Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende başlayayım diyorum indirecemde..türkçe altyazılı gerek kız arkadaşımıda başlatacamda :D bu konuda bana yardımcı olabilecek varmı özel mesajla falan...torrenntt linki yardımı ...
  • http://divxplanet.com/altyazi/arama/

http://www.ircpaylasim.com/one-piece-download-izle-indir-f1104.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchihaitachi -- 17 Nisan 2010; 17:48:44 >
  • son bölüm nerlerde mangayı okudum da en son luffy vs
    magellan
    bittiydi izlediğimde.
  • Ben de uzun zamandır izliyorum 15 bölüm bir şey kaldı bitmesine
  • Selamlar herkese.One piece başlama-başlamama kararsızlıgından sonra sonunda bende başladım.İlk 20-30 bölümde çok çocuksu geldi.Şu an 100 lerdeyim günceli yakalamaya çalışıyorum.Bölümler ilerledikçe iyi ki başlamışım diyorum.Spoiler yememek için fazla girmeyecegim konuya
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_c_g

son bölüm nerlerde mangayı okudum da en son luffy vs
    magellan
    bittiydi izlediğimde.

Luffy, Karasakal'la karşılaştı en son. Bugün 447. bölüm çıktı. Altyazı daha çıkmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRomst3r

Selamlar herkese.One piece başlama-başlamama kararsızlıgından sonra sonunda bende başladım.İlk 20-30 bölümde çok çocuksu geldi.Şu an 100 lerdeyim günceli yakalamaya çalışıyorum.Bölümler ilerledikçe iyi ki başlamışım diyorum.Spoiler yememek için fazla girmeyecegim konuya

güncele yaklaşmadıkça aman takılma hocam :D çk pis spoiler yersin. soruların olursa sor. hemen cvaplarız
  • ya bu yeni bolumler hangi gun cıkıyor bilen biri cevap atabilir mi acaba
  • Espâda teşekkürler

Anime pazar,manga perşembe çıkıyor diye biliyorum.
  • Muhteşem bir anime yahu.. İzlediğim en eğlenceli yapım diyebilirim..
  • sagolun tessekkurler...
  • One Piece (1999- ) | Wano Arc
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS9

espada luffynin amacı hazine değil o sadece korsanlar kralının denizlerdeki en özgür adam olduğuna inanıyor.
    onu bi düzeltirsen sevinirm :)

One pieceyi bulmadan nasıl korsanlar kralı olucak ? :)

sen helloween dress i bile bilmiyoken nasıl sro bölümüne mod olduysan o şekil olabilir mesela :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_c_g

son bölüm nerlerde mangayı okudum da en son luffy vs
    magellan
    bittiydi izlediğimde.

Bu bölüm kaçıncı bölüm burdan itibaren indiricem de.En son Luffy yerde kaldı erimiş halde.
  • Beyler bende başlamayı düşünüyorum bu mükemmel seriye. Tavsiye edermisiniz ? Her arkadaşım illa başla diyor. Siz ne dersiniz başlıyım mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardDawkins -- 6 Mayıs 2010; 19:28:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly~

Beyler bende başlamayı düşünüyorum bu mükemmel seriye. Tavsiye edermisiniz ? Her arkadaşım illa başla diyor. Siz ne dersiniz başlıyım mı ?

kesinlikle başla
    ama bagımlılık yapar haberin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: necrovirus

quote:

Beyler bende başlamayı düşünüyorum bu mükemmel seriye. Tavsiye edermisiniz ? Her arkadaşım illa başla diyor. Siz ne dersiniz başlıyım mı ?

kesinlikle başla
    ama bagımlılık yapar haberin olsun

bence başlamasın :D sonra bnm gibi cumartesiden pzr sabahına kadar hiç uyumadan bekler :D op yi izler bidahaki pazara kadar sinirlenir ona buna salça olur :D muahha
  • quote:

ilk 250 bölüme dayanıp bitirirsen (özellikle arabasta arc ı) çok güzel bir seri oluyor
    naruto kadar iyi ilerleyen kısılar
  • hani op dede gösterdiği gibi luffy nin ace'in yanına düşme anı kaç hafta sonra gelir ? manga okuyanlara soruyorum.
  • Şu an yanlış bilmiyorsam Karasakal hapisanede luffyle kapıştı falan..Eğer öyleyse tahminimce 5-6 bölüm sonra iniş yapabilir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.