Yarbay
22 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar iki gün önce S8 Plus aldım. Daha önce kullandığım cihaz İphone 7 idi. Ekranı küçük olduğundan ve ios'da jailbreaksiz uygulama indirmek zor olduğundan s8 plus aldım.

Ama binpişmanım şuan. Resmen attan eşeğe düşmüş gibi hissediyorum. İndirdiğim her oyun kasıyor. Neden böyle ? Ben mi yanlış bişey yapıyorum arkadaşlar. güç tasarrufunu kapatıyorum, oyun modunu açıyorum bir değişiklik yok. neredeyse her oyunda aptal fps düşüşleri var.

Şuanda denediğim oyunlar;
Mobile legends ( sırf bu oyunu büyük ekranda daha rahat oynayayım diye aldım en düşük kalite ayarında bile aptalca kasıyor. )
Real racing 3 (diğer oyunlara nazaran iyi, ama kalabalık yarışlarda kasma yine var.)
Bully (iphone 7 de gram kasmıyordu burda ekranın donduğu oluyor bildiğiniz)

Eğer oyun oynayacaksanız kesinlikle almayın ya da ben birşeyleri eksik yapıyorum. Zaten beklediğim gibi diğer şeyler de iphonela karşılaştırılamayacak kadar yavaş.

youtube facebook falan gibi şeylerdeki kasmalardan hiç bahsetmiyor bile onlardan geçtim çoktan zaten de, bari şu oyunlar kasmasa. bin pişmanım arkadaşlar bulaşmayın.
Arkadaşlar ben app store da bulamıyorum baya bu olaylara uzağım. Nedendir? İphone 7 kullanıyorum o mu uyumsuz. Bu ara da jailbreak falan hiçbirşey uygulanmadı telefona. bir şekilde yükleme şansım var mıdır?
Arkadaşlar sağlık meslek mezunuyum.

Sözel dersleri hallediyorum ama matematikte bir bilinmeyenli denklemlerde kaldım sayılır. Aşırı derecede gerideyim. Önerebileceğiniz çok basit ve geriye dönük konu anlatımlı kpss matematik kitabı var mı ? Biliyorum benim gibi bir çok arkadaş var onlarda yararlanır
Merhaba arkadaşlar yeni z3 aldım ve root vs. o işlere pek hakim değilimdir..

https://www.youtube.com/watch?v=iPTAwjXE8ik

bu videodaki yönergeleri takip ederek telefonu root ettim ve şuan wifi çalışmıyor. üstüne hiç bir şekilde basılmıyor.

flash dediğimiz olayıhttp://dl.androplus.org/Xperia%20Z3%20D6603_D6653_D6643/ bu linkteki son v66 ile yaptım ama sanırım yanlışmış çünkü,

Requirements
Xperia Z3 [D6603/D6653/D6643]
stock 4.4.4, 5.0.2 or 5.1.1
23.4.A.0.546 - v60 ~
23.1.A.0.690 / 23.1.A.0.726 and 23.1.A.1.28 / 23.2.A.1.62 - v50 ~ v59
23.0.1.A.5.77 - v10 ~ v32
23.0.A.2.105 or .98, .93 - v1 ~ v9

telefonun derleme numarasına göre seçmek gerekiyormuş.

Benim telefonum ise 23.4.A.1.200

sanırım wifi sorunu bundan kaynaklandı. veya başka bir sebepten benim bilmediğim gerçekten de bu konularda cahilim lütfen yardımcı olabilir misiniz telefonumu kullanamıyorum :( rootdan da vazgeçtim artık normale dönse o bile yeter

Ayrıca android sürümüm 5.1.1

Arkadaşlar şu wifi çalışır halde rootlu yapabilmemi sağlayan arkadaşa 10 lira havale yapacağım saniyesinde banka hesabına. garanti hesabı yoksa eft yaparım
Arkadaşlar 2000 liraya kadar donma, çabuk ısınma gibi problemleri olmayan özellikle League of legends ve euro truck simulator 2 de fps düşmesi olmadan yüksek ayarlarda oyun oynatabilecek bir laptop arıyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.
Arkadaşlar yeni bi htc telefon aldım desire 816 oyun datasini nasıl sd karta taşıyıp calistiricam illa root mu gerek yardım edebilir misiniz?
Merhaba arkadaşlar. GM Discovery telefonum var. Güzel zaman geçirmelik platformu fark etmez online oyunlar arıyorum.

Şimdiye kadar bir tek Dark avenger'ı denedim ve pek hoşuma gitmedi. Çünkü oyun şu şekilde ilerliyor. Single player bölümünde zindanlarda level kasıyoruz. Online bölümü ise pvp yapıyoruz. Ben ortak lanelerde level kasmak istiyorum gerek partimle gerek normal oynayan insanlarla böyle bir oyun var mı? Bir de özellikle oyunu çözmem kolay olursa çok makbule gellir.

RPG olarak istediğim özellikleri yukarıda yazdım. Farklı online oyunları ise istediğiniz gibi önerebilirsiniz.
arkadaşlar game keyboard yükledim ama bir türlü yapamadım. hangi şifreyi yazarsam yazayım oyundan atıyor. yardımcı olabilecek var mı? Ayrıca telefonu yeni aldım oyun yüklüyorum. Tavsiye oyununuz var mı?
Arkadaşlar şu iki telefon arasında kaldım. Lütfen yardım edebilirmisiniz? Yarın ikisinden birini almaya gidicem.

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-galaxy-ace-2-i8160/productDetails.aspx?productId=telcepsami8160&categoryId=371946

ve

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-galaxy-trend-s7560/productDetails.aspx?productId=telcepsams7560&categoryId=371946

Malesef. General mobile discovery alma şansım yok. Bu ikisinden birini seçmem gerekli yarına kadar. Tek istediğim güzel bir oyun performansı.

Videolara baktım trend galiba biraz daha kötü performans gösteriyor ama 1ghz. ace 2 ise 800mhz olasına rağmen gta 3 de falan gayet akıcıydı. Bir de siz yardımcı olurmusunuz lütfen?

En çok oynamak istediğim oyunlar:
1- Gta 3 - vice city
2- dead trigger
3- subway ve temple run

hangi makina da kasmadan rahatça oynarım?
319 SUNDERLAND - MANCHESTER UTD 2
309 STROMSGODSET - VALERENGA 1
321 LEVERKUSEN - BAYERN MÜNİH Var

2.44 oran

Arkadaşlar kesinlikle 5 10 atın

TUTTU

PAZAR KUPONLARIM:
2 tl atın Güven: 7/10

BANKO Güven 8.5/10
Hakkında
İlgi Alanları: Pc,Basketbol,Dh,Web tabanlı online oyunlar...
Forum İmzası:

Yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.
Yanımda hiç arkadaş olmamasından yoruldum. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söylecek biri.
En çok da insanların birbirine kötü davranmasından yoruldum.

Elvis Presley Şarkı Çevirileri
| Star Trek TOS | Star Trek TNG | Star Trek Voyager | Star Trek Deep Space Nine | Stargate SG-1 | Supernatural | The Vampire Diaries | Game of Thrones | Homeland | Arrow |
Hakkımda:

Yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum.
Yanımda hiç arkadaş olmamasından yoruldum. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söylecek biri.
En çok da insanların birbirine kötü davranmasından yoruldum.

Elvis Presley Şarkı Çevirileri
| Star Trek TOS | Star Trek TNG | Star Trek Voyager | Star Trek Deep Space Nine | Stargate SG-1 | Supernatural | The Vampire Diaries | Game of Thrones | Homeland | Arrow |
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.325
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 529.497 (Bu ay: 455)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 245 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.