Yüzbaşı
01 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 863 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar thermaltake 500 watt psu var bu ekran kartını almayı düşünüyorum güç gereksinimi fazlaymış işin ehlileri bir el atsa yeterli olur mu acaba psu değerleri aşağıdaki gibidir. Birde bunu almazsam rx 460 düşünüyorum acaba değer mi? şimdiden teşekkürler..

Bu iki kart arasında kaldım fiyat aralıkları hemen hemen aynı. Testlerde 950 önde görünüyor kafam karıştı gerçekten i3 6100 sistemim var hangisini tercih etmeliyim.
Yeni sistem topladım msi h110m anakart aldım bios güncelleyeyim dedim butn adımları doğru yaptım %81 de pc dondu kaldı doğal olarak bios uctu napacam şimdi ben bıktım şu msidan
Arkadaşlar fare çift tıklamaya başladı zaman zaman duzeliyor ama genelde böyle nedir bunun çözümü saygılar.
arkadaşlar kullandığım kart hd 5770 bunu r7 250 ye yükseltmek istesem buna değer mi yorumlarınızı bekliyorum
Sistemimi upgrade etmek istiyorum şuan kullandığım ekran kartı ati radeon hd5770. ekran kartı bütçesi 400 tlyi geçmeyecek ve işlemci darboğaz sorunu olmayacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

işlemci: intel i5-2400 3.1 ghz
ram: 4gb
psu: thermaltake 500w
Selam arkadaşlar Tomb of Freedon Nadd serverinda empire da guildimizi kurmuş bulunmaktayız bu oyunu ciddi ve eğlenceli bir şekilde oynamak isteyen arkadaşları guildimize bekleriz.

Kendimize ait ts serveri olup pve ve pvp odaklıyız.

http://guildbosphorus.enjin.com/
Bu item kusura bakmayın ama oyunun b.kunu çıkarmış durumda millet jungle a bile girmiyor artık 2 top 2 bot şeklinde gidiyorlar acilen düzeltilmesi gerekir bu durumun ..
Supernatural dizisini izleyen varsa dizideki oyuncu ''Kevin Tran'' lol oyuncusuymuş ve şuan stream yapıyor

http://www.twitch.tv/osricchau
Hatırladıgımız gibi kovulmadıkça gitmem demişti bir açıklamasında fakat bana kalırsa şu olaylar:

1- ünal aysalın telefonlarına cevap vermemesi başkanlık makamına atar yapması.

2- teklif edilen sözleşmeyi kabul etmemesi

yorumlamak gerekirse bu tür davranışlarını kovulmak için yapmıştır.

son olarak kendisinin milli takıma gitmesi için gs den ayrılması söz konusu değildi çünkü bütün suçlu FT olacaktı taraftar gözünde.. bu sebeple hiç bir zaman uzlaşmacı yaklaşmadı.

bu iki olayın bana göre basitçe açıklaması budur.
Hakkında
Meslek: Öğretmen
Sistem ve Tercihleri
World of Warcraft
World of Warcraft
LOL
Twisted Fate
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.524
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 36.395 (Bu ay: 164)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 162 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.