Şimdi Ara

ÖNEMLİ: Son B450M-S2H F50a BIOS sürümüne terfi etmeyiniz - inventus (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
12.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0ldskool

Neden böyle bir duyuru yaptılar bilmiyorum.
    Benim anakart da yeni 11.11'de aldım. Belki eski üretim kartlarla bir sorun vardır. Ben güncel bios ile kullanmaya devam edeceğim. Sorunsuz çalışıyor şuan.
    BEn de güncellemeyeğim yenisi çıkana kadar.
  • bence f42f de boot sorunlu. boot sırasında değişiklik yaptığımda açılmıyor, pil çıkarmak suretiyle bios reset yapıyorum
  • Ağız tadıyla terfi de ettirmiyorlar ya
  • Her ürün her zaman ucuz olmuyor ama her ürünün ucuz olduğu böyle bir firma da yok zaten.

Satış sonrası destek konusunda çok çok iyi bir firma inventus. Tr standartlarının çok üstünde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün son sürümü güncelledim B450 s2h sorunsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Asus tuf B450 plus gaming ve de gigabyte b450m s2h anakart var.
    Ryzen 5 2600 Asus tuf stok fan ile 40 altını görmez iken, ryzen 5 1600 ise 32 derece. Çok ilginç.
    Anakart olarak alınası en güzel anakartlardan biri bence gigabyte b450m s2h.

Güncelledim son sürüme sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 17 Kasım 2019; 20:47:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacmAdam

Acaba aynı durum B450 Aorus Elite için de geçerli midir?
    En azından benim için değil.
  • Dün güncellemeyi yaptım. Bir sıkıntı çıkmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümden bu sürüme güncelleme yaptınız?
  • CyberXTR kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben F42’den F50’ye gectim sorun yasamadim

• Bios sürümü sorunlu olsa bile Gigabyte anakartta bulunan dual bios pcnin açılmama olasılığını imkansız hale getirir ki istesenizde,uğraşsanızda Gigabyte anakartlarda bunu asla yapamazsınız.Acemi bir teknik servis elemanı posta atmış o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 18 Kasım 2019; 0:33:59 >
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Sağolun ben de bunu dikkate alarak güncelleme yaparım. Ne zaman gidebilirsem sistemin yanına artık.
  • Bu anakartta dual bios ozelligi yok maalesef

• Bende de aynı anakarttan var güncelesem mi bilemedim şimdi . Gigabyte dan açıklama var mı ?
  • inventus anlasilan uc bucuk atiyor. Malum servise gelecek cihazlardan kendilerine saglam bir masraf zarar cikacak ta ondan .

Bu tur gelismelerde sonucta firmalardan kaynakli oldugu icin pasalar gibi tipis tipis anakart degisimi ucretsiz yapilir.

Yani isin ASLINI idrak etmek icin : Anakartiniza BIOS guncellemesi yapin ve sorun cikarsa da size eposta yolladik denilirse de okumadim dersiniz okunmamis olarak ta secersiniz... ELbette kotu bir kullanici gibi dursa da olayin ozunu idrak etme BABINDA ifade etmek istedim.

Kotu tuketici olmayin ama inventus un 3 bucuk atmasini da hizmet kalitesi musterii ile ilgilenme hizmettir diye de sanmayin

• AMD forumunda ve Reddit'teki bazı yorumlara bakarsak problem daha çok Ryzen Master kullanımıyla ilgili gibi görünüyor.

Güncellemeyi yaptım sorun yok şu ana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

inventus anlasilan uc bucuk atiyor. Malum servise gelecek cihazlardan kendilerine saglam bir masraf zarar cikacak ta ondan .

Bu tur gelismelerde sonucta firmalardan kaynakli oldugu icin pasalar gibi tipis tipis anakart degisimi ucretsiz yapilir.

Yani isin ASLINI idrak etmek icin : Anakartiniza BIOS guncellemesi yapin ve sorun cikarsa da size eposta yolladik denilirse de okumadim dersiniz okunmamis olarak ta secersiniz... ELbette kotu bir kullanici gibi dursa da olayin ozunu idrak etme BABINDA ifade etmek istedim.

Kotu tuketici olmayin ama inventus un 3 bucuk atmasini da hizmet kalitesi musterii ile ilgilenme hizmettir diye de sanmayin
    Sen önce kendi dilini adam gibi yazmayı bir başar, senin neyine komplo teorileri.

• İşlerini layıkıyla ve severek gerçekleştiriyorlar belli helal olsun.
  • Suppordle kullanıcısına yanıt
    Profiline bir baktim. Baskalari hakkinda yine bir baskasi uzerinden yazdiklarin bir baktim $OK oldum .
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/140361876

Nedir sendeki bu hal? Motivasyonlar ?

Sikayette ettim de o cevaplarini .

Ne derler : Kisi kendinden bilir isi ...

Anlayana ... Ortaya yazdim sen haric baskalarin anlayacaktir suphesiz .

Cevabina donersek : Komplo Teorisi nedir once bir arastir. Ya lugat olarak bilmiyorsun ya da bilerek amacin polemik yaratmak . Sende sezdigim seyler : Kin nefret ofke had safhada .

Ne demisler ( varan 2 ) : Keskin sirke kupune zarar .

Mesele ne yazdigimiz degildir. Ne ifade ediyoruz duygu ve dusuncelerimiz neleri paylasiyoruz nelere faydamiz vardir.

Gerisi TDK forumu ac takil iceriksiz iceriksiz doktur edebiyatini ... Hariciden de Gazel de okursun oralarda ....

Tuketicinin yaninda ama kotu tuketicinin de karsinda olan biri olarak anlasilan ekran kartinda kotu tuketici/kullanici olmayi dolayli da olsa bu sekilde oven bir mahluk oldugunu da ifa etmis olmaktasin farkinda da degilsin ...

Hadi NA$ NA$ ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 18 Kasım 2019; 11:26:41 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.