L

Yüzbaşı
10 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar,

Teknik yardım talep edeceğim sizlerden.

Toplama bilgisayar CS-GO oynarken dondu ve sonradan kapandı. İlk açtığımda BIOS'a falan erişebildim birkaç birşey değiştirmeyi denedim ama değiştiremeden kapandı ve bir daha asla görüntü gelmedi.

• PSU, RAM denedim onlarda problem yok.
  • Ekran kartı fanı, CPU fanı, egsoz fanı vs çalışıyor.
  • Görüntü asla yok. Monitör çalışırlığından ve sağlam kablo ile deniyorum.
  • Klavye ve mouse ışıkları yanmıyor.
  • Cihazda herşeyi sökerek sadece tek işlemci tek ram ve PSU bağlayarak açmaya çalışıyorum. İşlemci grafik desteği yok görüntü gelmemesi normal ama klavye mouse ışıkları da yanmıyor.

Yurtdışında yaşadığım için yüksek tutarda arıza tespit ücreti vermek istemiyorum. Anakart garanti servisine gitti geldi ve sorunda bildirmediler. Ama detaylı rapor verilmedi tam emin değilim adam akıllı denediklerine.

B450M S2H Gigabyte

ryzen 2600

RX580 4G Spphire

Fikir verebilen oluras sevinirim. Teşekkürler

Arkadaşlar selamlar,

Hali hazırda kampanyadan RX580 4 gb ekran kartı aldım. Yavaştan bilgisayarı kuracağım. Sadece oyun oynamayı düşünüyorum ve multitasking çok yapacağımı zannetmiyorum.

1300X --> 60€
2600 --> 118€

Aradaki fiyat farkını vermeye değer mi? Anakart olarak B450 almayı düşünüyorum, eğer 1300x alırsam A320 de alabiliim. RAM de 3000 MHz alacağım ama 1300x için sanırım 3000 MHz de şart değil.

Amacım geleceğe dönük bir sistem değil, şimdiki güncel oyunları rahat oynatsa yeter. Tavsiyeleriniz ve fikirleriniz için teşekkür ederim şimdiden.
Arkadaşlar merhaba, oyun pc toplamak için bu konuda ilgili arkadaşların tavsiyesine ihtyacım var. Almanya'dayım parçaları genelde amazon.de 'den alacağım. PUBG ve güncel oyunları FHD çözünürlükte güzel oynatması benim için yeterli. İleriye dönük daha iyi bir sistemden ziyada şuanki oyunları güzel çalıştıran bir pc toplama derdindeyim. Forumdaki konuları inceledim, DH-A1 pc'si hoşuma gitti ama yine de fikirlere açığım. AMD veya Intel fark etmiyor. Kasanında gösterişli birşey olmasına gerek yok. SSD diskim mevcut.

Şimdiden teşekkürler
Merhaba herkese, ankaradan istanbula geleceğim. Kozyatağı içerenköy mezarlığının oradaki yeditepe üni. hastanesine gideceğim. Hangi otogarda inmem gerekir? Kartal-kadıköy metro hattına otogardan nasıl ulaşabilirim veya herhangi bir otobüs dolmuş mevcut mudur otogardan?
Gta 5i stabil oynatabilecek, full hd çözünürlükte, tercihen i7 işlemcili laptop arıyorum. Free dos olabilir, oldukca arastirma yaptim bir de buraya sorma ihtiyaci hissettim. Fiyat performansi uygun olsun istediklerimi karsilasin yeter çok ucuk bi sistem istemiyorum.
Msi, victor tarzi markalar hakkinda pek bilgim yok onerilere açığım.
Renault megane aracım var fakat yolda fazla abartılı olmamak kaydıyla faça şahin görünce içim kalıyor. Aracı satıp almayı düşünüyorum ama bu seferde iş yerinde okulda falan damga yemekten korkuyorum. Acaba sırf bendemi bu problem.

Neden bu aracın kullanıcılarına keko deniyor ey muhteremler?

Motorola yaptığı resmi açıklamayla hiçbir cihazına Andoid İce Cream Sandwich desteğini vermeyeceğini açıklamış. Sebebi cihazları yavaşlatacağımış.

Kaynak
Yaklaşık 1 yıl önce BRC marka lpg montaj yaptırdım. Aracım 2004 megane 2 ve my 10 kiti takılı.

Yokuş aşağıya giderken vitesi boşa attığımda stop edebiliyor.
Işıklara yaklaştığımda durmak üzereyken debriyaja basıyorum ve stop edebiliyor.

Taktırdığım ilk zamanlardada vardı nadir di ama git gide şiddetlendi artık debriyaja basarken gaza dokunarak basıyorum stop etmesin diye.

LPG ve aracın periyodik bakımları tam.
İşlerimin yoğunluğundan servisede gidemiyorum bu aralar merak ettiğim konu bu sorun halledilebilir mi?

Bundan başka hiçbir sorunum yok az yakıyor ve sonuna kadar memnunum, artık alıştım dert bile etmiyorum bu sorunu ama çözümü varsa yaptıracağım.
Arkadaşlar bu 2 telefondan birini almayı düşünüyorum,

Kendimce Huawei'nin + yanları; (Hepsiburadada 300 TL)
-Fiyatına göre çok ucuz telefon
-Androidi olması çok iyi
-Tek olumsuz yanı 2.8"

Samsung Galaxy Ace; (Hepsiburadada 650 TL)
-3.5"
-İşlemcisi, rami Huawei'ye göre daha iyi
-Marksı bilindik

Kararsızım aradaki fiyat farkını vererek sizce Ace'yimi tercih etmeliyim?
Teşekkürler

Not: Huawei İdeos x5 arıyor gönlüm hala ama piyasada hiç yok.
Jbl gto 4000 600watt 4 kanallı anfim var. Jbl gto 508c mid takımı ve kenwood 800watt max sub bağlı. Bunlara ek olarak arka hoparlör kısmınada 13 cm kompenant bağlasam anfim besler mi? Bağlanabilir mi onuda bilmiyorum şayet bağlanırsa anfinin aşırı yorulacağını ve sesin düşebileceğini tahmin ediyorum. Tecrübeli arkadaşlar fikirlerini yazarsa sevinirim.
Hakkında
Meslek: IT
İlgi Alanları: Android
Forum İmzası:
HANİ BİZE İMZA İMZA...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Otomobil
Mobil cihaz
LG
ISS
Uydunet
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 829
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 9.513 (Bu ay: 86)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 48 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.