Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.480
Cevap
42
Favori
201.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SerdarS9

espada luffynin amacı hazine değil o sadece korsanlar kralının denizlerdeki en özgür adam olduğuna inanıyor.
    onu bi düzeltirsen sevinirm :)

One pieceyi bulmadan nasıl korsanlar kralı olucak ? :)
  • burda akla gelen ilk soru one piece nedir.
    kanımca hazine özgürlük gibi bişey.altın elmas felan veya güçlü bi silah beklemiyorum ben
    enson one piece içiniz de başından beri sahiptiniz gibi klasik bi geyik bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchihaitachi

burda akla gelen ilk soru one piece nedir.
    kanımca hazine özgürlük gibi bişey.altın elmas felan veya güçlü bi silah beklemiyorum ben
    enson one piece içiniz de başından beri sahiptiniz gibi klasik bi geyik bekliyorum

Oda yapmaz o kadar basit bir şey. Bence One Piece bildiğin deli gibi bir hazine çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

quote:

Oda yapmaz o kadar basit bir şey. Bence One Piece bildiğin deli gibi bir hazine çıkacak.

Bence sonsuzluk meyvesi çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

quote:

Öyle olsa Roger yerdi ya.
  • quote:

quote:

quote:

belki meyvelerin ağacı çıkar
  • yanlışlıkla tekrar atmışım mesajı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uchihaitachi -- 31 Mart 2010; 22:47:23 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Öyle olsa Roger yerdi ya.

Roger korsanlar kralı oldu, hayatın tüm tadını aldı. Ayrıca hastaydı, idam edilip, one piece'i duyurup efsane olmak istedi.

• one piece i adını sonsuza kadar yaşatmak için duyurdu
    hastalığını bilmiyoruz.belki aşk meşk işidir (daha 402 civarındayım)

bide yönetime karşı savaşanlar var.daha o konulara hiç girmediler.
    bu tarihi silahlar var.gizli tarih var.
    daha asıl mevzulara girmediler bile ama 450 bölüm ve 10 yıl oldu
    ne animeymiş yaw

• ben şuan 253 teyim lucci robin , usopp , franky i enies lobby e götürüyor trenle luffy ile zoro bacalarda sıkışıp kaldı bu water 7 arc ta sağlam kavga var mı geri kalan 10 bölümde yoksa bütün dövüşler enies lobby arc ta mı ? ilerki konular hakkında spoiler verebilirsiniz ben üzülmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alone D. Walker

ben şuan 253 teyim lucci robin , usopp , franky i enies lobby e götürüyor trenle luffy ile zoro bacalarda sıkışıp kaldı bu water 7 arc ta sağlam kavga var mı geri kalan 10 bölümde yoksa bütün dövüşler enies lobby arc ta mı ? ilerki konular hakkında spoiler verebilirsiniz ben üzülmem

Hem de çok sağlam Hele
    Luffy vs. Lucci
  • quote:

one piece i adını sonsuza kadar yaşatmak için duyurdu
    hastalığını bilmiyoruz.belki aşk meşk işidir (daha 402 civarındayım)

bide yönetime karşı savaşanlar var.daha o konulara hiç girmediler.
    bu tarihi silahlar var.gizli tarih var.
    daha asıl mevzulara girmediler bile ama 450 bölüm ve 10 yıl oldu
    ne animeymiş yaw

One Piece'i ben bu yüzden seviyorum işte. Konu alacele ilerlemiyor. Oda bu işe başlarken böyle başlamış ve ilerleyebileceği kadar ilerleticek. Konunun gerçek dünyayla eş zamanlı ilerlemesi ( One Piece wiki'ye bakarsan şu zamana kadar geçen gün sayısı dahil her türlü detayı bulabilirsin) Belki gençliğinde başladığı bu mangayı sakalına ak düşmüş bir dede olarak bitiricek ama arkasında efsane bir başyapıt bırakmış olacak. Animeyi güncel takip etmeye başlayınca belki, ''Yeni bölümü bekledim o kadar, bu kadarcık mı ilerledi anca?'' diyeceksin ama animeye yeni başlayan biri, seriye yetişmeye çalışırken senin izlediğin o bölümleri izleyince zevk alacaktır. Bu yüzden Oda'nın yaptığı işe saygı duyuyorum. Ben ''One Piece'in sonunu ölünce mi görücem?'' diyebilirsin. Ama öyle bir şey olmaz en fazla 5-10 seneye biter animesi. Demişsin ki: ''İlk 200 bölümü zor izledim''. O 200 bölüm içersinde çok filler bölüm vardı. Özellikle Arabasta Arc'ın çoğu bölüm filler. Sadece arc olarak başlı başına filler bölümler var ilk 200 bölümde. Bunlardan bir kaçı; Post-Arabasta Arc, Goat Island Arc, Rainbow Mist Arc, G-8 Arc.

Bu arada animeye eleştiri getirmek istiyorum. Şuan güncel animede, fazla özet veriyor ve tanıtım yapıyorlar. Özellikle girişte bir 5 dakika gidiyor. Bir de ending var. Geriye kalıyor 10 dakika gibi bir şey. Ve mangada olmayan bazı diyalogları ekliyorlar ki araya filler sokmadan savaşı gösterebilelim diye heralde. Umarım manga ile ara açıldığında bunu düzeltirler. Hadi özet neysede, tanıtım niye yapılıyor ? Korsanlar Kralı olmak isteyen Luffy vs... ? Sanki biz bilmiyoruz ya da animeye başlayan biri 440 küsür bölümlerden başlıycakta.
  • @Espâda
    yaw o arabasta bence komle filler zaten.ben sana katılmıyorum.konu bu kadar ağır işlememeli.
    filler olacaksa da G8 arc ı gibi olsun izletsin kendini
    gerçi 300 lerde toparladı anime.ilk 200 küsür bölüm gibi değil.böyle devam eder inşallah.
    günceli yakalayınca bırakırım ben bunu 1-2 yıllığına.
    bitmez bu dedim 400 ü devirdim alıştık toplu izlemeye şimdi
  • beyler bu chopper ın sesi değişti son 3-4 bölümdür lütfen sesi geri gelcek densin bu ses iğrenç

not : bölüm 261
  • quote:

beyler bu chopper ın sesi değişti son 3-4 bölümdür lütfen sesi geri gelcek densin bu ses iğrenç

Evet değişince gerçekten berbat oldu, o kadar soğuduk ki o karakterden anlatamam. Ama yaklaşık 10-15 bölüm devam ediyor o kadar. Orjinal sesine geri dönüyor tekrardan, daha çok seviyorsunuz
  • Gelecek gelecek merak etme.
  • quote:

beyler bu chopper ın sesi değişti son 3-4 bölümdür lütfen sesi geri gelcek densin bu ses iğrenç

Chopperi seslendiren abla o sıralarda doğum yapmış ondan bir kaç bölüm başkası seslendirmiş.
  • oh dünya varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriox

quote:

Chopperi seslendiren abla o sıralarda doğum yapmış ondan bir kaç bölüm başkası seslendirmiş.

Yav nereden duyuyorsunuz bu kadar ayrıntılı bilgileri

Animenin bir bölümünde radyoda Gol D. Roger'ın adı ve ardından gomu gomu no geçiyormuş. Ayrıca ölen kişilerin meyvelerinin tekrar oluşma durumuda var. Onu bunu bırakın Roger öldükten sonra shanks bir sandıkta gomu gomu meyvesini getiriyor ve bizim luffy bunu hüpletiyor. Şimdi Roger'ın gücü lastik meyvesi miydi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: feriox

quote:

Yav nereden duyuyorsunuz bu kadar ayrıntılı bilgileri

Animenin bir bölümünde radyoda Gol D. Roger'ın adı ve ardından gomu gomu no geçiyormuş. Ayrıca ölen kişilerin meyvelerinin tekrar oluşma durumuda var. Onu bunu bırakın Roger öldükten sonra shanks bir sandıkta gomu gomu meyvesini getiriyor ve bizim luffy bunu hüpletiyor. Şimdi Roger'ın gücü lastik meyvesi miydi?

Seviyoruz One Piece'i
    Gol D. Rogerin meyve kulanıcısı olup olmadığı belli değil şimdilik.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.