soruna rastlanmadığını bildirdikten sonra telefon numaramı arayarak birlikte tekrardan raid sistemi kurmuştuk sorunsuz bir şekilde uzun süre kullanmıştım. Şimdi de bu konuyu görünce adamlar hala aynı düzen ve tertip içinde işlerini layıkıyla yaptıklarına şahit oluyorum. Hepinize teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Not: O zaman kullandığım sistem aynı imzamda ki sistemdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Premier2007 -- 24 Kasım 2019; 22:5:46 >

• F50a kalkmış f50 gelmiş. Risk alıp güncelledim bir problem olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11/15 = F50 sürümü yok 11/08 tarihli F50a yine geri gelmiş.Gigabye ne yapmaya çalışıyor acaba ?.

ÖNEMLİ: Son B450M-S2H F50a BIOS sürümüne terfi etmeyiniz - inventus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor Arhentir

11/15 = F50 sürümü yok 11/08 tarihli F50a yine geri gelmiş.Gigabye ne yapmaya çalışıyor acaba ?.

Çok geç yüklü bende

• quote:

11/15 = F50 sürümü yok 11/08 tarihli F50a yine geri gelmiş.Gigabye ne yapmaya çalışıyor acaba ?.

F50 tekrar geri gelmiş :D

• açılış hızı arttı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DANAKAÇIRAN

açılış hızı arttı mı ?
    Nvme ssd ye geçtim o yüzden farketmedim

• ben de bilgisayar parçalarımı inventustan aldım.helal olsun adamlara. herkese tavsiye ederim.çok kalite bir firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 13 Aralık 2019; 0:36:56 >
  • Bu anakart modelinde spdif çıkışı var mı?

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    ÖNEMLİ: Son B450M-S2H F50a BIOS sürümüne terfi etmeyiniz - inventus
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ldskool

Kutu açılışlarında göremedim

• Önemli olan malı satmak değil sattıktan sonra müşteri ile ilgilenmek hatta daha önemlisi problem olunca çözmek değil problemin olmasını önlemek. Seviyorum bu firmayı ya.

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Anakart üzerinde sadece jumper olarak çıkış var.
    PCI slotuna takılan SPDIF backplate satın almak gerekiyor.
  • quote:

Anakart üzerinde sadece jumper olarak çıkış var.
    PCI slotuna takılan SPDIF backplate satın almak gerekiyor.
    Tşk ederim

• Ben geçenlerde bu sürüme geçmiştim, her hangi bir sıkıntı olmadı Allah'ın sevilen kuluyuz galiba.

şu forum olmasa haberimiz olmucak böyle şeylerden
  • Geçenlerde 11/15 F50'den 11/27 F50'ye geçtim sorun yok
    CEC 2019 diye bir ayar mı ne var o geri gelmiş.
  • Arkadaşlar bu konuda yeniyim de F41 sürümü mevcut direk olarak. 27/11/2019 tarihli F50 ye mi güncellemem lazım yoksa basamak şeklinde F42 .... F50 mi yapmam lazım.
    Birde Flash ile https://www.youtube.com/watch?v=_q_Vlf6_kqw bu şekilde mi yapıyoruz ?
  • kocaeli1074141 kullanıcısına yanıt
    Videoya bakmadım ama direkt olarak f50 ye güncelleyebilirsiniz. Sadece f32 sürümü öncesi, önce f32 sonra f50 yüklemeli.

Edit: Şimdi videoya bir göz attım, bios üzerinden gösterdiği gibi yapacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Sergeant -- 18 Aralık 2019; 18:47:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Sergeant

Videoya bakmadım ama direkt olarak f50 ye güncelleyebilirsiniz. Sadece f32 sürümü öncesi, önce f32 sonra f50 yüklemeli.

Edit: Şimdi videoya bir göz attım, bios üzerinden gösterdiği gibi yapacaksınız.
    Çok teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.